Zájezdy podle destinací - Ligurie, Cinque Terre

Stránka:
......

Majestátní štíty prvních Alp, historická centra Arenzana a Savony, festivalové San Remo a lákavé písečné pláže jsou jenom zlomkem nezměrného bohatství italského regionu Ligurie. Nechte se unést krásou středomořského pobřeží v úzkém pásu mezi městy Ventimiglia a La Spezia, připravte se na pořádnou porci pizzy a užijte si prázdniny jako nikdy předtím.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Ligurie

  • Rodiště Kryštofa Kolumba Janov s katedrálou San Lorenzo, mořským akváriem a dalšími atrakcemi
  • Socha Ježíše Krista pod vodou noblesního přístavu Portofino
  • Rezervace Beigua v Ligurských Apeninách
  • Inspirativní námořní muzeum v Imperii
  • Pitoreskní vesničky v pohádkové oblasti Cinque Terre

Od Alp přímo k Ligurskému moři

Ať upřednostňujete turistiku v malebných kopcích, poznávání historických památek nebo odpočinek na pláži, během zájezdu do Ligurie si dostatečně užijete každou z těchto aktivit. Nezapomeňte vyjet lanovkou na některou z janovských vyhlídek, navštívit romantický přístav Porto Venere, ani prohlédnout si pevnost Priamar v Savoně.

TOSKÁNSKO, CINQUE TERRE, APUÁNSKÉ ALPY / Zájezdy Ligurie, Cinque Terre

/

Itálie - Volterra mapka
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
18 990,-
Termín:
19.07.2017
Akce:
18 490,-
Popis zájezdu:
Navštívíme Toskánsko s jedinečnými stavebními památkami a městy. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Zájezd je obohacen i o přírodní skvosty Itálie – Apuánské Alpy a divoké pobřeží Cinque Terre.

Milano – Certosa di Pavia – Cinque Terre – Vila Garzoni – Lucca – Pisa - Siena - San Gimignano - Volterra – Florencie – Apuánské Alpy - Carrara (Kód zájezdu: IT577-17-1)

TOSKÁNSKO A CINQUE TERRE, POBYT U MOŘE S VÝLETY / Zájezdy Ligurie, Cinque Terre

/

Itálie - Toskánsko Florencie
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
bez stravy
Cena:
9 390,-
Termín:
02.09.2017
Popis zájezdu:
Toskánsko s pobytem u moře a prohlídkami jedinečných stavebních památek ve Florencii, Sieně, Pise, Lucce, která jsou lákavými místy s mimořádnými ukázkami umění románského, gotického a renesančního. Navštívíme i oblast Cinque Terre s romantickými městečky nad mořem, ostrov Elba nebo atraktivní San Gimignano.

Cinque Terre - Vila Garzoni - Lucca - Siena - San Gimignano - Volterra - Pisa - ostrov Elba - Florencie (Kód zájezdu: IT411-17-2)

LIGURSKÁ RIVIÉRA, PERLA ITÁLIE / Zájezdy Ligurie, Cinque Terre

/

Itálie - Ligurská riviéra - Vernazza Mapa - Ligurská riviéra
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Autokarem
Strava:
snídaně
Cena:
12 290,-
Termín:
30.06.2017
Popis zájezdu:
Navštívíme jeden z nejhezčích úseků italského pobřeží oblast Ligurie, kraj proslulý uměním a působivou scenérií strmých svahů a skalnatých zátok. Městečka mají svůj původ ve středověku a dodnes si uchovala starobylý šarm, domy pastelových barev, vesničky postavené na nepřístupných mořských útesech, kam se lze dostat pouze pěšky nebo po moři, řádky vinohradů, hrady, pláže s palmami a bohaté kulinářské tradice. V průběhu zájezdu poznáme obě části Ligurie, a to jak Riviéru di Ponete tak Rivieru di Levante.

Milano - San Frutuoso - Portofino - Rapallo - Noli – Finale Ligure – Camogli - Portovenere - Cinque Terre - Janov (Kód zájezdu: IT402-17-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si