Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy s turistikou Korsika

Vysoké hory snoubí na Korsice svou krásu s divokostí, která se spolu s hrdostí stala jedním ze symbolů tohoto francouzského ostrova v severní části Středozemního moře. Nikoliv náhodou se právě tady narodil Napoleon, a nikoliv náhodou právě sem míří proudy turistů, aby odjížděli nadšeni nádhernou přírodou, plážemi i dlouhou, vše prostupující historií.

Pod Monte Cinto, proti dujícímu větru Scirocco

Korsické Alpy přesahující 2 700 metrů, hluboká údolí pokrytá hustou vegetací, bublající potůčky, sněhem pocukrované štíty, kaňony – při našich poznávacích zájezdech na Korsiku si horské romantiky užijete dosyta. Těšit se můžete na neopakovatelné skály Calanche a věže Bavella, vodopády Polischella či soutěsku Spelunca. Rozhledy na krajinu tady nemají chybu.

Výprava za slavnými Korsičany

Přesvědčte se při prohlídce památek Korsiky, že piráti v jejím názvu nejsou pouhou ozvěnou zašlých časů. Bonaparteho muzeum v Ajacciu, menhiry ve Filitose, útesy v Bonifaciu, přístavní Bastia i rozjuchané Sartene, tady všude dýchá velkolepá minulost ostrova. Jeho členité západní pobřeží rozeklané mnoha fjordy si vychutnáte například na pláži Roccapina.

Upřesnit výběr

Korsika

 - KORSICKÉ \"ALPY\" A TYRKYSOVÉ MOŘE

KORSICKÉ "ALPY" A TYRKYSOVÉ MOŘE

LEHKÁ TURISTIKA

Termín: 30.06. - 08.07.2018 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Poznávací zájezd na Korsiku s lehkou turistikou. Ostrov nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů a romantické kaskády. Navštivte tedy Korsiku s námi, projdeme… (Kód zájezdu: FR731-18)

od 17 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů