> Zájezdy > Poznávací zájezdy > Maďarsko > TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA, SÁRVÁR - HEVÍZ - BÜKFÜRDO

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA, SÁRVÁR - HEVÍZ - BÜKFÜRDO
Zájezdy Maďarsko

Obecné informace o zemi

Podrobný popis zájezdu

Anotace

Oblíbený zájezd, kombinující poznávání Maďarska s odpočinkem a relaxací v léčivých termálních vodách. Vyzkoušíme blahodárné léčivé účinky termálních vod v Bükfürdo, Hevízu i Šárváru, navštívíme středověkou Šoproň nebo maďarské Versailles zámek Fertöd. Termální lázně, místní kuchyně, víno pověstné klobásky, marcipán, to je naše pozvánka do Maďarska.

Šoproň – zámek Fertöd - Bük – Bükfürdö – Köszeg – Hévíz – Keszthely – Sárvár

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách. Prohlídka města ŠOPROŇ na rakousko-maďarské hranici. Dokonale zachované středověké jádro s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery. Barokně-rokokový zámek FERTÖD je přezdíván maďarské Versailles, podle něhož byl tento honosný palác vystavěn maďarským magnátem Miklósem Esterházym. Stejně jako Versailles, je i Fertöd obklopen rozsáhlým francouzským parkem. Odpoledne městečko BÜK, ubytování, večeře v restauraci – typické maďarské speciality.

2. den zájezdu
Po snídani krátký výlet za poznáním pohraničního opevněného města KÖSZEG se starobylým hradem a nesmírně zajímavým muzeem marcipánu. Poté již celodenní koupání a relaxace v termálních lázních BÜKFÜRDÖ s nespočtem relaxačních i zážitkových bazénů. Zdejší termální léčivá voda je bohatá na minerály, díky čemuž je koupání doporučováno na poruchy pohybového ústrojí, poúrazové terapie a léčení nemocí páteře. Pitné kůry pomáhají při zažívacích potížích. Maďarské speciality, nocleh.

3. den zájezdu 
Celodenní výlet a koupání v přírodních termálních lázní HÉVÍZ. Zatopený vyhaslý sopečný kráter s mírně radioaktivní vodou o teplotě až 33°C s obsahem síry a dalších minerálů. Zdejší voda má blahodárné účinky na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Pitné kůry opět napomáhají při zažívacích potížích. Možnost nákupů typického maďarského vína a klobásů. Cestou na ubytování prohlídka malebného města KESZTHELY na břehu jezera Balaton. V termínech ještě chladných jarních měsíců pouze prohlídka sopečných lázní Hévíz, odpoledne pak koupání v oblíbených lázních Sárvár. Večeře a návrat na nocleh.

4. den zájezdu
Po snídani moderní termální lázně SÁRVÁR s rozsáhlým parkem a vodní hladinou přesahující neuvěřitelných 3600 m2. Vedle léčebných bazénů jsou k dispozici zážitkové bazény s vlnobitím, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Voda bohatá na minerály a stopové prvky blahodárně působí na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Návrat do ČR v nočních hodinách.

Rychlá objednávka

Termíny a ceny

Autokarem
dospělá osoba
kód termín nástupní místo počet nocí polopenze
HU683-18-1 30.03.2018- 02.04.2018 F, L + Ostrava 3 4041
HU683-18-2 28.04.2018- 01.05.2018 F, L + Ostrava 3 4041
HU683-18-3 13.09.2018- 16.09.2018 F, L + Ostrava 3 4041
Cena zahrnuje

 • dopravu luxustním klimatizovaným busem
 • 3x ubytování v soukromí - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
 • 3x snídani
 • 3x večeře
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné včetně vstupů do lázní
 • fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny – 3%

Fakultativní příplatek

 • 1lůžový pokoj 700 Kč
 • komplexní pojištění včetně storna zájezdu 120 Kč

Nástupní místa

30.03. - 02.04. Odjezd F, L + Ostrava (+500)
28.04. - 01.05. Odjezd F, L + Ostrava (+500)
13.09. - 16.09. Odjezd F, L + Ostrava (+500)

Ubytování

 • Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím v soukromých domech v rámci jedné ulice na okraji Büku. Snídaně je podávána ve společné jídelně každého domu. K dispozici jsou prostory pro venkovní posezení i větší skupiny osob. Večeře o 3 chodech je podávána ve stylové maďarské restauraci, místní speciality.

NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si