Poznávací zájezdy - Mexiko

Stránka:
......

CK Redok nabízí poznávací zájezdy do Mexika, při kterých s námi poznáte tamní temperamentní život země Olméků, Mayů i Aztéků. Navštívíte nespočet památek a míst, mezi která patří chrámové pyramidy v džungli, pláže s korálovými útesy, a navíc budete mít možnost vyzkoušet chuť pravé mexické kuchyně.

Naše zájezdy do Mexika směřují na místa jako Yucatán, Riviera Maya, Mexico City, Cancún, Teotihuacán, Monte Albán, Santiago de Atitlán, Puerto Angel, Tikal, Chiapas, Oaxaca de Juarez, San Cristobal de Las Casas, Panajachel, Flores, Palenque, Merida, Chichen Itzá, Villahermosa, Tulum a další.

Mexiko - Teotihuacan mapka - Mexiko a Guatemala
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
bez stravy
Cena:
61 990,-
Termín:
18.10.2017
Popis zájezdu:
Navštivte s námi domov Olméků, Mayů i Aztéků, chrámové pyramidy v džungli, pláže a korálové útesy Karibiku. Čeká nás tajemná a originální Guatemala, posvátné jezero Atitlán, magický Tikal a Mexiko, sněhobílé pláže, koloniální města kypící životem, kolébka starých indiánských civilizací, chrámy postavené na vrcholcích pyramid, temperament Latinské Ameriky.


Mexico City - Teotihuacán - Oaxaca de Juarez - Monte Albán - Puerto Angel - Chiapas - San Cristóbal de Las Casas - Panajachel - Santiago de Atitlán - Flores - Tikal - Palenque - Villahermosa - Merida - Uxmal - Chichén Itzá - Tulum - Cancún (Kód zájezdu: MEX739-17-2)
Mexiko - Chichen Itzá
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
61 990,-
Termín:
10.02.2018
Popis zájezdu:
V podmínkách doby kamenné dosáhli středoameričtí indiáni v dávných časech takové kulturní úrovně, že dodnes mnozí historikové a spisovatelé nevěřícně kroutí hlavou a hledají vysvětlení v aktivním působení mimozemských civilizací. Program zájezdu nás zavede mezi pyramidy a chrámy, které zakrývají džungle. Zatímco starověká sportovní hřiště, obětiště a observatoře jsou opuštěná a ukrývají se v nich dnes pouze leguáni nebo nosálové, vnímavý návštěvník z nich vycítí atmosféru života tehdejších obyvatel. Náš program vyváženě kombinuje poznávání indiánské kultury a barokní architektury španělských dobyvatelů, kolorit venkova a největších velkoměst, rozervané kaňony, romantické vodopády a procházky v deštném pralese, stejně jako koupání v zatopených jeskyních, na bílých plážích Karibiku či ve vlnách Tichého oceánu. Nezapomínáme ani na prostor pro ochutnání těch nejskvělejších specialit mexické kuchyně.

Zájezd provází Mgr. TOMÁŠ REZLER

Mexico City - Teotihuacan - Tonantzintla - Cholula - Puebla - Tehuacanské údolí - kaktusový les - Oaxaca - Puerto Escondido - kaňon Sumidero - San Cristobal - Agua Azul - Palenque - Villahermosa - Campeche - Uxmal - Merida - Chichén Itzá - Valladolid - cenote Zací a Dzitnup - Tulum (Kód zájezdu: MEX300-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si