Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

LIGURSKÁ RIVIÉRA

PERLA ITÁLIE

Kód zájezdu: IT403-18 Počet nocí: 7 Strava: snídaně Ubytování: hotel***

Letecky
Cena od 18 990 Kč

Oblíbené

Navštívíme jeden z nejhezčích úseků italského pobřeží oblast Ligurie, kraj proslulý uměním a působivou scenérií strmých svahů a skalnatých zátok. Městečka mají svůj původ ve středověku a dodnes si uchovala starobylý šarm, domy pastelových barev, vesničky postavené na nepřístupných mořských útesech, kam se lze dostat pouze pěšky nebo po moři, řádky vinohradů, hrady, pláže s palmami a bohaté kulinářské tradice. V průběhu zájezdu poznáme obě části Ligurie, a to jak Riviéru di Ponete tak Rivieru di… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT403-18-1 od: 30.06.2018
do: 07.07.2018
zobrazit 7 18 990 Kč Rezervovat místa
KódIT403-18-1
Termínod: 30.06.2018 do: 07.07.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
dospělá osoba - snídaně18 990 Kč
Rezervovat místa

Navštívíme jeden z nejhezčích úseků italského pobřeží oblast Ligurie, kraj proslulý uměním a působivou scenérií strmých svahů a skalnatých zátok. Městečka mají svůj původ ve středověku a dodnes si uchovala starobylý šarm, domy pastelových barev, vesničky postavené na nepřístupných mořských útesech, kam se lze dostat pouze pěšky nebo po moři, řádky vinohradů, hrady, pláže s palmami a bohaté kulinářské tradice. V průběhu zájezdu poznáme obě části Ligurie, a to jak Riviéru di Ponete tak Rivieru di Levante.

Milano - San Frutuoso - Portofino - Rapallo - Noli – Finale Ligure – Camogli - Portovenere - Cinque Terre – Janov


1. den zájezdu 
Ráno odlet z Prahy do MILANA, města umění a světové módy. Krátká prohlídka historického centra vč. Piazza Duomo s katedrálou Duomo, velkolepé zakončení světové gotiky, vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět až do Švýcarska, stylová obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II., variantně Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro. Odjezd do přímořského letoviska Ligurie na ubytování.

2. den zájezdu 
Pobyt u moře,
individuální volno.

3. den zájezdu 
Poloostrov Portofino
. Lodní výlet do malebné zátoky se středověkým klášterem SAN FRUTUOSO, po prohlídce bývalého opatství možnost koupání. Pokračujeme do PORTOFINA, nejluxusnějšího přístavu a letoviska v zemi i celém Středomoří. Možná, že právě díky svému složitému přístupu se toto exkluzivní letovisko stalo úkrytem pro spisovatele, jako byli Guy de Maupassant a Truman Capote či hollywoodské celebrity. O tom, jaké klientele Portofino slouží, nás přesvědčí pohled na pyšné jachty kotvící v zálivu. Nostalgická atmosféra městečka RAPALLO, budeme procházet uličkami nádherných pastelových barev, krásná promenáda, hrad na břehu moře.

4. den zájezdu 
Pobyt u moře
, individuální volno.

5. den zájezdu 
Oblast útesů mezi Levanto a La Spezia - CINQUE TERRE (UNESCO), chráněný pás skalnatého pobřeží na Levantské riviéře, táhnoucí se od Monterossa al Mare přes Vernazza, Corniglia, Manorala až k Riomaggiore, je považován za jeden z pokladů Itálie. Z La Spezia odjedeme vlakem (cca 20 €) k poznání pobřeží mezi jednotlivými místy Cinque Terre, (oblast je dostupná pouze vlakem, lodí) lehká pěší turistika - vycházka v oblasti těchto úchvatných vesnic balancujících na samém okraji závratných útesů. Lodní výlet podél pobřeží. PORTOVENERE - jedna z nejromantičtějších vesnic, tvořená shlukem úzkých uliček s domy pastelových barev, ležící na západním výběžku Zálivu básníků, maličký přístav a velké množství historie.

6. den zájezdu 
Pobyt u moře
nebo pro zájemce fakultativní výlet na RIVIERU DI PONETE, táhnoucí se od Janova k francouzským hranicím. Navštívíme NOLI, městečko s bohatou historií, středověké hradby, janovské věže, románský kostel San Paragorio, dlouhá písečná pláž s výhledy až do Toskánska. Městečko FINALE LIGURE, připomínající středověk a vliv Benátské republiky. Procházka historickým centrem Finalborgo, zbytky opevnění se vstupními bránami Porta Reale, Porta Mezzaluna a věžemi, zastávka u hradu Gavone – dominanta města, bazilika San Biagio, středomořská vegetace, pláže z jemného písku. Před návratem na ubytování se zastavíme na pobřeží Levantské riviéry, rybářské městečko CAMOGLI, domy pastelových barev zdobené lasturami, malé restaurace s vůní připravovaných ryb.

7. den zájezdu 
Pobyt u moře, individuální volno. Odpoledne navštívíme JANOV, vtěsnaný mezi moře a hory, město spojené s K. Kolumbem. Prohlídka historického centra - třída Via Garibaldi s nádhernými paláci (UNESCO), kostely, katedrála San Lorenzo s románským průčelím, Kolumbův rodný dům u brány Porta Soprana, historický přístav Porto Antico, jedinečné Akvárium, individuální volno.

8. den zájezdu
Pobyt u moře
, kolem poledne transfer na letiště a odlet do Prahy.


Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha – Miláno – Praha vč. letištních tax
 • odbavené zavazadlo do 23 kg
 • transfery z/na letiště
 • dopravu lux. klim. busem
 • 7x ubytování na pobřeží Ligurské riviéry - hotel*** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
 • 7x snídani
 • pobytovou taxu
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní a lodní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“ 

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 3990 Kč
 • 7x večeře 2300 Kč
 • výlet 6. den 520 Kč/os. (min. 20 účastníků)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč 

Nástupní místa

30.06. - 07.07. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů