Zájezdy podle destinací - Indie

Stránka:
......

Indický subkontinent má vše, nač jenom pomyslíte: vysoké hory i mořská pobřeží, vyprahlé pouště i hluboké džungle, opuštěné historické památky i lidnatá města. Země nad posvátnou řekou Gangou, roztažená mezi Indickým oceánem a Himalájemi, ukrývá dlouhou řadu skvostů v čele s památníkem Tádž Mahal v Uttarpradéši a Humajúnovou hrobkou v Novém Dillí.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Indie

  • Národní parky Kaziranga, Manas a Keoladeo
  • Technické divy v Bombaji jako nádraží čhatrapatiho Šivádžího a jeskyně Elefanta
  • Osmitisícovka Kančendženga
  • Jízda na slonovi k pevnosti Amber v Rádžastánu
  • Gírský les, poslední útočiště lva v Asii

Malý velký okruh Indií

Objednejte si zájezd do Indie a navštivte hlavní atrakce druhého nejlidnatějšího státu planety. Mohou to být hinduistické chrámy v Pattadakalu, smělé mosty v Kalkatě, buddhistické svatyně v Sánčí nebo červený minaret Kutub Minar. Divoké Bengálsko, nebezpečný Kašmír i tropický Tamil Nadu mají své kouzlo i bez fakírských kouzel.

Indie
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
39 880,-
Termín:
08.12.2017
Popis zájezdu:
Goa, to je maličký kus země v obří Indii s úchvatnými západy slunce a stejně magickými úplňky nad Arabským mořem. V tomto malém turisticky neprozkoumaném státečku si daleko od civilizace odpočineme na utajených maličkých plážích s bílým pískem a necháme se unášet vůněmi a neobyčejnou chutí koření místní regionální kuchyně. Čeká nás celodenní výlet v podobě relaxu, koupání, opalování nebo šnorchlování na tropickém ostrově Grand Island.

Goa – Vagator – Čapora – Arambol – Paradise beach – Vasco da Gama – Grand Island – Dúdhsagar – Ponda – Stará Goa – Bondila – Lutolim – Ancestral Goa (Kód zájezdu: IND731-17-4)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si