Poznávací zájezdy - Kuba

Stránka:
......
Ostrov svobody je také místem prožití báječné dovolené na skvostných písečných plážích ve stínu palem a se sklenkou mojita v ruce. Během poznávacích zájezdů na Kubu ovšem prožijete ještě mnohem více. A upomínkové tričko s Che Guevarou si samozřejmě také koupíte.

Za Fidelovým dědictvím

Ano, největší ostrov Karibiku, to jsou především vyhlášené pláže jako Cayo Coco, Santa María nebo Cayo Largo. Minout byste ovšem neměli ani národní park Viňales se skalnatými vápencovými mogoty a rozsáhlými tabákovými plantážemi. Nejvyšším bodem je Pico Turquino v Sierra Madre a nejtajemnějším určitě americká vojenská základna Guantánamo.

Zkuste více než jen kubánský rum

Možná byste to ani nečekali, ale historických památek na Kubě najdete také celou řadu. Kromě hlavního města Havana je vyhlášený především koloniální Trinidad, na jihu položené Santiago de Cuba či malebné Camagüey. A co takhle vyzkoušet projížďku starým americkým bourákem či kubánským vlakem?
Kuba - pláž Varadero
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
59 990,-
Termín:
09.02.2018
Popis zájezdu:
Navštívíme Kubu a poznáme „opravdovou Kubu“, jednu z nejlepších zemí Karibiku, unikátní ostrov s nádhernými bělostnými plážemi. Čekají nás lákadla jako podmanivá Havana, koloniální Trinidad, krasové hory a políčka tabáku v údolí Viñales, elegantní Cienfuegos a ve východní části Santiago de Cuba plné hudby, tance a Bayamo. Neopakovatelné zážitky, staré americké bouráky, ochutnávky rumu, výroba doutníků, škola salsy a relaxace na plážích Varadera i Playa Ancón.

Havana – Valle de Viñales - Pinar del Río - Las Terrazas – Santa Clara – Cienfuegos – Trinidat - Playa Ancón - Valle de Los Ingenios - Sancti Spiritus – Camagüey – Bayamo – Santiago de Cuba – El Cobre – Varadero
(Kód zájezdu: CU302-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si