Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

KOUZELNÁ PROVENCE - LODÍ, NA KOLE I PĚŠKY

Kód zájezdu: FR746-18 Počet nocí: 7 Strava: bez stravy Ubytování: Mobilhome

Autokarem
Cena od 15 790 Kč

Pojeďte s námi objevovat kouzlo Provence, kraje světla a vůní, rozmanité krajiny bohaté na historické i umělecké památky. Nechte se okouzlit úžasnými přírodními scenériemi - hlubokými kaňony, úzkými soutěskami, rozeklanými vápencovými pohořími, bizarními skalnatými útvary i divokou krásou přírodní rezervace Camargue a to vše na vypůjčených kolech, pěšky nebo na kanoích. Ochutnáte místní vyhlášené víno i světově proslulou provensálskou kuchyni. Dýchne na vás kouzlo středověkých městeček i… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
bez stravy
FR746-18-2 od: 29.06.2018
do: 08.07.2018
zobrazit 7 15 790 Kč Rezervovat místa
FR746-18-3 od: 31.08.2018
do: 09.09.2018
zobrazit 7 15 790 Kč Rezervovat místa
KódFR746-18-2
Termínod: 29.06.2018 do: 08.07.2018
Nástupní místa Praha, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí7
dospělá osoba - bez stravy15 790 Kč
Rezervovat místa
KódFR746-18-3
Termínod: 31.08.2018 do: 09.09.2018
Nástupní místa Praha, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí7
dospělá osoba - bez stravy15 790 Kč
Rezervovat místa

Pojeďte s námi objevovat kouzlo Provence, kraje světla a vůní, rozmanité krajiny bohaté na historické i umělecké památky. Nechte se okouzlit úžasnými přírodními scenériemi - hlubokými kaňony, úzkými soutěskami, rozeklanými vápencovými pohořími, bizarními skalnatými útvary i divokou krásou přírodní rezervace Camargue a to vše na vypůjčených kolech, pěšky nebo na kanoích. Ochutnáte místní vyhlášené víno i světově proslulou provensálskou kuchyni. Dýchne na vás kouzlo středověkých městeček i římských památek. Odpočinete si u moře, načerpáte energii a plně vychutnáte atmosféru prosluněné krajiny plné vůně koření, polí slunečnic i levandule, vinic i olivových hájů.
1. - 2. den zájezdu
Odjezd z ČR do Francie, vstupní brána do Provence - romantický kaňon řeky ARDÉCHE s nevšedními přírodními útvary a vápencovými skalními stěnami, které dosahují výšky až 200 m. Pohodovou trasu v délce cca 24 km sjíždíme na kanoích, trvá 6-7 hod. včetně koupání a odpočinku. Variantně přejezd po panoramatické silnici s výhledy podél kaňonu a pěšky do středověkého městečka Aigueze na protějším břehu řeky, spojené s ochutnávkou vína a koupáním. V pozdním odpoledni přejezd na ubytování k moři do Saintes Maries de la Mer..

3. den zájezdu
Seznámení s městečkem LES SAINTES MARIES DE LA MER a jeho pamětihodnostmi, koupání a pobyt u moře. V podvečer si prohlédneme bývalé hlavní město římské provincie ARLES, zejména arénu, kde se pořádají ještě dnes býčí zápasy, římské divadlo a klášterní komplex ST. TROPHIME. Večer návrat do kempu.

4. den zájezdu
Přejezd autobusem na parkoviště u galořímských památek GLANUM, výlet na kolech do vápencového pohoří LES ALPILLES, krajiny, která připomene filmy Karla Maye. Navštívíme městečko SAINT RÉMY, klášter St. Paul de Mausole, kde se léčil Vincent van Gogh a po cestě si užijeme nádherné výhledy do okolí. Cyklistický výlet končí u Daudetova mlýna. Na zpáteční cestě se zastavíme ve středověkém městečku na skále, obehnaném hradbami, LES BAUX DE PROVENCE - jedna z nejnavštěvovanějších památek Francie. Návrat do kempu.

5. den zájezdu
Ráno přejezd do NP LUBERON, pěší výlet cedrovým lesem. Dále pokračujeme autobusem do jednoho z nejhezčích kamenných městeček v okolí, LACOSTE. Přejedme přes GORDES, nejfotografovanější městečko v Provence, zastavíme se u románského cisterciáckého kláštera ABBEY DE SENANQUE. Pokračujeme do malebného městečka ROUSSILLON, které je vybudované na výběžku okrových skal a nese označení jedné z nejkrásnějších vesnic Francie. Návrat do kempu pozdě večer.

6. den zájezdu
Koupání, pobyt u moře, v podvečer zastávka na ochutnávce vína, navštívíme opevněné městečko AIGUES - MORTES, procházka po hradbách a možnost individuální ochutnávky místních specialit v jedné z hospůdek.

7. den zájezdu
Výlet do jednoho z nejkrásnějších a nejvýznamnějších měst v Provence AVIGNONU a okolí. Dopoledne sjezd řeky GARDON v délce 8 km, spojený s koupáním, prohlídka unikátní stavby zachovalého třípatrového římského akvaduktu PONT DU GARD (UNESCO), Odpoledne navštívíme opevněný AVIGNON, možnost prohlídky papežského paláce, torza slavného mostu ST. BÉNÉZET a na skalní vyhlídku.

8. den zájezdu
Přejezd do oblasti LES CALANQUES na Azurové pobřeží, do městečka CASSIS. Pěší výlet okolo tří zálivů s bílými rozeklanými útesy, prudce spadajícími do tyrkysového moře. Možnost koupání ve druhém zálivu. Prohlídka Cassis obklopeného vinicemi, domy na svazích klesající k bývalému přístavu lovců korálů, romantická atmosféra. Odjezd autobusem zpět do kempu.

9. den zájezdu
Půldenní cykloturistika v deltě RHONY, známé přírodní rezervaci CAMARGUE, kde je možno vidět volně se pasoucí koně, černé býky, skutečné kovboje, růžové plameňáky i další vzácné ptactvo. Střídá se neobdělaná půda s mokřady, lužními lesy, bažinami a lagunami. V podvečer odjezd směr ČR.

10. den zájezdu
Návrat do ČR.

Cena zahrnuje

  • doprava klim. busem
  • 7x ubytování v mobilhomech
  • půjčovné kol, lodí
  • ochutnávka vína
  • průvodce
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby a lodní výlety, ochutnávky a vše ostatní, co není uvedeno v „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 4 900 Kč
  • 6x česká polopenze 1500 Kč

Nástupní místa

15.06. - 24.06. Odjezd N + Plzeň
29.06. - 08.07. Odjezd N + Plzeň
31.08. - 09.09. Odjezd N + Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Ubytování

mobilhome (4 osoby) - dva oddělené pokoje se společným sociálním zařízením a kuchyňkou vybavenou sporákem, lednicí a nádobím. Ubytování se nachází v kempu s bazénem.

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 200 €

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů