Poznávací zájezdy - Malajsie

Stránka:
......
Hodně divoká, a zároveň nesmírně krásná, pro našince neznámá krajina a kultura jihovýchodní Asie se ve své nejlepší a nejhezčí podobě protíná na území Malajsie. Poznávací zájezd do země kontrastů, symbolizovaných hlubokým deštným pralesem a nebetyčnými mrakodrapy, rozhodně stojí za to. Průvodce vám bude dělat samotný Sandokan, tygr z Mompracemu.

V zemi kolem Jihočínského moře

Malajská monarchie se rozkládá v jižní části Malajského poloostrova a na severozápadě obřího ostrova Borneo, kde se nachází provincie Sarawak. Především v ní najdete hluboké lesy s chráněnými živočichy jako orangutan či nosorožec sumaterský, jeskyně Gomantong, visutou lávku v Sepiloku či Kinabalu, nejvyšší horu Kalimantanu.

Tajemství, ukrývající malajského draka

Uvidíte taktéž spoustu z početných památek Malajsie, mezi nimiž vyčnívá mešita v Masjid Jamek, pevnost Cornwallis v Georgetownu a pagoda deseti tisíců Buddhů Ban Po Thar v Chrámu nejvyšší blaženosti Kek Lok Si. Opomenout nesmíte ani koloniální přístav Malakka, futuristické centrum metropole Kuala Lumpur s věžemi Petronas Twin Tower, džungli Tehuk Balang, krokodýlí farmu u vodopádu Temurun a plavbu na ostrov Beras Basah.
Thajsko - Bangkok - Marble Temple
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
60 950,-
Termín:
07.12.2017
Popis zájezdu:
Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v hlubokých džunglích, starodávných chrámech, rušných městech a na pláží ch lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko „Město andělů“, na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole „Nové Asie“, tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů. Provází Marek Bejr v některých termínech. (Kód zájezdu: THA756-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si