Zájezdy podle destinací - Izrael

Stránka:
......

Nahlédněte s námi do živoucí biblické historie a spatříte jedinečné památky vedle přírodních divů, kterým na první pohled ani nebudete chtít uvěřit. Izrael je zemí dlouhé, pohnuté minulosti a vy se o tom s námi můžete přesvědčit na každém kroku.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Izraele

Zeď nářků, Věž Davidova, hradby, brány a další památky Jeruzaléma Zřícenina hradu Nimrod v Golanských výšinách Jericho, jedno z nejdéle obývaných měst světa Betlém, ležící v Palestině Mrtvé moře, nejníže umístěné odkryté místo všech kontinentů

Ježíšovy a další stopy Izraelem

Váš zájezd do Izraele , to je vrchol Sion, řeka Jordán, Haifa, Olivetská hora či metropole Tel Aviv. Prohlédnete si archeologická naleziště jako Quimran a Nahal Me´arot v Karmelu, svatyně v Akře, zbytky Herodesových paláců v Masadě i pouštní města v Negevu. Jsou tu však také jeskyně Bejt Guvrin pod Judskými horami a další atrakce.

Vyberte si ze zájezdů do Izraele:

Izrael - Jeruzalém
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
38 990,-
Termín:
06.10.2018
Popis zájezdu:
Zájezd do dvou zemí Blízkého východu za poznáním antických, biblických i islámských památek. Budeme procházet místy dávných biblických příběhů i křižáckých válek. K Jordánsku neodmyslitelně patří starodávná pouštní města - nabatejská Petra, antický Jerash, uvidíme neskutečné přírodní scenérie Wadi Rum a vykoupeme se v Mrtvém moři. Druhou zemí Blízkého východu je Izrael, navštívíme nejen biblický Jeruzalém s nesčetnými památkami, kde se odehrávaly příběhy Starého a Nového zákona.

Zájezd provází Petr Horák

Ammán - Jerash – hrad Ajlun - Madaba - hora Nebo - Královská cesta - hrad Kerak - Petra - Aqaba - Wadi Rum - Qumran - Jericho - Mrtvé moře - Betlém - Jeruzalém (Kód zájezdu: JOR326-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si