Zájezdy podle destinací - Čína

Stránka:
......

Takřka nekonečná země oplývající nádhernou i kuriózní rozmanitostí: Čína se rozprostírá od břehů Pacifiku přes jedny z největších aglomerací světa nebo okouzlující pralesy až po majestátné himálajské štíty. Nejlidnatější stát planety nabízí takřka padesátku památek UNESCO, úžasnou historii i kabaret nejrůznějších kultur a zvyklostí. Vydejte se sem na nezapomenutelnou dovolenou!

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Číny

  • Neutuchající ruch a mrakodrapy megalopolí Pekingu a Šanghaje
  • Nádherné krasové útvary na řece Li
  • Hongkong, finanční pupek Asie
  • Velkolepá, nebes se dotýkající krajina Tibetu
  • Impozantní, tisíce kilometrů dlouhá a prý i z vesmíru viditelná Velká čínská zeď

Do Číny se člověk prostě musí vrátit

Na zájezdu do Číny spatříte posvátnou buddhistickou horu Wu-tchaj-šan, historické centrum přístavu Maccao i domov pandy v sečuánských pralesech. Prozkoumejte také pravé šanghajské tržiště, vychutnejte si jihočínskou krasovou oblast, poznejte obří přehradní dílo Tři soutěsky na řece Jang-c´-tiang. A kromě pohledu na Mount Everest nezapomeňte ani na divoký, úchvatný Ťan-šan.

Rusko jezero Bajkal mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
66 990,-
Termín:
16.07.2017
Popis zájezdu:
Přijměte pozvání na neobvyklou cestu, která je snem každého cestovatele. Už samotný pojem „Transsibiřská magistrála“ vyvolává pocit dálek, divočiny, dobrodružství a romantiky. Poznejte krásu Moskvy, nechte se obklopit slávou tatarských chánů v Kazaňském Kremlu, objevte téměř neznámá archeologická naleziště na Volze, ponořte se do nekonečných lesů sibiřské tajgy, uralských hor a světových veletoků. Nechte se okouzlit pohledem z okénka Transsibiřského expressu. Vyzkoušejte na vlastní kůži průzračnou vodu Bajkalu a okuste skutečnou svobodu na pláních a ve stepích Mongolska a nakonec oslavte úspěšně završenou trasu v čínském Pekingu s jeho bohatstvím císařských paláců, chrámů a klášterů anebo na vrcholku strážní věže Velké čínské zdi.


Zájezd provází Bc. Zdeněk Sialini

Moskva – Kazaň – Bolgar na Volze – Jekatěrinburg – Irkutsk – Bajkal – Livstjanka – Burjatsko - Ulánbátar – NP Hustai – NP Terelj – poušť Gobi – Peking – Velká čínská zeď – Tygří hory (Kód zájezdu: RUS520-17-1)

MALÝ OKRUH ČÍNOU / Zájezdy Čína

/

Čína - Čínská zeď
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
29 990,-
Termín:
13.09.2017
Popis zájezdu:
Vydejte se s námi za skvělou cenu za kulturou, historií, uměním, nákupy a gastronomií Orientu. Prohlédneme si Peking s ohromujícími památkami, projdeme se po Velké čínské zdi a navštívíme oblast Tygřích hor s hrobkami Mingů. Budeme mít možnost navštívit i území historického Mandžuska a prohlédnout si mj. i chrám tzv. Osmi vnějších chrámů.

Zájezd provází Bc. Zdeněk Sialini.

Peking - Velká Čínská zeď - hrobky Mingů - Chengde
(Kód zájezdu: CHN725-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si