Poznávací zájezdy - Mexiko

Stránka:
......

CK Redok nabízí poznávací zájezdy do Mexika, při kterých s námi poznáte tamní temperamentní život země Olméků, Mayů i Aztéků. Navštívíte nespočet památek a míst, mezi která patří chrámové pyramidy v džungli, pláže s korálovými útesy, a navíc budete mít možnost vyzkoušet chuť pravé mexické kuchyně.

Naše zájezdy do Mexika směřují na místa jako Yucatán, Riviera Maya, Mexico City, Cancún, Teotihuacán, Monte Albán, Santiago de Atitlán, Puerto Angel, Tikal, Chiapas, Oaxaca de Juarez, San Cristobal de Las Casas, Panajachel, Flores, Palenque, Merida, Chichen Itzá, Villahermosa, Tulum a další.

Mexiko - Teotihuacan mapka - Mexiko a Guatemala
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
bez stravy
Cena:
61 990,-
Termín:
18.10.2017
Popis zájezdu:
Navštivte s námi domov Olméků, Mayů i Aztéků, chrámové pyramidy v džungli, pláže a korálové útesy Karibiku. Čeká nás tajemná a originální Guatemala, posvátné jezero Atitlán, magický Tikal a Mexiko, sněhobílé pláže, koloniální města kypící životem, kolébka starých indiánských civilizací, chrámy postavené na vrcholcích pyramid, temperament Latinské Ameriky.


Mexico City - Teotihuacán - Oaxaca de Juarez - Monte Albán - Puerto Angel - Chiapas - San Cristóbal de Las Casas - Panajachel - Santiago de Atitlán - Flores - Tikal - Palenque - Villahermosa - Merida - Uxmal - Chichén Itzá - Tulum - Cancún (Kód zájezdu: MEX739-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si