Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

BALI - OSTROV BOHŮ

Kód zájezdu: RI322-18 Počet nocí: 12 Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, bílé pláže a sopky, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. ostrov Bali - Kuta - Ulundanu - Buaynské jezero - Munduk - Brahma Arama Vihara - Ubud – sopka Mt. Batur - Gunung Kawi - Tirta Empul - Opičí les - Taman Ayun - Batukaru - Tanah Lot - Besakih - Goa Lawah - Lembongské ostrovy – Sanur - Uluwatu -… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí
RI322-18-1 od: 07.04.2018
do: 21.04.2018
zobrazit 12 Vyprodáno
RI322-18-2 od: 01.11.2018
do: 15.11.2018
zobrazit 12 Vyprodáno
KódRI322-18-1
Termínod: 07.04.2018 do: 21.04.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí12
Vyprodáno
KódRI322-18-2
Termínod: 01.11.2018 do: 15.11.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí12
Vyprodáno

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, bílé pláže a sopky, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti.

ostrov Bali - Kuta - Ulundanu - Buaynské jezero - Munduk - Brahma Arama Vihara - Ubud – sopka Mt. Batur - Gunung Kawi - Tirta Empul - Opičí les - Taman Ayun - Batukaru - Tanah Lot - Besakih - Goa Lawah - Lembongské ostrovy – Sanur - Uluwatu - Denpasar1. - 2. den zájezdu
Odlet z ČR do INDONÉSIE. Přílet ve večerních hod. na BALI, ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA.

3. den zájezdu 
Celodenní odpočinek v oblasti KUTA - LEGIAN, možnost koupání, četné restaurace a hudební kluby, vyrovnávání se s časovým posunem.

4. den zájezdu 
Severní oblast Bali. Návštěva jezerního chrámu ULUNDANU ze 17. stol. zasvěceného jezerním bohům na Bratanském jezeře, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO a všudypřítomné opičky, od jezera Tamblingan budeme mít nádherný výhled na místní hory porostlé nepropustnou džunglí a z vesničky MUNDUK, zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Další zastávka v severní části Bali bude patřit termálním pramenům BANJAR s možností koupání a odpočinku v blízkosti buddhistického kláštera, takřka věrné kopie chrámového komplexu Borobudur na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA, který rovněž navštívíme. Odpolední relaxace na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. Cestou zpět na ubytování zastávka u 35 m vysokého vodopádu Gigit. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD, ubytování.

5. den zájezdu 
Dopoledne k místní činné sopce MT. BATUR (1717 m) se zastávkou na rýžových terasových políčkách. Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. století, ke kterému sejdeme po více než 200 schodech okolo rýžových terasových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL s chrámovými bazénky a prameny. Odpoledne příjezd do UBUDU, pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy představení balijských tanců s překrásnými tanečnicemi. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku BATUR s pozorováním východu slunce (cca 35 USD), dopoledne spojení s hlavní skupinou a pokračování v programu dne.

6. den zájezdu 
Celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech, královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol., směrový BATUKARU zasvěcený bohu Madaweda, nacházející se uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, k návštěvě jedinečného chrámu z 16. stol TANAH LOT, postavený na skalnatém ostrovu v moři. Večerní příjezd na ubytování do oblasti Sanur.

7. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG, kde budeme moci
spatřit nejstarší artefakt na Bali – kamennou stélu oslavující vítěznou bitvu v 9. století.

8. den zájezdu
Výlet po východní oblasti Bali – návštěva sídla boha lásky SEPARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám GOA LAWAH a další přírodní zajímavost, např. kaňon SUKAWATI.

9. den zájezdu
Pobyt u moře.


10. – 11. den zájezdu 
Dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY, malý ráj mezi ostrovem BALI a LOMBOK, četné romantické pláže, úchvatný západem slunce, mangrovníkové lesy i bohatý mořský život, budete marně hledat obdobné místo na světě. Relaxace a pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.

12. den zájezdu
Přesun z ostrova zpět na BALI do SANURU, ubytování v hotelu, po zbytek dne odpočinek.

13. den zájezdu
Po poledni odjezd do jižní části Bali. Odpolední koupání na soukromé „pláži snů“ s bílým pískem a bělostnými útesy. Podvečerní návštěva chrámu ULUWATU z 11. století, který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem. Odjezd na ubytování.

14. den zájezdu
Pobyt u moře. Poslední nákupy. Pro zájemce fakultativně návštěva hlavního města DENPASAR (trhy, muzea, památky). Večer společná večeře v balijsko-indonéském stylu. Odjezd na letiště.

15. den zájezdu 
Odlet z Indonésie zpět do ČR.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha-Denpasar vč. Let. tax a poplatků
 • místní dopravu dle programu (minibusy, taxi, bema)
 • lodní transfer
 • 12x ubytování v hotelech střední třídy 
 • 12x snídani
 • společná večeře 
 • místní průvodce
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu

Cena nezahrnuje

 • stravu, fakult. programy, bakšišné, vstupné, odletový poplatek (platí se na letišti, cca 20 USD) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk.pokoj 5 800 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • připojištění vyššího storna zájezdu 500 Kč

Nástupní místa

07.04. - 21.04. odjezd L2
01.11. - 15.11. odjezd L2
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Kapesné

Celková výše kapesného záleží na Vás, 400 EUR na osobu by Vám mohlo na pobyt dostačovat, počítejte však s menší rezervou pro případ hotovostní platby u lékaře. Celková výše plateb za vstupy by neměla přesáhnout 100 EUR.
V rámci urychlení jednotlivých výletů od Vás průvodce vybere na začátku 140 EUR, které poslouží na platbu hromadných vstupů do památek a placených oblastí a bakšišného.

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů