Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

GERLOS A KÖNIGSLEITEN

DIVOKÁ KRÁSA HOR

Kód zájezdu: A756-20 Počet nocí: 5 Strava: polopenze Ubytování: hotel ***

Autokarem
Cena od 11 990 Kč

Zájezd s pěší turistikou Karta v ceně zájezdu

Úchvatné scenérie údolí Zillertal a Národního parku Vysoké Taury, divoké soutěsky a potoky vysokohorských údolí, přehrada Durlassboden, horské pastviny, romantického údolí Wildgerlostal a magická soutěska Leitenkammerklamm, vrcholy Isskogel a Falschriedel, Krimmelské vodopády, karta na lanovky v ceně. Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
A756-20-1 od: 27.06.2020
do: 02.07.2020
zobrazit 5 11 990 Kč Na dotaz
KódA756-20-1
Termínod: 27.06.2020 do: 02.07.2020
Nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí5
dospělá osoba - polopenze11 990 Kč
Na dotaz

Anotace

Úchvatné scenérie údolí Zillertal a Národního parku Vysoké Taury, divoké soutěsky a potoky vysokohorských údolí, přehrada Durlassboden, horské pastviny, romantického údolí Wildgerlostal a magická soutěska Leitenkammerklamm, vrcholy Isskogel a Falschriedel, Krimmelské vodopády, karta na lanovky v ceně.

Program zájezdu

1. den zájezdu
V ranních hodinách odjezd z ČR, večeř příjezd do malebné vesnice KÖNIGSLEITEN (1600 m), ubytování.

2. den zájezdu
Odjezd naším autobusem do Gerlosu (1300 m). Výjezd lanovkou Isskogelbahn (1864) m. Výstup k vrcholovému kříži ISSKOGEL (2263 m, cca 1,5 h), odkud je krásný pohled na věčně zaledněné Vysoké Taury a Zillertalské Alpy. Návrat do údolí je možný lanovkou nebo jsou na výběr dvě varianty: 1. Sestup do údolí KRUMMBACHTAL k salaši Krummbachrast (1477 m), kde je možné ochutnat sýry z vlastní výroby nebo se posilnit domácím koláčem. Od salaše podél potoka dojdete až k autobusu (celkem 2,5 hodiny). 2. Pro fyzicky zdatné účastníky nádherná okružní túra z Isskogelu kolem azalkových polí divokou roklí, kterou se drsně prodírá voda do ÚDOLÍ KRUMMBACHTAL (celkem 5,5 h chůze, odpočinek na salaši Krumbachrast).

3. den zájezdu
Pohodové putování kolem přehrady DURLASSBODEN až do romantického ÚDOLÍ WILDGERLOSTAL, kde se prochází nádhernou soutěskou LEITENKAMMERKLAMM, jíž se divoce valí křišťálově čistá voda z ledovců a razí si cestu mezi skalními útvary. Občerstvení na salaších. Pro zájemce i těžší delší varianta přes sedlo Breitscharte (1925 m).

4. den zájezdu
Z Königsleitenu výjezd lanovkou do výšky 2.264 m, nenáročný okruh, kde se seznámíte s jódlováním. Možnost výstupů na vrcholy Müllachgeier (15 minut), KÖNIGSLEITENSPITZE (20 minut) nebo až na FALSCHRIEDEL (2420 m, cca 1 h). Návrat do údolí lanovkou nebo sestup do údolí (2,5 h) pohodlnou cestou kolem útulné horské chaty Larmachalam, odkud je nejkrásnější výhled na přehradu Durlassboden. Relaxace v hotelovém wellness (sauny, pára, odpočívárna).

5. den zájezdu
Odjezd naším autobusem po vysokohorské silnici GERLOSALPENSTRASSE do Krimmlu (1067 m) a návštěva KRIMMELSKÝCH VODOPÁDŮ – jeden z nejúchvatnějších přírodních divů Evropy, hučící a tříštící voda se valí ze tří kaskád do údolí, vyhlídky (vstup není v ceně, cca 4 €, 3 h), možnost delší túry do údolí KRIMMLER ACHENTAL k chatě Krimmler Tauernhaus (1630 m) nebo volný den v Gerlosu – od hotelu procházka údolím SALZACHTAL k chatě Salzachhütte (1650 m, celkem 2,5 h) nebo odjezd místním autobusem do Gerlosu a nenáročná procházka údolím SCHÖNACHTAL k salaším Lackenalm nebo Issalm (1474 m, celkem 2,5-3 hodiny).

6. den zájezdu
Po snídani odjezd do ČR s krátkou zastávkou v sýrárně s muzeem, kde je možné pozorovat v běžném provozu výrobu másla nebo sýrů. Ochutnávka a možnost nákupu sýrů, másla, jiných mléčných produktů a suvenýrů. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem,
 • 5x ubytování v hotelu*** v Königsleitenu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu o 4 chodech),
 • kartu na lanovky a místní dopravu,
 • využívání wellness v hotelu,
 • pobytovou taxu,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné mimo kartu, 
 • Krimmelské vodopády (cca 4 €), 
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč

Nástupní místa

Sleva

 • Dítě 6-12,9 let na 3. a 4. lůžku sleva 4800 Kč

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací