Zájezdy podle destinací - Mexiko

Stránka:
......

Mexiko je rájem pro milovníky přírody a dobrodruhy, kteří mohou obdivovat čarovné pralesy, impozantní památky starověkých kultur a užít si noční život v divoce tepajících metropolích. Prožijte prázdniny mezi břehy Mexického zálivu a nekonečnými vodami Pacifiku, na svazích majestátních vulkánů a ve stínu schodovitých pyramid.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Mexika

  • Překrásné vodopády Agua Azul
  • Nevýslovně majestátní sopka Popocatepetl
  • Bájné pyramidy v Kukulkánově sídle Chichen Itza
  • Vodopád Vánoční stromeček v impozantním kaňonu Sumidero na řece Grijalva
  • Nádherné deštné pralesy poloostrova Yucatan

K oceánu to z mexických Kordiller není nikdy daleko

Ať už se v průběhu zájezdu do Mexika vydáte na okouzlující pláže kolem proslulého Acapulca nebo strávíte čas v ruchu hlavního města Ciudad de Mexico, vždy budete mít co objevovat. K největším lákadlům patří božský Teotihuacán, katedrála v koloniálním San Cristobal, pikantní Tabasco a jeho centrum Villahermosa nebo mayský Tulum u Karibiku.

Další informace o Mexiku:

Vyberte si ze zájezdů do Mexika:

Mexiko - Teotihuacan mapka - Mexiko a Guatemala
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
bez stravy
Cena:
61 990,-
Termín:
18.10.2017
Popis zájezdu:
Navštivte s námi domov Olméků, Mayů i Aztéků, chrámové pyramidy v džungli, pláže a korálové útesy Karibiku. Čeká nás tajemná a originální Guatemala, posvátné jezero Atitlán, magický Tikal a Mexiko, sněhobílé pláže, koloniální města kypící životem, kolébka starých indiánských civilizací, chrámy postavené na vrcholcích pyramid, temperament Latinské Ameriky.


Mexico City - Teotihuacán - Oaxaca de Juarez - Monte Albán - Puerto Angel - Chiapas - San Cristóbal de Las Casas - Panajachel - Santiago de Atitlán - Flores - Tikal - Palenque - Villahermosa - Merida - Uxmal - Chichén Itzá - Tulum - Cancún (Kód zájezdu: MEX739-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si