Poznávací zájezdy Thajsko

Stránka:
......

Thajsko – místo rajského odpočinku. Ovšem byla by škoda zůstat jen na pláži nebo v hotelových komplexech. Thajsko nabízí řadu zajímavých turistických cílů. Uvidíte nejen krásné pláže, rýžová pole, kokosové palmy, ale i zajímavé chrámy. Zažijete projížďky na slonech a nákupy na plovoucích trzích. Poznáte život v domorodých vesnicích i na motýlí farmě. A thajská kuchyně? Zkrátka vynikající, a proto u nás pomalu zdomácňuje. Ovšem vy ochutnáte pravý originál! Do Thajska není nutné povinné očkování, zdravotnická péče je na vysoké úrovni, tudíž když se právě rozhodnete, můžete vyrazit na příjemnou exotickou poznávací výpravu.

THAJSKO S VÝLETEM DO KAMBODŽI / Poznávací zájezdy Thajsko

/

Thajsko - Bangkok
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
56 990,-
Termín:
22.10.2017
Popis zájezdu:
Zájezd provoněný exotikou nás zavede na atraktivní místa do západního a středního Thajska, navštívíme Bangkog, Kanchanaburi, bývalé hlavní středověké město Ayutthaya. Užijeme si bílých pláží ostrovního ráje Ko Samet v Jihočínském moři a na závěr nás čeká Kambodža s nejvýznamnějšími a nejznámějšími památkami starokhmerské architektury Angkor Thom a Angkor Vat.

Zájezd provází Petr Horák

ostrov Ko Samet - Bangkok - Kanchanaburi - most přes řeku Kwai – park tygrů – Bank Pa In - Ayutthaya – jezero Tonlé Sap – Angkor Thom – Angkor Vat (Kód zájezdu: THA714-17-1)
Thajsko - Chiang Mai mapka - Velký okruh jižním i severním Thajskem
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
47 990,-
Termín:
06.11.2017
Popis zájezdu:
Oblíbený zájezd do zajímavých míst severního i jižního Thajska a v samém závěru si užijeme slunce v ostrovních rájích jihu Krabi - Phi-Phi. Čekají nás úžasné chrámy bývalých královských sídel, navštívíme vesnice tradičních kmenů Meo a Karen, nejznámější provincie Thajska vč. jedinečné Chiang Mai s horou Doi Suthep a bílé pláže Andamanského souostroví.

Zájezd provází Petr Horák

Bangkok - Kanchanaburi - Ayutthaya – Bang Pa In - Lopburi - Phitsanulok - Sukhotai - Lamprang Luang - Chiang Mai - Doi Suthep - Krabi - Phi-Phi (Kód zájezdu: THA712-17-1)
Thajsko - Bangkok - Marble Temple
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
60 950,-
Termín:
07.12.2017
Popis zájezdu:
Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v hlubokých džunglích, starodávných chrámech, rušných městech a na pláží ch lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko „Město andělů“, na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole „Nové Asie“, tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů. Provází Marek Bejr v některých termínech. (Kód zájezdu: THA756-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si