> Zájezdy > Poznávací zájezdy > Maďarsko > TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA, SÁRVÁR - HEVÍZ - BÜKFÜRDO

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA, SÁRVÁR - HEVÍZ - BÜKFÜRDO
Zájezdy Maďarsko

Obecné informace o zemi

Podrobný popis zájezdu

Anotace

Zájezd plný odpočinku a relaxace v oblíbených maďarských termálních vodách. Tři dny koupání, tři oblíbená termální městečka. Plně se užijeme termálních vod v Bükfürdo, Hevízu i Šárváru, navštívíme středověkou Šoproň, Nagycenek s krásným barokním zámkem, Köszeg a na břehu Balatonu Keszthely s zámeckým komplexem rodiny Festetisců. Termální vody, maďarská kuchyně, víno a barokní památky, to je naše pozvánka do Maďarska.

Šoproň – Nagycenk - Bük – Bükfürdö – Köszeg – Hévíz – Keszthely – Sárvár

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odjezd z ČR v ranních hodinách, průjezd Rakouskem. Prohlídka města ŠOPROŇ na rakousko-maďarské hranici, dokonale zachované středověké jádro s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery. Městečko NAGYCENK se může pochlubit jedním z nejkrásnějších maďarských barokních zámků, obklopeným francouzskou zahradou. Zámecká expozice připomíná život „největšího Maďara“ osvícence Istvána Széchenyi. Odpoledne městečko BÜK, ubytování, večeře v restauraci - typické maďarské speciality.

2. den zájezdu:
Celodenní koupání a relaxace v termálních lázních BÜKFÜRDÖ s nespočtem relaxačních i zážitkových bazénů. Zdejší termální léčivá voda je bohatá na minerály, díky čemuž je koupání doporučováno na poruchy pohybového ústrojí, poúrazové terapie a léčení nemocí páteře. Pitné kůry pomáhají při zažívacích potížích. Pro zájemce fakultativní výlet, opevněné pohraniční město KÖSZEG se starobylým hradem. Typická maďarská večeře, nocleh.

3. den zájezdu:
Celodenní výlet a koupání v přírodních termálních lázní HÉVÍZ. Zaplavený bývalý sopečný kráter s mírně radioaktivní vodou o teplotě až 33°C s obsahem síry a dalších minerálů. Zdejší voda má blahodárné účinky na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Pitné kůry opět napomáhají při zažívacích potížích. Cestou na ubytování prohlídka malebného města KESZTHELY na břehu jezera Balaton. Uprostřed překrásných zahrad tu stojí pompézní neorokokový zámecký komplex rodiny Festeticsů. Typická maďarská večeře, nocleh.

4. den zájezdu:
Po snídani moderní termální lázně SÁRVÁR s rozsáhlým parkem a vodní hladinou přesahující neuvěřitelných 3600 m2. Vedle léčebných bazénů jsou k dispozici zážitkové bazény s vlnobitím, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Voda bohatá na minerály a stopové prvky blahodárně působí na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Odpoledne odjezd domů. Návrat zpět do ČR v nočních hodinách.

Rychlá objednávka

Termíny a ceny

Autokarem
dospělá osoba
kód termín nástupní místo počet nocí polopenze
HU647-17-3 05.10.2017- 08.10.2017 F,B 3 4550
Cena zahrnuje

 • dopravu luxustním klimatizovaným busem
 • 3x ubytování v soukromí - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
 • 3x snídani
 • 3x večeře
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné včetně vstupů do lázní
 • fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny – 3%

Fakultativní příplatek

 • 1lůžový pokoj 500 Kč
 • komplexní pojištění včetně storna zájezdu 120 Kč

Nástupní místa

14.04. - 17.04. Odjezd F, B
22.06. - 25.06. Odjezd F, B
05.10. - 08.10. Odjezd F, B

Ubytování

 • Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím se nacházejí v soukromých domech v rámci jedné ulice na okraji Büku. Snídaně je podávána ve společné jídelně každého domu. K dispozici jsou prostory pro venkovní večerní posezení i větší skupiny osob. Večeře o 3 chodech je podávána ve stylové maďarské restauraci, místní speciality.

NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si