Zájezdy podle destinací - Normandie - Bretaň

Stránka:
......

Proč se vydat na výpravu do dávného Normandského vévodství a na Bretaňský poloostrov, nejzápadnější výspu Francie? Členité pobřeží Atlantiku s krásným pobřežím a plážemi tu nabízejí romantiku i spoustu míst k odpočinku, četné hospůdky vyhlášenou francouzskou gastronomii a starobylá města památky, nad jejichž minulostí se tají dech.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Normandie a Bretaně

  • Okouzlující katedrála St. Pierre a budova opery v Rennes
  • Slavné opatství na Mont Saint Michel
  • Tapisérie v Bayeux zachycující skutky Viléma Dobyvatele
  • Mondénní rekreační letoviska Honfleur, Trouville a Deauville
  • Kamenné řady v Carnacu v jižní Bretani

Normandií a Bretaní za galským kohoutem

Na zájezdu do Normandie a Bretaně si užijete malebnou francouzskou přírodu včetně známých bělostných útesů Lamanšského průlivu a zavítáte do mnoha krásných měst v čele se St. Malo, Vannes nebo Cherbourgem. Povinností jsou místa jako Omaha Beach a Utah Beach u Arromanches, kde se v červnu 1944 uskutečnilo vylodění v Normandii, největší spojenecká operace druhé světové války.

NORMANDIE A VÝLET NA OSTROV JERSEY / Zájezdy Normandie - Bretaň

/

Francie - Normandie Etrétat mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 990,-
Termín:
16.07.2017
Akce:
10 590,-
Popis zájezdu:
Navštívíme turisticky nejatraktivnější místa Normandie, zemi hrázděných domů, bílých útesů, pláží Atlantiku, krásných zahrad a budeme mít možnost navštívit britský ostrov Jersey, největší z Normanských ostrovů.

Giverny – Rouen – Fécamp – Étretat – Falaise d’Aval - Honfleur – Caen – Bayex – Arromanches – Longues-Sur-Mer - Jardin d´Elle - Mont St. Michel – St. Malo – ostrov Jersey - Paříž (Kód zájezdu: FR529-17-1)
Francie - Normandie Mont St Michel
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
Cena:
10 790,-
Termín:
12.08.2017
Popis zájezdu:
Zájezd nás zavede na největší turistická lákadla severní části Francie. Uvidíme nejvýznamnější zámky na Loiře, které uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. Celá oblast údolí Loiry od Sully-sur-Loire po Challones je pod patronací UNESCO. Nezapomenutelná bude i Bretaň a Normandie - divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řada sakrálních památek typických pro oblast.

Chambord - Tours - Loches - Chenonceau - Amboise - Villandry - Azay-le-Rideau - Angers - Le Mont-Saint-Michel - Saint Malo - Morbihan Golfe - Quiberon - Carnac - Locmariaquer - Omaha Beach - Rouen - Remeš (Kód zájezdu: FR534-17)
Francie - Bretaň pobřeží Cap Frehel mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
10 490,-
Termín:
14.08.2017
Akce:
9 990,-
Popis zájezdu:
Poznejte s námi Bretaň,  jeden z nejúžasnějších koutů celé Evropy, opojnou směs útesů a venkovské krajiny, pirátských přístavů, kraj protkaný legendami o potopených městech, meči Excalibru a artušovských lesích. Navštívíme pravěké megality, historická města, skalnaté poloostrovy a vlnami bičované pobřeží. Pocítíme lehké zachvění u tajuplných menhirů, opředených dávnými pověstmi keltských druidů. Bretaň je tu, aby nás okouzlila!

Vitré - Vannes - Carnac - Quiberon - Concarneau - Ville Close - Quimper - Locronan - Pointe de Pen-Hir - Côte de Granit Rose – Tréguier – ostrov Île de Bréhat - Côte D´Emeraude - Cap Fréhel – Dinan - St. Malo (Kód zájezdu: FR524-17-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si