Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Exotika - Vzdálené země Panama

Navštivte s námi jednu z nejbohatších zemí ve Střední Americe a zažijte luxusní odpočinek na nádherných plážích, navštivte zdejší národní parky i architektonické skvosty, na kterých je vidět, že Panama je zemí s obrovským bohatstvím.

V Panamě se můžete vydat například do deštných pralesů, které jsou domovem mnoha exotických živočichů a rostlin. Nádhernou panamskou krajinu také dokreslují hory, přilehlé ostrůvky a národní parky. Pro příznivce přírody a luxusu je tedy Panama ideálním turistickým cílem. V Panamě se můžete setkat například s jaguáry a různými druhy plazů nebo ptáků. Milovníky potápění pak jistě nadchne také bohatý podmořský svět. V hlavním městě Ciudad de Panama se nachází vysoké mrakodrapy a moderní budovy, ale také restaurace, ve kterých na vás bude čekat výtečné jídlo. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a vydejte se s námi za dobrodružstvím.
Upřesnit výběr

Panama

 - KOSTARIKA, PANAMA, NIKARAGUA

KOSTARIKA, PANAMA, NIKARAGUA

STŘEDOAMERICKÁ MOZAIKA

Termín: 22.11. - 11.12.2018 Počet nocí: 18 Doprava: Letecky

Střední Amerika, to jsou země uzavřené mezi Atlantickým a Tichým oceánem, nejrozmanitější oblasti naší planety. V nejužším místě amerického mostu leží skutečný poklad Střední Ameriky - Kostarika,… (Kód zájezdu: CR316-18)

cena na vyžádání
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů