Poznávací zájezdy - Indie

Stránka:
......
Kdyby to šlo, jako mávnutím kouzelného proutku za týden, dva objevit bohatství a krásu celého Indického subkontinentu. S naším poznávacím zájezdem do Indie však máte jistotu, že vám nic důležitého z druhého nejlidnatějšího státu světa neuteče. Ani poslední asijští lvi v Gírském pralese, ani sloní vyjížďka u pevnosti Amber v Rádžastánu, ba ani džinové z chrámů v Dilváře.

Na rozhledu z Himaláje

Přesvědčte se, že Indie nabízí mnohem více než tančící kobry a koupání v posvátné řece Ganga. Navštívíme jezera poutního Puškaru, Velkou červenou pevnost v Agře, poušť Thár a horskou stanici Mount Abu v Rádžastánu.

Je libo bengálský Kašmír?

Vymyslete si jakkoliv nádhernou stavbu a mezi památkami v Indii najdete nějakou ještě více fascinující a vznešenější. Chrámové komplexy v Arávalí, úžasný Ašokův sloup v Sarnathu, erotická sousoší v Khajuraho nebo pohádkový Udajpur jsou pouze špičkou ledovce indických zázraků. A to jsme se ještě nezmínili o slavných místech jako Kalkata, Tádž Mahal v Uttarpradéši, Bombaj či Dillí.

INDICKÁ GOA – KRÁSKA ORIENTU / Poznávací zájezdy Indie

/

Indie
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
39 880,-
Termín:
08.12.2017
Popis zájezdu:
Goa, to je maličký kus země v obří Indii s úchvatnými západy slunce a stejně magickými úplňky nad Arabským mořem. V tomto malém turisticky neprozkoumaném státečku si daleko od civilizace odpočineme na utajených maličkých plážích s bílým pískem a necháme se unášet vůněmi a neobyčejnou chutí koření místní regionální kuchyně. Čeká nás celodenní výlet v podobě relaxu, koupání, opalování nebo šnorchlování na tropickém ostrově Grand Island.

Goa – Vagator – Čapora – Arambol – Paradise beach – Vasco da Gama – Grand Island – Dúdhsagar – Ponda – Stará Goa – Bondila – Lutolim – Ancestral Goa (Kód zájezdu: IND731-17-4)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si