Zájezdy podle destinací - Normandie - Bretaň

Stránka:
......

Proč se vydat na výpravu do dávného Normandského vévodství a na Bretaňský poloostrov, nejzápadnější výspu Francie? Členité pobřeží Atlantiku s krásným pobřežím a plážemi tu nabízejí romantiku i spoustu míst k odpočinku, četné hospůdky vyhlášenou francouzskou gastronomii a starobylá města památky, nad jejichž minulostí se tají dech.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Normandie a Bretaně

  • Okouzlující katedrála St. Pierre a budova opery v Rennes
  • Slavné opatství na Mont Saint Michel
  • Tapisérie v Bayeux zachycující skutky Viléma Dobyvatele
  • Mondénní rekreační letoviska Honfleur, Trouville a Deauville
  • Kamenné řady v Carnacu v jižní Bretani

Normandií a Bretaní za galským kohoutem

Na zájezdu do Normandie a Bretaně si užijete malebnou francouzskou přírodu včetně známých bělostných útesů Lamanšského průlivu a zavítáte do mnoha krásných měst v čele se St. Malo, Vannes nebo Cherbourgem. Povinností jsou místa jako Omaha Beach a Utah Beach u Arromanches, kde se v červnu 1944 uskutečnilo vylodění v Normandii, největší spojenecká operace druhé světové války.

Francie - Bretaň hrad Josselin
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
9 990,-
Termín:
12.06.2017
Popis zájezdu:
Zajímavý zájezd do Normandie a Bretaně za poznáním nejkrásnějších zahrad, hradů a opevněných městeček. Navštívíme zahrady Shamrock, Bois des Moutiers nebo Brécy, opevněná města Dinan, Vitré, slavné opatství Mont-St.-Michel, nejhezčí hrad Bretaně Josselin. Užijte si poklidnou atmosféru malých středověkých městeček a toulky zahradami.

Senlis - Chantilly - Shamrock - Bois des Moutiers - Honfleur – Caen - Brécy - Granville - Mont-St.-Michel – Fougères - Vitré - Josselin – Dinan (Kód zájezdu: FR530-17-1)

NORMANDIE A VÝLET NA OSTROV JERSEY / Zájezdy Normandie - Bretaň

/

Francie - Normandie Etrétat mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 990,-
Termín:
16.07.2017
Popis zájezdu:
Navštívíme turisticky nejatraktivnější místa Normandie, zemi hrázděných domů, bílých útesů, pláží Atlantiku, krásných zahrad a budeme mít možnost navštívit britský ostrov Jersey, největší z Normanských ostrovů.

Giverny – Rouen – Fécamp – Étretat – Falaise d’Aval - Honfleur – Caen – Bayex – Arromanches – Longues-Sur-Mer - Jardin d´Elle - Mont St. Michel – St. Malo – ostrov Jersey - Paříž (Kód zájezdu: FR529-17-1)
Francie - Bretaň pobřeží Cap Frehel mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 490,-
Termín:
14.08.2017
Popis zájezdu:
Poznejte s námi Bretaň,  jeden z nejúžasnějších koutů celé Evropy, opojnou směs útesů a venkovské krajiny, pirátských přístavů, kraj protkaný legendami o potopených městech, meči Excalibru a artušovských lesích. Navštívíme pravěké megality, historická města, skalnaté poloostrovy a vlnami bičované pobřeží. Pocítíme lehké zachvění u tajuplných menhirů, opředených dávnými pověstmi keltských druidů. Bretaň je tu, aby nás okouzlila!

Vitré - Vannes - Carnac - Quiberon - Concarneau - Ville Close - Quimper - Locronan - Pointe de Pen-Hir - Côte de Granit Rose – Tréguier – ostrov Île de Bréhat - Côte D´Emeraude - Cap Fréhel – Dinan - St. Malo (Kód zájezdu: FR524-17-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si