Zájezdy podle destinací - Ligurie, Cinque Terre

Stránka:
......

Majestátní štíty prvních Alp, historická centra Arenzana a Savony, festivalové San Remo a lákavé písečné pláže jsou jenom zlomkem nezměrného bohatství italského regionu Ligurie. Nechte se unést krásou středomořského pobřeží v úzkém pásu mezi městy Ventimiglia a La Spezia, připravte se na pořádnou porci pizzy a užijte si prázdniny jako nikdy předtím.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Ligurie

  • Rodiště Kryštofa Kolumba Janov s katedrálou San Lorenzo, mořským akváriem a dalšími atrakcemi
  • Socha Ježíše Krista pod vodou noblesního přístavu Portofino
  • Rezervace Beigua v Ligurských Apeninách
  • Inspirativní námořní muzeum v Imperii
  • Pitoreskní vesničky v pohádkové oblasti Cinque Terre

Od Alp přímo k Ligurskému moři

Ať upřednostňujete turistiku v malebných kopcích, poznávání historických památek nebo odpočinek na pláži, během zájezdu do Ligurie si dostatečně užijete každou z těchto aktivit. Nezapomeňte vyjet lanovkou na některou z janovských vyhlídek, navštívit romantický přístav Porto Venere, ani prohlédnout si pevnost Priamar v Savoně.

STŘEDOVĚKÁ UMBRIE FLORENCIE A CINQUE TERRE / Zájezdy Ligurie, Cinque Terre

/

Itálie - Orvieto mapka - Středověká Umbrie, Florencie
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
7 990,-
Termín:
17.05.2018
Popis zájezdu:
Paláce a kostely, kamenná malebná zákoutí, kde na nás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd nás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie, k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

Cinque Terre – Monterosso - Assisi – Perugia – Orvieto – Todi – vodopády Marmore – Arezzo - Florencie (Kód zájezdu: IT610-18-1)
Itálie - Volterra mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
18 990,-
Termín:
18.07.2018
Popis zájezdu:
Navštívíme Toskánsko s jedinečnými stavebními památkami a městy. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Zájezd je obohacen i o přírodní skvosty Itálie – Apuánské Alpy a divoké pobřeží Cinque Terre.

Milano – Certosa di Pavia – Cinque Terre – Vila Garzoni – Lucca – Pisa - Siena - San Gimignano - Volterra – Florencie – Apuánské Alpy – Colonnata – lomy Fantiscritti - Carrara (Kód zájezdu: IT603-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si