Poznávací zájezdy - Mexiko

Stránka:
......

CK Redok nabízí poznávací zájezdy do Mexika, při kterých s námi poznáte tamní temperamentní život země Olméků, Mayů i Aztéků. Navštívíte nespočet památek a míst, mezi která patří chrámové pyramidy v džungli, pláže s korálovými útesy, a navíc budete mít možnost vyzkoušet chuť pravé mexické kuchyně.

Naše zájezdy do Mexika směřují na místa jako Yucatán, Riviera Maya, Mexico City, Cancún, Teotihuacán, Monte Albán, Santiago de Atitlán, Puerto Angel, Tikal, Chiapas, Oaxaca de Juarez, San Cristobal de Las Casas, Panajachel, Flores, Palenque, Merida, Chichen Itzá, Villahermosa, Tulum a další.

Mexiko - Teotihuacan mapka - Mexiko a Guatemala
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
bez stravy
Cena:
59 990,-
Termín:
19.10.2016
Popis zájezdu:

Naše tipy, jak si užít dovolenou


    - koupání na plážích Karibiku
    - prohlídka nejslavnějších mayských památek Chichen Itzá včetně Kukulkánovy pyramidy
    - nejlepší nákupy indiánských suvenýrů v San Cristobal de las Casas

Kam se s námi podíváte


Mexico City - Teotihuacán - Oaxaca de Juarez - Monte Albán - Puerto Angel - Chiapas - San Cristóbal de Las Casas - Panajachel - Santiago de Atitlán - Flores - Tikal - Palenque - Villahermosa - Merida - Uxmal - Chichén Itzá - Tulum - Cancún

Navštivte s námi domov Olméků, Mayů i Aztéků, chrámové pyramidy v džungli, reliéfy Opeřeného hada, pláže a korálové útesy Karibiku. Čeká nás tajemná a originální Guatemala, barevný domov potomků starých Mayů u posvátného jezera Atitlán, magický Tikal, jedno z nejmocnějších středisek starých Mayů v dobách jejich největší slávy a Mexiko, sněhobílé pláže, žhavé slunce Karibiku, koloniální města kypící životem, kolébka starých indiánských civilizací, chrámy postavené na vrcholcích pyramid, temperament Latinské Ameriky a koupání na krásných plážích Mayské riviéry na poloostrově Yucatan. (Kód zájezdu: MEX723-16-1)
Stránka:
......