Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NOVÝ ZÉLAND

JIŽNÍ A SEVERNÍ OSTROV

Kód zájezdu: NZ334-18 Počet nocí: 14 Strava: snídaně Ubytování: hotel/motel

Letecky
Cena od 84 990 Kč

Bonus

Zájezd nás vezme na ta nejhezčí místa Nového Zélandu, projedeme oba ostrovy země, jejíž přírodní krásy jsou považovány za jedny z nejhezčích na světě. Navštívíme zemi s nejúžasnějšími přírodními zajímavostmi, členité pobřeží s mnoha ostrovy, vysoké hory s nikdy netajícím sněhem, zelené kopce poseté ovcemi, termální gejzíry, sopky a jeskyně. Mimo několika velkých měst plyne život na Novém Zélandu pomalu a díky tomu si vychutnáme nezapomenutelnou dovolenou v jedné z nejkrásnějších zemí světa a… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
NZ334-18-1 od: 22.11.2018
do: 09.12.2018
zobrazit 14 84 990 Kč Rezervovat místa
KódNZ334-18-1
Termínod: 22.11.2018 do: 09.12.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí14
dospělá osoba - snídaně84 990 Kč
Rezervovat místa

Zájezd nás vezme na ta nejhezčí místa Nového Zélandu, projedeme oba ostrovy země, jejíž přírodní krásy jsou považovány za jedny z nejhezčích na světě. Navštívíme zemi s nejúžasnějšími přírodními zajímavostmi, členité pobřeží s mnoha ostrovy, vysoké hory s nikdy netajícím sněhem, zelené kopce poseté ovcemi, termální gejzíry, sopky a jeskyně. Mimo několika velkých měst plyne život na Novém Zélandu pomalu a díky tomu si vychutnáme nezapomenutelnou dovolenou v jedné z nejkrásnějších zemí světa a přírodou budeme doslova očarováni.

Christchurch – Národní park Mt. Cook - Queenstown – Arrowtown - Národní park Fiordland - Národní park Mt. Aspiring - Národní park Westland – Hokitiky - Národní park Paparoa – Cap Foulwind - Charleston - Národní park Abel Tasman – Motueka – Nelson – Wellington - Národní park Tongariro - Tokaanu hot Springs - Wai-O-Tapu -Tamaki Maori Village – Rotorua – Coromandel Peninsula - Tairua - Auckland
1. den zájezdu 
Odlet z Prahy v podvečerních hodinách přes Frankfurt do Singapuru.

2. den zájezdu
Přestup v Singapuru. Odlet na Nový Zéland na Jižní ostrov do Christchurch.

3. den zájezdu 
Přílet do CHRISTCHURCH, hlavní a zároveň největší město jižního ostrova, prohlídka metropole, městská katedrála a historické jádro města, botanická zahrada, Art Centrum, ubytování v Christchurch.

4. den zájezdu
Odjedeme z Christchurch do NÁRODNÍHO PARKU MT. COOK, pojmenovaného podle hory Mount Cook, nejvyšší hory Nového Zélandu. Zastavíme u jezera Tekapo s úchvatnou mléčnou barvou, krátká procházka s vyhlídkou na nejvyšší horu Mt. Cook, možnosti různě náročných vycházek s nezapomenutelnými výhledy. Navštívíme lososí farmu, jezero Lake Pukaki se svojí tyrkysově modrou vodou. Odjezd na ubytování do Queenstownu.

5. den zájezdu 
Celý den věnujeme prohlídce jedno z nejkrásnějších měst jižního ostrova QUEENSTOWN, které leží na severovýchodním břehu ledovcového jezera Wakatipu, je centrem všeho dění a zároveň hlavním městem outdoorových sportů, často nazývané městem adrenalinu. Dopoledne prohlídka města a dále možnost mnoha aktivit, které město a jeho okolí nabízí. Fakultativně vyjížďka historickým parníkem Earnslaw po jezeře Wakatipu, výlet lanovkou (nebo pěšky) na vyhlídku Bob’s Peak a sjezd na sáňkové dráze Arthur’s Point, adrenalinová vyjížďka jet-boatem po řece Shotover do kaňonu Skippers. Pokračujeme do jednoho z nejzachovalejších zlatokopeckých měst Nového Zélandu, města ARROWTOWN a také k mostu Kawarau Bridge, kde začal fenomén bungee jumpingu nebo ‘zip ride’ sjezd v sedáku na laně. Den zakončíme prohlídkou vinařství s ochutnávkou vín.

6. den zájezdu 
Tento den budeme věnovat NÁRODNÍMU PARKU FIORDLAND a zátoce Milford Sound, průjezd nádhernou „Zemí fjordů“ s několika zastávkami. Přímo v zátoce je možnost absolvovat fakultativní 2 hodinovou plavbu lodí, která vyplouvá na Tasmanovo moře a je možné vidět delfíny, tuleně či velryby. Vodopády Chasm Falls, procházka pralesem, návrat do Queenstown nebo do Wanaky na ubytování.

7. den zájezdu 

NÁRODNÍ PARK MT. ASPIRING, krásná vycházka u Wanaky na Mt. Iron (90 min okruh, nádherný výhled přes jezero k vrcholu Mt. Aspiring (3 027 m). Vyhlídková silnice mezi jezery Wanaka a Hawea, přírodní „modrý bazének“ Blue Pools walk (event. koupání), vodopád Fantail Falls a 28 metrů vysoký vodopád Thunder Creek.

8. den zájezdu 
NÁRODNÍ PARK WESTLAND
, západní strana Jižních Alp, ledovec Fox Glacier, procházka v okolí, panorama u „zrcadlového jezera“ Lake Matheson, ledovec Franz Josef Glacier. Podél tropického pobřeží ostrova se vydáme do HOKITIKY, centrum řezbářství, které sehrálo významnou roli při utváření maorské kultury, uvidíme dílny a obchody s maorskými výrobky (jadeit) a den zakončíme pohledy na nádherný kaňon s průzračnou vodou a houpacím mostem Hokitika Gorge, cesta podél pobřeží pod úpatím Jižních Alp až na ubytování do Greymouth.

9. den zájezdu 
Cesta po západním pobřeží, NÁRODNÍ PARK PAPAROA, známý zejména díky vápencovým skalám PANCAKE ROCKS, které jsou velkým lákadlem pro návštěvníky z celého světa, zastávka u přímořské osady Punakaiki, prohlídka ojedinělých skalních útesů a mořských gejzírů „blowholes“. CHARLESTON, scénické pobřeží, útesy, vyhlídka na skalní stěny Pancake Rocks, které připomínají tvar palačinek. Projdeme se k majáku na MYS CAP FOULWIND, odkud budeme pozorovat tuleně a v zálivu TAURANGA BAY navštívíme lachtaní kolonii. Přejezd do Národního Parku Abel Tasman, ubytování v okolí.

10. den zájezdu
NÁRODNÍ PARK ABEL TASMAN
. Navštívíme přímořské městečko MOTUEKA s pohodovou atmosférou a plážemi, možnost koupání nebo fakultativní výlet člunem nebo kajakem pozorovat tuleně, rejnoky nebo ptactvo ve volné přírodě. Prohlídneme si lodní vrak na pláži, popřípadě dojdeme k vodopádu Wainui Falls, posvátné prameny pitné vody Pupu Springs. V podvečer přijedeme do města NELSON, které je vstupní branou do NP Abel Tasman a zde se také ubytujeme. Krátká prohlídka města s moderní katedrálou.

11. den zájezdu
V ranních hodinách přeplujeme trajektem na SEVERNÍ OSTROV PICTON a po zdolání Cookova průlivu zakotvíme v hlavním městě ostrova WELLINGTON, nábřežní korzo a bývalé lodní doky, hlavní, náměstí Civic Square, umělecká Cuba Street, Parlamentní čtvrt s modernistickým sídlem vlády ve tvaru včelího úlu Beehive. Přístavní část s nádherným muzeem Te PaPa, které se věnuje historii Nového Zélandu. Jízda vyhlídkovou zubačkou k horní části Botanické zahrady s výhledy na město a záliv s přístavem.

12. den zájezdu
Z hlavního města se přesuneme k NÁRODNÍMU PARKU TONGARIRO, průjezd Národním parkem se scénickými výhledy na nejvyšší horu severního ostrova Ruapehu a kónickou sopku Ngauruhoe (Horu osudu z Pána Prstenů). Možnost vyjet lanovkou pod vrchol nejvyšší hory severního ostrova Mt. Ruapehu. Zrelaxujeme se v TOKAANU HOT SPRINGS, lázně a přírodní hangi.

13. den zájezdu 
Zastávka u největšího JEZERA TAUPO, které vzniklo sopečnou explozí, možnost koupání v horkém prameni vlévajícím se do nejdelší řeky Waikato, pokračujeme k vodopádu Huka Falls s nádherně modrou vodou a návštěva nesmírně rozmanité termální vulkanické oblasti WAI-O-TAPU, koupání v horkých pramenech THERMAL WONDERLAND. Fakultativně lze večer navštívit maorské vystoupení ve vesnici TAMAKI MAORI VILLAGE, kde budete pohoštěni maorským jídlem „hangi“. Přejedeme do oblasti Rotorua na ubytování.

14. den zájezdu 
Vulkanicky činná OBLAST ROTORUA, jedna z nejznámějších oblastí severního ostrova, město ROTORUA, kde můžete vidět gejzíry, geotermické parky, termální koupele a maorskou kulturu. „ Kiwi House“ a „ZOO divočiny“. Po cestě navštívíme vesničku Hobbiton, prohlídka natáčecích míst z trilogie Pána prstenů nebo možnost návštěvy maorské vesnice Whakerewarewa. Přesun do oblasti Coromandel.

15. den zájezdu
Turistická oblast COROMANDEL PENINSULA, zajímavý poloostrov s krásnou přírodou, písečnými plážemi a ohromujícími skalními útesy. Navštívíme městečko TAIRUA s vyhlídkou Paco, pláž se zajímavými skalními útvary Cathedral Cove, geotermální pláž HOT WATER BEACH. Odpoledne přejezd do Aucklandu na ubytování.

16. den zájezdu 
Celodenní prohlídka AUCKLANDU, projdeme si centrum největšího novozélandského města, uvidíte známou tepnu města Queen street, historickou radnici anebo krásnou budovu divadla, možná také návštěva nejvyšší věže jižní polokoule Sky Tower, pokračujeme k vyhlídce Mt. Eden (kráter vyhaslé sopky), možnost návštěvy „podmořského světa“ Underwater World. Fakultativně možnost výletu lodí na ostrov Waiheke. Návrat na ubytování.

17. den zájezdu
Rozloučení s Novým Zélandem, transfer na letiště a odlet domů.

18. den zájezdu
Přílet po Prahy.


Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Christchurch – Auckland - Praha vč. letištních tax poplatků
 • transfer z/na letiště
 • 14x ubytování v hotelech/motelech - 2lůžk. pokoje
 • 14x snídani
 • dopravu autobusem
 • minibusem či vozem dle programu
 • trajekt
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakult. služby, spropitné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 17 990 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. připojištění vyššího storna zájezdu 1 350 Kč

Nástupní místa

22.11. - 09.12. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů