Zájezdy podle destinací - Normandie - Bretaň

Stránka:
......

Proč se vydat na výpravu do dávného Normandského vévodství a na Bretaňský poloostrov, nejzápadnější výspu Francie? Členité pobřeží Atlantiku s krásným pobřežím a plážemi tu nabízejí romantiku i spoustu míst k odpočinku, četné hospůdky vyhlášenou francouzskou gastronomii a starobylá města památky, nad jejichž minulostí se tají dech.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Normandie a Bretaně

  • Okouzlující katedrála St. Pierre a budova opery v Rennes
  • Slavné opatství na Mont Saint Michel
  • Tapisérie v Bayeux zachycující skutky Viléma Dobyvatele
  • Mondénní rekreační letoviska Honfleur, Trouville a Deauville
  • Kamenné řady v Carnacu v jižní Bretani

Normandií a Bretaní za galským kohoutem

Na zájezdu do Normandie a Bretaně si užijete malebnou francouzskou přírodu včetně známých bělostných útesů Lamanšského průlivu a zavítáte do mnoha krásných měst v čele se St. Malo, Vannes nebo Cherbourgem. Povinností jsou místa jako Omaha Beach a Utah Beach u Arromanches, kde se v červnu 1944 uskutečnilo vylodění v Normandii, největší spojenecká operace druhé světové války.

NORMANDIE A BRETAŇ

ZAHRADY A STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA + CHANTILLY

/ Zájezdy / Normandie - Bretaň
Francie - Normandie Granville
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
9 990,-
Termín:
18.06.2018
Akce:
9 191,-
Popis zájezdu:
Zajímavý zájezd do Normandie a Bretaně za poznáním nejkrásnějších zahrad, hradů a opevněných městeček. Navštívíme zahrady Bois des Moutiers a Brécy, opevněná města Fougères, Vitré a středověké Vannes, dále se seznámíme se symbolem Francie klášterem Mont-St.-Michel tyčícím se na skále, a navštívíme nejznámější hrad Bretaně Josselin. Užijte si poklidnou atmosféru malých středověkých městeček a toulky zahradami.

Senlis - Chantilly - Bois des Moutiers - Honfleur – Caen - Brécy - Granville - Mont-St.-Michel – Fougères - Vitré - Josselin - Vannes (Kód zájezdu: FR537-18-1)

NORMANDIE A VÝLET NA OSTROV JERSEY

/ Zájezdy / Normandie - Bretaň
Francie Falaise d´Aval
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 990,-
Termín:
15.07.2018
Akce:
10 111,-
Popis zájezdu:
Navštívíme turisticky nejatraktivnější místa Normandie, zemi, jejíž kulturní bohatství je výjimečné a o tom nás přesvědčí města jako Rouen, Caen. Čeká nás pestrá krajina Alabastrového pobřeží s útesy a malebnými přístavy. Budeme ohromeni kouzlem Mont-Saint-Michel. Největší události světové historie z 6. června 1944 si připomeneme na plážích Normandie. I pro milovníky dobrého jídla je Normandie správnou gurmánskou destinací, ochutnáme místní speciality i ústřice v Cancale.

Giverny – Rouen – Fécamp – Étretat – Falaise d’Aval - Honfleur – Caen – Arromanches – Longues-Sur-Mer – Colleville-Sur-Mer – Omaha Beach – Mont St. Michel – Cancale – St. Malo – ostrov Jersey - Paříž (Kód zájezdu: FR534-18-1)

BRETAŇ - KOUZELNÁ A TAJEMNÁ

ZEMĚ LEGEND A NEDOTČENÉ PŘÍRODY

/ Zájezdy / Normandie - Bretaň
Francie - Bretaň pobřeží Cap Frehel mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 990,-
Termín:
23.07.2018
Akce:
10 111,-
Popis zájezdu:

Poznejte s námi Bretaň, jeden z nejúžasnějších koutů celé Evropy, opojnou směs útesů a venkovské krajiny, pirátských přístavů, kraj protkaný legendami o potopených městech, meči Excalibru a artušovských lesích. Navštívíme pravěké megality, historická města, skalnaté poloostrovy a vlnami bičované pobřeží. Pocítíme lehké zachvění u tajuplných menhirů, opředených dávnými pověstmi keltských druidů. Bretaň je tu, aby nás okouzlila!

Zájezd provází Helena Hanáková

Nantes - Vannes - Carnac - Quiberon - Concarneau - Ville Close - Quimper - Locronan - Pointe de Pen-Hir - Côte de Granit Rose – Tréguier – ostrov Île de Bréhat - Côte D´Emeraude - Cap Fréhel - St. Malo - Mont-St-Michel

(Kód zájezdu: FR535-18-1)

ZAJÍMAVOSTI FRANCIE

ZÁMKY NA LOIŘE - BRETAŇ - NORMANDIE

/ Zájezdy / Normandie - Bretaň
Francie - Bretaň
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
Cena:
10 990,-
Termín:
18.08.2018
Akce:
10 111,-
Popis zájezdu:
Zájezd nás zavede na největší turistická lákadla severní části Francie. Uvidíme nejvýznamnější zámky na Loiře, které uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. Celá oblast údolí Loiry od Sully-sur-Loire po Challones je pod patronací UNESCO. Nezapomenutelná bude i Bretaň a Normandie - divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řada sakrálních památek typických pro oblast.

Chambord - Tours - Loches - Chenonceau - Amboise - Villandry - Azay-le-Rideau - Angers - Le Mont-Saint-Michel - Saint Malo - Morbihan Golfe - Quiberon - Carnac - Locmariaquer - Omaha Beach - Rouen - Remeš (Kód zájezdu: FR545-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2018

Přečtěte si