Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Exotika - Vzdálené země Čína

Patříte mezi milovníky exotických kultur, máte rádi dobré jídlo a nákupy, ale chcete si užít také poznávání kulturních památek a vydat se během vašeho pobytu obdivovat přírodní krásy? Pak je pro vás ideální destinací právě Čína. Navštivte s námi nádherné buddhistické chrámy, spatřete Velkou čínskou zeď, která je tak rozsáhlá, že se vám bude tajit dech, nebo terakotovu armádu u města Xian.

Vydejte se s námi za dobrodružstvím, poznáváním čínské kultury a typických kulturních památek nebo přírodních zajímavostí. Navštivte například město Šanghaj, kde naleznete supermoderní letiště, metro a moderní budovy. Svezte se rychlovlakem třeba až do Hong Kongu, který zdobí typické vysoké mrakodrapy. Pokud toužíte po opravdu pestré dovolené, je Čína ideální volbou. Do této země zasahují téměř všechny klimatické pásy, a proto se může pyšnit velmi rozmanitou přírodou včetně pouští, ostrovů nebo nejvyšší hory světa. Setkáte se zde také se symbolem Číny – medvídkem pandou.

Vydejte se do Číny s našimi zkušenými průvodci a podívejte se i na místa, která v knihách nebo tipech na výlety na internetu nenajdete. Užijte si svou exotickou dovolenou na maximum.
Upřesnit výběr

Čína

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit