Zájezdy podle destinací - Maroko

Stránka:
......

Maroko je díky mytickému pohoří Atlas či pískům západní Sahary zemí s téměř nevyčerpatelnou zásobou zážitků a nezapomenutelných zkušeností pro každého cestovatele. Kromě starobylých mešit a tržnic dýchajících nezaměnitelnou arabskou historií a atmosférou však nabízí také moderní části Marakéše nebo metropole Rabatu. Vydejte se na zájezd jako z pohádek tisíce a jedné noci!

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Maroka

  • Impozantní pouštní vodopády Ouzoud
  • Nejvzdálenější výspa starověké Římské říše nedaleko města Meknés
  • Nádherná mešita Hassana II. na břehu Atlantiku v Casablance
  • Největší středověké islámské město v centru starého Fésu
  • Přes čtyři tisíce metrů vysoký vrchol Džabal Tubkal

Kouzlo marocké pohostinnosti

Přesvědčíte se během zájezdu do Maroka, že je lepší zážitky prožít, než o nich pouze slýchat a číst. Ponořte se do fascinujícího šumu tamních měst, vydejte se do horkých pouštních oblastí, osvěžte se ve vlnách Atlantského oceánu na okraji turistického letoviska Agadir. Jsou tu také dobytčí trhy v Risani, filmové ateliéry v Quarzazate, stará koloniální pevnost Safi a spousta dalších magnetů.

Maroko - Benhaddou
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
27 990,-
Termín:
15.09.2017
Popis zájezdu:
Pojeďte s námi poznávat Maroko v celé jeho rozmanitosti. Zájezd nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky. Navštívíme Casablancu i královské město Rabat, projdeme uličky středověkého Fézu, ohromí nás kaňony Vysokého Atlasu, vykoupeme se na plážích Atlantiku a budeme mít možnost výletu terénními auty do Sahary.

Casablanca - Rabat - Volubilis - Moulay Idriss - Meknés - Fés - NP Ifrane – Wádí Ziz - Dadés - Ouarzazate - Ksar Ait Benhadou - Marrákeš (Kód zájezdu: MA750-17-1)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si