Poznávací zájezdy - Indie

Stránka:
......
Kdyby to šlo, jako mávnutím kouzelného proutku za týden, dva objevit bohatství a krásu celého Indického subkontinentu. S naším poznávacím zájezdem do Indie však máte jistotu, že vám nic důležitého z druhého nejlidnatějšího státu světa neuteče. Ani poslední asijští lvi v Gírském pralese, ani sloní vyjížďka u pevnosti Amber v Rádžastánu, ba ani džinové z chrámů v Dilváře.

Na rozhledu z Himaláje

Přesvědčte se, že Indie nabízí mnohem více než tančící kobry a koupání v posvátné řece Ganga. Navštívíme jezera poutního Puškaru, Velkou červenou pevnost v Agře, poušť Thár a horskou stanici Mount Abu v Rádžastánu.

Je libo bengálský Kašmír?

Vymyslete si jakkoliv nádhernou stavbu a mezi památkami v Indii najdete nějakou ještě více fascinující a vznešenější. Chrámové komplexy v Arávalí, úžasný Ašokův sloup v Sarnathu, erotická sousoší v Khajuraho nebo pohádkový Udajpur jsou pouze špičkou ledovce indických zázraků. A to jsme se ještě nezmínili o slavných místech jako Kalkata, Tádž Mahal v Uttarpradéši, Bombaj či Dillí.
Indie - Zlatý indický trojúhelník a Goa - poznávací zájezdy
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
56 990,-
Termín:
01.11.2016
Popis zájezdu:

Naše tipy, jak si užít dovolenou


    - zastávka u nejvyššího cihlového minaretu na světě Quatab Minar
    - plavba po řece Ganze
    - prohlídka chrámů Khajuraho, slavných erotickými sochami podle Kámasútry

Kam se s námi podíváte


Dillí – Agry – Jaipuru - Fatéhpur Síkrí – Pushkar – Jodhpur - Mount Abu – Dilvara – Ranakpur – Kumbhalgarh – Udajpur – Váránasí – Sarnath – Khajuraho - Órčha

Zájezd nás zavede k nejvelkolepějším památkám Indie, ke kterým bezesporu patří Taj Mahal, růžové město Jaipur i pevnosti a paláce maharádžů v kraji Radžasthán. Zajedeme i na jih Radžasthánu, kde se nachází nádherné džinistické chrámy, které svou zdobností připomínají Alhambru. Zájemci si mohou zájezd prodloužit o další významné turistické magnety jako posvátné Váránasí, starodávnou Órčhu a erotické Khajuráho. (Kód zájezdu: IND710-16-1)
Indie - Zlatý indický trojúhelník a Goa - poznávací zájezd mapka - Indie - zlatý trojúhelník a kraj maharádžů Rádžasthán
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
52 990,-
Termín:
10.11.2016
Popis zájezdu:

Naše tipy, jak si užít dovolenouKam se s námi podíváte


Dillí – Agry – Jaipuru - Fatéhpur Síkrí – Pushkar – Jodhpur - Mount Abu – Dilvara – Ranakpur – Kumbhalgarh – Udajpur

Zájezd nás zavede k nejvelkolepějším památkám Indie, ke kterým bezesporu patří Taj Mahal, růžové město Jaipur i pevnosti a paláce maharádžů v kraji Radžasthán. Zajedeme i na jih Radžasthánu, kde se nachází nádherné džinistické chrámy, které svou zdobností připomínají Alhambru. (Kód zájezdu: IND727-16-1)
Stránka:
......