Zájezdy podle destinací - Thajsko

Stránka:
......

Thajské království je rozmanitou zemí oplývající nepřebernými možnostmi setkání s tamní jedinečnou kulturou, přírodou i pohostinností. Nechte se rozmazlovat v luxusních resortech Phuketu a Krabi, zažijte nikdy nekončící ruch turistické metropole Pattaya a šnorchlujte v průzračných vodách u Phra Nang Cave. Vydejte se do Thajska zažít magickou atmosféru Dálného východu.

Pět důvodů, proč jet na dovolenou do Thajska

  • Jedinečné plovoucí trhy v Ratchaburi
  • Monumentální bývalé královské město Ayutthaya
  • Desítky až stovky impozantních buddhistických soch v parku Sala Keoku
  • Největší mořské akvárium v jihovýchodní Asii přímo v centru Bangkoku
  • Světoznámý válečný most přes řeku Kwai

Dovolená na thajský způsob vám okoření život

Během našeho zájezdu do Thajska máte dostatek možností poznat zdejší buddhistickou historii i současný ruch velkých měst. K výjimečným zážitkům se řadí návštěva horského kmene Karen, jehož ženy se pyšní žirafími krky, kláštera Lamprang Luang s posvátným stromem nebo historické město Sukhotai.

Další informace o Thajsku:

Vyberte si ze zájezdů do Thajska:

THAJSKO S VÝLETEM DO KAMBODŽI / Zájezdy Thajsko

/

Thajsko - Bangkok
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
56 990,-
Termín:
22.10.2017
Popis zájezdu:
Zájezd provoněný exotikou nás zavede na atraktivní místa do západního a středního Thajska, navštívíme Bangkog, Kanchanaburi, bývalé hlavní středověké město Ayutthaya. Užijeme si bílých pláží ostrovního ráje Ko Samet v Jihočínském moři a na závěr nás čeká Kambodža s nejvýznamnějšími a nejznámějšími památkami starokhmerské architektury Angkor Thom a Angkor Vat.

Zájezd provází Petr Horák

ostrov Ko Samet - Bangkok - Kanchanaburi - most přes řeku Kwai – park tygrů – Bank Pa In - Ayutthaya – jezero Tonlé Sap – Angkor Thom – Angkor Vat (Kód zájezdu: THA714-17-1)
Thajsko - Chiang Mai mapka - Velký okruh jižním i severním Thajskem
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
47 990,-
Termín:
06.11.2017
Popis zájezdu:
Oblíbený zájezd do zajímavých míst severního i jižního Thajska a v samém závěru si užijeme slunce v ostrovních rájích jihu Krabi - Phi-Phi. Čekají nás úžasné chrámy bývalých královských sídel, navštívíme vesnice tradičních kmenů Meo a Karen, nejznámější provincie Thajska vč. jedinečné Chiang Mai s horou Doi Suthep a bílé pláže Andamanského souostroví.

Zájezd provází Petr Horák

Bangkok - Kanchanaburi - Ayutthaya – Bang Pa In - Lopburi - Phitsanulok - Sukhotai - Lamprang Luang - Chiang Mai - Doi Suthep - Krabi - Phi-Phi (Kód zájezdu: THA712-17-1)
Thajsko - Bangkok - Marble Temple
Typ:
Poznávací zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
snídaně
Cena:
60 950,-
Termín:
07.12.2017
Popis zájezdu:
Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v hlubokých džunglích, starodávných chrámech, rušných městech a na pláží ch lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko „Město andělů“, na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole „Nové Asie“, tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů. Provází Marek Bejr v některých termínech. (Kód zájezdu: THA756-17-2)
Stránka:
......
NOVINKY E-MAILEM
Zadejte svůj e-mail:
KE STAŽENÍ
Katalog zájezdů 2017

Přečtěte si