Zájezdy podle destinací - Malajsie

Stránka:
......

Malajsie je považována za jednu z nejkouzelnějších zemí jihovýchodní Asie. Zasloužila se o to svými panenskými ostrovy, průzračně azurovým Jihočínským mořem, starodávnými chrámy a opuštěnými písečnými plážemi lemovanými palmami. Pojeďte se přesvědčit s námi, jak nádherná může Malajsie být!

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Malajsie

  • Úchvatný výhled z nejvyššího patra Petronas Twin Towers v metropoli Kuala Lumpur
  • Šustění čajových lístků v Cameron Highlands
  • Motýlí farma na ostrově Penang
  • Hinduistický chrám v překrásném jeskynním komplexu Batu Caves
  • Čtvrtá nejdelší socha ležícího Buddhy ve Wat Chayamangkalaram

Výlet za malajskou exotikou

Během našeho zájezdu do Malajsie si na své přijdou i milovníci fauny a flóry. Prožijte dobrodružství v národním parku Taman Negara s nejstarším deštným pralesem světa. Z visutého mostu v nitru hluboké džungle možná uvidíte slony, nosorožce, medvědy nebo vzácného tygra malajského. A co takhle fotka s přátelskými orangutany v rezervaci Sepilok?

Thajsko - Bangkok - Marble Temple
Typ:
Exotika - Vzdálené země
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
60 950,-
Termín:
07.12.2017
Popis zájezdu:
Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v hlubokých džunglích, starodávných chrámech, rušných městech a na pláží ch lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko „Město andělů“, na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole „Nové Asie“, tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů. Provází Marek Bejr v některých termínech. (Kód zájezdu: THA756-17-2)
Poznávací zájezdy Malajsie
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
57 990,-
Termín:
19.03.2018
Popis zájezdu:
Singapur – Melaka – Kampung Centak – Kuala Lumpur – Batu Caves – Cameron Highlands – Sam Poh Tong – Kuala Kangsar – Temenggor Lake – deštný prales Belum – souostroví Langkawi – ostrov Penang – Georgetown – Kuala Lumpur

Navštivte s námi Malajsii a Singapur v kombinaci poznávacího zájezdu s objevováním krás exotického poloostrova a relaxací na nádherných ostrovech Penang a Langkawi. Čeká nás mix malajských, čínských a indických chutí, moderní, výstavná zářící velkoměsta Kuala Lumpur a Singapur, roztroušené kopce vrchoviny Cameron Highlands, tropický deštný prales, historické a kulturní centrum Melaka, lahůdky Asie, moderní umění, historické památky, nedotčené pralesy, zeleň čajových plantáží a romantika bílých pláží.
(Kód zájezdu: MAL306-18-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si