Zájezdy podle destinací - Burgundsko - Champagne

Stránka:
......

Francouzské regiony lákající chutnými víny, pestrou historií, typickou kulturou a ještě mnohem více, to je Burgundsko a Champagne. Vychutnejte si jedinečný francouzský život v kraji mezi opatstvím v Cluny až po vinice s výrazně kyselejšími hrozny, které dodávají pravému šampaňskému onu správnou a nezaměnitelnou chuť.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Burgunska a Champagne

  • Romantické město Troyes na řece Seině
  • Bazilika svaté Máří Magdalény v opatství ve Vézelay
  • Antický Autun v přírodním parku Morvan
  • Remeš s korunovační katedrálou francouzských králů
  • Gotické památky Dijonu

Vyzkoušejte burgundské lahůdky na vlastní jazyk

Na zájezdu do Burgundska a Champagne zažijete pravé kouzlo francouzských historických městeček jako Beaune, Éparnay či Tournus. Ochutnat můžete nefalšované tekuté skvosty, užít si zdejší krajinu pěšky nebo na kole, kochat se rybníky a nádržemi mezi Vitry le Francois a Auxerre. Tohle je ta pravá Francie!

BURGUNDSKO A CHAMPAGNE

PŘÍRODA, VÍNO A KATEDRÁLY

/ Zájezdy / Burgundsko - Champagne
Francie - Remeš katedrála mapka - Burgundsko a Champagne
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
bez stravy
Cena:
8 990,-
Termín:
06.08.2018
Akce:
8 271,-
Popis zájezdu:
Poznávací zájezd spojený s turistikou, gastronomickými lahůdkami a vínem. Poznáme kouzlo historického vinařského kraje, hradů a zámků, dávných keltských tradic, četných památek UNESCO, rozlehlých vinic a klášterů, katedrál a přírodních krás. Vychutná¬te si dva druhy proslulých francouzských vín - burgundské a šampaňské. Vinařská oblast je vyhlášena nehmotným dědictvím UNESCO.

Belfort - Ronchamp - Besançon - Arc-et-Senans - Dijon - Beaune - Tournus - Cluny - Brancion - Autun - Vézelay - Troyes - Épernay - Remeš (Kód zájezdu: FR533-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2018

Přečtěte si