Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

DUBROVNÍK A ELAFITSKÉ OSTROVY

S VÝLETEM DO ČERNÉ HORY

Kód zájezdu: HR431-18 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena od 14 690 Kč

Oblíbené

Zajímavý zájezd na nejjižnější výběžek jadranského pobřeží, které zde tvoří neopakovatelnou směs historických památek a roztroušených ostrovů. Navštívíme historický Dubrovník, středověký Ston, Elafitské ostrovy - Koločep, Lopud, Šipan i Lokrum s bujnou středomořskou vegetací a koupáním na nepřeplněných plážích. Vypravíme se na výlet do nedaleké Černé Hory za poznáním Kotoru i romantické Budvy. Budeme mít příležitost ochutnat místní speciality - ústřice, langusty a odpočívat na krásných plážích… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
HR431-18-1 od: 24.08.2018
do: 02.09.2018
zobrazit 7 14 690 Kč Rezervovat místa
KódHR431-18-1
Termínod: 24.08.2018 do: 02.09.2018
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Chrudim, Holice, Hranice, Mikulov, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Boskovice
Počet nocí7
dospělá osoba - polopenze14 690 Kč
Rezervovat místa

Zajímavý zájezd na nejjižnější výběžek jadranského pobřeží, které zde tvoří neopakovatelnou směs historických památek a roztroušených ostrovů. Navštívíme historický Dubrovník, středověký Ston, Elafitské ostrovy - Koločep, Lopud, Šipan i Lokrum s bujnou středomořskou vegetací a koupáním na nepřeplněných plážích. Vypravíme se na výlet do nedaleké Černé Hory za poznáním Kotoru i romantické Budvy. Budeme mít příležitost ochutnat místní speciality - ústřice, langusty a odpočívat na krásných plážích Jadranu.
Zájezd provází Mgr. Dana Kelblová Medugorje - vodopády Kravica - ostrov Lokrum - ostrov Šipan - ostrov Lopud - Dubrovník - Boka Kotorská - Kotor - Budva Ston - Mali Ston


1. den zájezdu
Ve večerních hodinách odjezd z republiky.

2. den zájezdu
Dopoledne navštívíme MEDUGORJE - světoznámé poutní místo a vodopády Kravica na ponorné řece Trebižat - krásná přírodní scenérie, ale také možnost koupání ve sladké vodě. Odpoledne příjezd na ubytování, pobyt u moře.

3. den zájezdu
Pobyt u moře.

4. den zájezdu
Celodenní fakultativní lodní výlet na ELAFITSKÉ OSTROVY - oblíbená místa šlechtických rodin o čem svědčí četné vily a zahrady. Pro ostrovy jsou příznačné architektonické památky, obranné věže z období tureckých a arabských nájezdů tzv. torety, středomořská vegetace, krásná příroda a koupání. Navštívíme malebný ostrov KOLOČEP, druhým z ostrovů bude ostrov Šipan, který měla v oblibě i dubrovnická šlechta, přírodní scenérie ostrova, městečko Sudjuradj a prohlídka renesanční letní rezidence rodiny Stjepovič-Skočibuhové - reprezentační sály zámku, kaple, krásná zahrada, stará lisovna oleje. Součástí výletu je i typický dalmatinský oběd - menu a poté pokračujeme na ostrov LOPUD, oblíbené místo českého básníka a spisovatele V. Dyka. Malebné městečko LOPUD - podobná architektonická tvářnost jako Dubrovník.

5. den zájezdu
Pobyt u moře.

6. den zájezdu
Výlet do nedalekého DUBROVNÍKU (UNESCO) - Pilská brána, promenáda Placa, Onofriova kašna, kostel sv. Spasitele, mramorem dlážděné ulice a barokní budovy, procházka po dubrovnických hradbách s úchvatnými pohledy na celé město, věž Minčeta a Bokar, tradice, řemeslné zajímavosti - výšivky z kraje Konavle, opracovávání korálů, individuální volno, čas na oběd a posezení v místních kavárničkách. Možnost výletu na nedaleký ostrov LOKRUM - malinký ostrůvek je od centra města vzdálen pouze 15 min. plavby lodí, původně zde stával benediktinský klášter, jehož zbytky jsou patrné dodnes. Nyní je místo přírodní rezervací. Pro ostrov je typická bujná vegetace, lesní porost, stará botanická zahrada, pávi a spousta motýlů. Většina návštěvníků neodolá koupání v přírodním slaném jezírku, které se příznačně jmenuje „Mrtvo more“. Koupání je zde možné také na několika přírodních plážích.

7. den zájezdu
Celodenní výlet na pobřeží Černé Hory - Budvanská riviéra. Trajektem přeplujeme BOKU KOTORSKOU, připomínající norské fjordy. Zastavíme v centru oblasti středověkém městečku KOTOR (UNESCO) s masívem Lovčenu v pozadí, Staré město, hradby, monumentální katedrála zasvěcená sv. Tryfonovi. BUDVA - historické město na výběžku pevniny, mohutné hradby s vyhlídkou na Sv. Stefan, romantické uličky.

8. den zájezdu
Pobyt u moře. Polodenní výlet do oblasti Malostonského zálivu, městečko STON - historické centrum se středověkými stavbami, procházka po stonských hradbách ze 14. stol., nejdelší opevnění v Evropě a vyhlídky do širokého okolí. Navštívíme místní saliny s možností nákupu mořské soli a MALI STON - loviště ústřic.

9. den zájezdu
Pobyt u moře a v podvečerních hodinách odjezd do ČR.

10. den zájezdu
Předpokládaný návrat v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • trajekt přes Boku Kotorskou
 • pobytovou taxu
 • 7x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klimatizací, sat TV a balkonem
 • 7x polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“. 
 • Fakult. lodní výlet na Elafitské ostrovy - nutná rezervace předem v CK, platba na místě cca 55 €, součástí výletu jsou nápoje na lodi, oběd v Šipanu u majitele lodi vč. nápojů, vstupné do rezidence Stjepovič-Skočibuhové

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj s balkonem 3000 Kč
 • na vyžádání 2lůžk. pokoj s balkonem na mořskou stranu 700 Kč/os.
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč

Nástupní místa

31.08. - 09.09. Odjezd B, E, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Ubytování

 • hotel Sunce*** v přímořském letovisku Neum, přímo na břehu moře, jen pár metrů od pláže. Klimatizované pokoje s balkonem, venkovní bazén

Orientační ceny vstupného

Vodopády Kravica 3 EUR (6 HRK)
Elafitské ostrovy cca 55 EUR (cena zahrnuje: nápoje na lodi, oběd
v Šipanu u majitele lodi vč. nápojů, vstupné do rezidence Stjepovič-Skočibuhové) – tento výlet je nutné rezervovat předem v CK !!!
Dubrovník – hradby 150 HRK
Dubrovník – lanovka 140 HRK
Dubrovnická karta (souhrnné vstupné) 190 HRK
Dubrovník – Muzejní karta 100 HRK
Dubrovník – Knížecí palác 80 HRK
Výlet na ostrov Lokrum (s botanickou zahradou) 130 HRK
Kotor – vstup na hradby 3 EUR
Kotor – katedrála Sv. Tryfona 2,5 EUR
Budva – pevnost 2,5 EUR
Ston – hradby 50 HRK (skupina 40 HRK)
Lopud – vláček na pláž Šunj 2 EUR

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 400 HRK a 50 – 80 EUR (cca 53 EUR platba na místě – výlet na Elafitské ostrovy).

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů