Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Pobyty u moře s výlety Mallorca

Na největším z Baleárských ostrovů se ukrývá celá řada romantických míst jako zátoka Sa Calobra, blankytná jezera Gorg Blau a Cúber, krasové Dračí jeskyně Cuevas del Drach či divoký mys Cap de Formentor. Během poznávacího zájezdu na Mallorcu si uvědomíte, že tady je k vidění mnohem více než opálená těla rekreantů.

Toulky po nejvýznamnějším z Baleárů

Z vrcholků pohoří Serra de Tramuntana dohlédnete na četné sady pomerančovníků a citronovníků, na čarovné útesy Port de Pollenca a kdesi v dáli u pobřeží budete tušit slavné pláže Es Trenc a Playa de Palma. Vidíte, a jsme opět u těch bělostných, písečných pláží, mizících v průzračně čistém Středozemním moři, díky nimž stále více roste věhlas Mallorky.

Turistickým vláčkem po Mallorce

Ostrov plný pobřežních skalisek, malebných přístavů jako Portocristo či Sóller, golfových hřišť a jiných zábavních zařízení se ovšem chlubí i spoustou památek. Mallorca nabízí historické město Alcúdia, klášter Valldemose a metropoli Palma de Mallorca s majestátnou katedrálou. Manacor je vyhlášený zpracováním perel a Fornalutx starobylým historickým jádrem. Pojďme k jádru věci: kdy tedy s námi jedete na Mallorcu?
Upřesnit výběr

Mallorca

 - MALLORCA  - PERLA STŘEDOMOŘÍ

MALLORCA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

PŘÍRODNÍ KRÁSY, KULTURA, KOUPÁNÍ A NÁVŠTĚVA BARCELONY

Termín: 31.05. - 09.06.2018 Počet nocí: 7 Doprava: Autokarem

Ostrov patří bezesporu k nejkrásnějším a nejzajímavějším ve Středozemním moři. Mallorca je jako stvořená pro poznávání přírodních krás - divoké pohoří Serra de Tramuntana, rozeklané pobřeží s útesy,… (Kód zájezdu: E466-18)

cena na vyžádání
 - MALLORCA – KOUZELNÝ OSTROV

MALLORCA – KOUZELNÝ OSTROV

OSTROV BALEÁRSKÉHO SOUOSTROVÍ

Termín: 03.06. - 30.09.2018 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví. Mírné klima, nádherné pláže, historické památky a oblíbený turistický cíl.Palma de Mallorca - Valldemossa – Port Pollensa - Pollensa – Sa Dragonera -… (Kód zájezdu: E467-18)

od 21 990 Kč
 - MALLORCA - KOUZELNÝ OSTROV  BALEÁRSKÉHO SOUOSTROVÍ

MALLORCA - KOUZELNÝ OSTROV BALEÁRSKÉHO SOUOSTROVÍ

Termín: 17.06. - 08.08.2018 Počet nocí: 10 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví. Mírné klima, nádherné pláže, historické památky a oblíbený turistický cíl.Palma de Mallorca - Valldemossa – Port Pollensa - Pollensa – Sa Dragonera -… (Kód zájezdu: E468-18)

od 25 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů