Poznávací zájezdy - Kanada

Stránka:
......
Nezatoužili jste někdy vyměnit Českou Kanadu za tu skutečnou, rozpínající se tisíce kilometrů odsud mezi Atlantikem a Pacifikem? Díky našemu poznávacímu zájezdu do Kanady máte jedinečnou šanci zemi javorového listu prozkoumat během dvou týdnů. Těšte se na tisíce jezer, magickou horskou krajinu, velká města, ohromující vodopády i nekonečné kilometry železničních kolejí.

Co v Kanadě kromě setkání s medvědem grizzly?

Úžasná příroda druhé největší země světa se pyšní pěti velkými jezery v čele s Hořejším a Ontariem, před nímž teskně hučí Niagara. Národní parky Jasper, Yoho či Banff ukrývají štíty s klouzajícími ledovci, vytvářející scenérie jako malované z pohádky. Skalisté hory vám svou krásou jednoduše zamotají hlavu.

Kanada hokejová, horská i archeologická

Na historické památky Kanada ve velkoměstech Toronto, Montreal, Ottawa, Calgary či Vancouver příliš bohatá není. Zato se můžete podívat na bohaté dinosauří naleziště v Drumhelleru, do měsíční krajiny Badlands či se pokochat panoramatem Deseti vrcholků od břehů azurového jezera Moraine.
Kanada - NP Banff mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
89 990,-
Termín:
30.06.2017
Akce:
84 990,-
Popis zájezdu:
Mimořádně atraktivní zájezd, který nepotřebuje příliš mnoho představování, neboť mnohé vrcholy, jezera a výhledy se staly legendami kalendářů a pohlednic. Program je primárně zaměřen na přírodní krásy národních parků Kanady a doplňovat jej budou historické monumenty, archeologické lokality, původní prvky indiánské kultury a skvělá gastronomie. Zcela jedinečné je pak absolvování vyhlášené plavby Inside Passage podél divokého pobřeží Tichého oceánu.

Zájezd provází Bc. Zdeněk Sialini

Vancouver – jezero Harrison - NP Revelstoke - NP Glacier - NP Kootenay – NP Banff – Calgary – Drumheller - NP Yoho - Icefield parkway - NP Jasper – park Mt. Robson – plavba Inside Passage – Campbell River – Duncan – Viktorie - Vancouver (Kód zájezdu: CAN738-17-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si