Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

KANÁRSKÉ OSTROVY

TENERIFE A LA GOMERA

Kód zájezdu: E469-18 Počet nocí: 7 Strava: Ubytování: hotel****

Letecky
Cena na vyžádání

Oblíbené Bonus

Navštívíme ostrov Tenerife, největší a nejpestřejší z Kanárských ostrovů. Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony a národní park, na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide,… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí
E469-18-1 od: 25.05.2018
do: 01.06.2018
zobrazit 7 Vyprodáno
E469-18-2 od: 01.06.2018
do: 08.06.2018
zobrazit 7 Vyprodáno
E469-18-3 od: 28.09.2018
do: 05.10.2018
zobrazit 7 Vyprodáno
E469-18-4 od: 05.10.2018
do: 12.10.2018
zobrazit 7 Vyprodáno
KódE469-18-1
Termínod: 25.05.2018 do: 01.06.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Vyprodáno
KódE469-18-2
Termínod: 01.06.2018 do: 08.06.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Vyprodáno
KódE469-18-3
Termínod: 28.09.2018 do: 05.10.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Vyprodáno
KódE469-18-4
Termínod: 05.10.2018 do: 12.10.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Vyprodáno

Navštívíme ostrov Tenerife, největší a nejpestřejší z Kanárských ostrovů. Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony a národní park, na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

Puerto de la Cruz - Playa Jardín - Lago Martiánez - NP Las Caňadas - Pico del Teide – Los Gigantes - Masca - Garachico - Icod de los Vinos - La Orotava - poloostrov Anaga - Santa Cruz - Las Teresitas - Taganana - La Laguna - La Gomera - San Sebastian - NP Garajonay


1. den zájezdu 
Odlet z Prahy na ostrov TENERIFE, největší a nejznámější z Kanárských ostrovů, transfer a ubytování v hotelu.

2. den zájezdu  
Individuální volno, procházka příjemným historickým centrem PUERTO DE LA CRUZ, „tenerifská šedá eminence“ jíž se turistika dotýkala už koncem 19. stol. a v současné době jedno z nejkrásnějších turistických letovisek na ostrovech, návštěva botanické zahrady Jardín Botánico, zahrad Casina Taoro nebo zahrady orchidejí. Odpočinek na vulkanické pláži PLAYA JARDÍN se subtropickou zahradou nebo koupání ve slavných přímořských bazénech s gejzíry LAGO MARTIÁNEZ.

3. den zájezdu
Celodenní výlet do Národního parku LAS CAŇADAS (UNESCO) s měsíční krajinou a nejvyšším vrcholem Španělska Pico del Teide (3718 m n.m.). V případě pěkného počasí lze vyjet fakult. lanovkou pod vrchol kráteru, odkud je nádherný pohled na Tenerife a okolní ostrovy. Průjezd kaňonem v gigantických monumentálních skalách LOS GIGANTES s půvabnou horskou vesničkou MASCA, prohlídka lávou zničeného města GARACHICO, výlet zakončíme v ICODU DE LOS VINOS u údajně tisíciletého dračince.

4. den zájezdu
Pobyt u moře a polodenní výlet místní dopravou (2,10 €/jeden směr) do koloniálního města LA OROTAVA. Procházka kouzelným historickým centrem kolem radnice, kostelů, zahrad, návštěva katedrály a zastavíme u slavných „balkónových domů“. Město se právem řadí k nejpůvabnějším na Tenerife a k jednomu z nejvíce „kanárských“ míst na ostrově.

5. den zájezdu  
Celodenní výlet na poloostrov ANAGA. Výlet zahájíme delší procházkou městem LA LAGUNA (UNESCO), původní hlavní město ostrova, jedinečně dochovaná středověká architektura. Přes vavřínové lesy projedeme poloostrovem Anaga a pokračujeme klikatou horskou silnicí prudce klesající klesající k vyhlídce na TAGANANU v zeleném a rozsochatém pohoří. Nenecháme si ujít nejkrásnější pláž Tenerife LAS TERESITAS (možnost koupání), která se svým světlým saharským pískem a množstvím palem připomíná karibské pláže. Den zakončíme návštěvou hlavního města Tenerife SANTA CRUZ, pulzující, typicky španělská metropole s moderní výstavbou. Navštívíme náměstí Plaza de Espaňa s vládní budovou, množstvím nákupních zón a moderním přístavem.

6. den zájezdu
Pobyt u moře
nebo fakultativní celodenní výlet trajektem na sousední ostrůvek LA GOMERA, malý kulatý ostrov plný přírodních krás. Pro vazby na slavného objevitele se mu také říká Isla Columbina neboli Kolumbův ostrov. V rámci výletu navštívíme městečko SAN SEBASTIAN, prohlídka historického jádra. Uvidíme dům, kde bydlel Kryštof Kolumbus cestou do Nového světa i kostel, kde se modlil za zdar výpravy. Přes vyhlídky na palmová údolí pokračujeme do Národního parku GARAJONAY (UNESCO), jedinečné vavřínové lesy. Seznámíme se se specifickým místním nářečím (pískacím jazykem) během oběda, který je zahrnut v ceně výletu.

7. den zájezdu  
Pobyt u moře nebo fakultativní výlet katamaránem za velrybami, popř. návštěva vyhlášeného Loro Parku, kouzelná botanická a zoologická zahrada čítající přes 2000 papoušků, delfinárium, vystoupení kosatek, akvária s podmořskou faunou a flórou, tunelem se žraloky, iglů s největším umělým ostrovem tučňáků a dalšími zvířaty z celého světa.

8. den zájezdu  
Snídaně, individuální volno dle odletu z Tenerife. Transfer na letiště a odlet do republiky.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha -Tenerife - Praha
 • letištní taxy, transfer z/na letiště
 • dopravu klim. autokarem program 3. a 5.den
 • 7x ubytování v hotelu**** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
 • 7x polopenzi
 • služby českého průvodce 

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakult. výlety
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“ 

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 3900 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • pokoj s výhledem na moře 2000 Kč/7 nocí
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč s možností vyššího připojištění storna zájezdu +250 Kč

Nástupní místa

25.05. - 01.06. odjezd L2, L3,
01.06. - 08.06. odjezd L2, L3,
28.09. - 05.10. odjezd L2, L3,
05.10. - 12.10. odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • Váš BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 31.1.2018

Ubytování

 • Jarní termín:
 • hotel Diamante Suites**** leží 300 m od pláže s černým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, internetový koutek za poplatek 3 restaurace a 2 bary, kadeřnictví, masáže, obchod. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, lehátka a slunečníky zdarma. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.
 • Podzimní termín: 
 • hotel Turquesa Playa**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 150 m) – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., centrální klimatizace (v omezených hodinách), fén, telefon, lednička, balkon nebo terasa. Venku 2 bazény, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. WiFi připojení zdarma v baru (v omezených hodinách). Internetový koutek za poplatek.

Orientační ceny vstupného

Purerto de la Cruz - Botanická zahrada: 3 €
Purerto de la Cruz - Loro Park: 34 €
fakultativní celodenní výlet trajektem na sousední ostrůvek - Gomera: 65 €
Puerto de la Cruz - Lago Martianez: 5 €

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme na vstupy cca 120 €

Zajímavosti

Doporučujeme

Pobytově poznávací zájezdy Kanárské ostrovy

CK Redok Vám nabízí mnohem více. Pokračujte výběrem na pobytově poznávací zájezdy, zájezdy Kanárské ostrovy nebo na kompletní nabídku poznávacích zájezdů.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů