Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

FATRA - VRÁTNÁ DOLINA

POZNÁNÍ MALÉ FATRY

Kód zájezdu: SK717-18 Počet nocí: 5 Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Zájezd do žádané oblasti Národního parku Malá Fatra s překrásnými výhledy do okolí, kde se lze vydat na více nebo méně náročné túry. Během zájezdu se projdeme po vyhlídkové trase nad Vrátnou dolinou, projdeme přírodní rezervací Rozsutec skrz Jánošíkovy Diery a vystoupáme na nejvyšší horu Velký Kriváň či na sousední horu Chleb. Mnohé vrcholy Malé Fatry nabízejí za dobrého počasí a příznivé viditelnosti krásné výhledy na Velkou Fatru i Západní Tatry. Ubytovaní budeme v srdci tohoto turistického… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí
SK717-18-1 od: 21.07.2018
do: 26.07.2018
zobrazit 5 Vyprodáno
KódSK717-18-1
Termínod: 21.07.2018 do: 26.07.2018
Nástupní místa Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Poděbrady
Počet nocí5
Vyprodáno

Zájezd do žádané oblasti Národního parku Malá Fatra s překrásnými výhledy do okolí, kde se lze vydat na více nebo méně náročné túry. Během zájezdu se projdeme po vyhlídkové trase nad Vrátnou dolinou, projdeme přírodní rezervací Rozsutec skrz Jánošíkovy Diery a vystoupáme na nejvyšší horu Velký Kriváň či na sousední horu Chleb. Mnohé vrcholy Malé Fatry nabízejí za dobrého počasí a příznivé viditelnosti krásné výhledy na Velkou Fatru i Západní Tatry. Ubytovaní budeme v srdci tohoto turistického ráje s velkým množstvím turistických možností.


1. den zájezdu 
V brzkých ranních hodinách odjezd na Slovensko, zastávka v obci ČIČMANY, která je známá svou lidovou architekturou, prohlídka, odpoledne ubytování.

2. den zájezdu
Snídaně, základní varianta (náročnost 2,5 z 5; 6 hod. ) od hotelu se vydáme na JÁNOŠÍKOVY DIERY (625 m), které jsou v národní přírodní rezervaci Rozsutec, cestou kolem vodopádů a zajímavými skalními útvary. Dále vystoupáme přes sedlo MEDZIROZSUTCE (1250 m) až na MALÝ ROSZUTEC (1343 m), ze kterého se otevírají nádherné pohledy, zpět okruhem až do hotelu. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod.): jen do Jánošíkovských dier a zpět přes BOBOTY (620 m.) Návrat na ubytování, večeře.

3. den zájezdu  
Snídaně, základní varianta (2,5 z 5; 5 hod.): z hotelu do srdce národního parku přes TIESŇAVY (650 m) až do sedla PRÍSLOP (916 m), dále pokračujeme do STARÉHO DVORA (614 m), krásná vyhlídková trasa, kterou dokončíme okruhem s výstupem na SOKOLIE (1170 m) a pak již sestup dolů do Terchové. Lehčí varianta (1,5 z 5; 3 hod.): končí ve Starém Dvore, odkud nás odveze náš bus, terchovská večeře.

4. den zájezdu  
Snídaně, základní varianta (2,5 z 5; 6 hod.): odjezd busem k chatě VRATNA (750 m), výjezd kabinkovou lanovkou do SNILOVSKÉHO SEDLA (1520 m), výstup na VELKÝ KRIVÁŇ (1709 m), nejvyšší vrchol Malé Fatry. Za příznivé dohlednosti se nám naskytnou výhledy na panorama okolních hor v severozápadní části Slovenska. Zpět se vydáme přes třetí nejvyšší vrchol CHLEB (1646 m), pokračujeme po hřebeni přes HROMOVÉ (1636 m) sestupem až do GRUNU (989 m) a dale nás čeká jen kratší sestup k chatě Vratna. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod.): z Hromové hory se vrátíme zpět stejnou cestou a kabinkovou lanovkou sjedeme k busu.

5. den zájezdu  
Snídaně, odjezd busem do vesnice KRASŇANY (650 m), základní varianta: (3 z 5; 7 hod.): výstup na horu MALÝ KRIVÁŇ (1671 m) a zpět do Krasňan přes PRIPOR (1342 m), vcelku náročná trasa, ale s hezkými výhledy. Možnost ulehčení túry pomocí lanovky. Lehčí varianta: odjezd na individ. prohlídku hradu STREČNO, který se tyčí na strmé skále nad údolím řeky Váh. Možnost fakultativně zajistit i projížďku po pltích. Všichni odjezd na hotel.

6. den zájezdu
Po snídani odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje

 • dopravu klim. busem
 • 5x ubytování hotelu*** v Terchové -2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 6x snídani formou bufetu
 • 4x večeři - menu 3 chody + 1x terchovská večeře
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • lanovky
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 2300 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč

Nástupní místa

21.07. - 26.07. odjezd J* + Olomouc
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • Sleva pro dítě 0-6 let se dvěma dospělými na pokoji 1600 Kč

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů