Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy s turistikou Wales

Vydejte se s námi poznat zemi hrdých Velšanů - knížectví Wales! Wales je jednou ze čtyř zemí Spojeného království Velké Británie a zaujímá hornatou oblast západně od Anglie. Sami Velšané, kteří jsou potomky keltských kmenů, sebe nazývají Cymry - krajané - a svou zemi Cymru - země krajanů.
Během poznávacího zájezdu nahlédnete do způsobu života tohoto hrdého národa. Čekají vás túry nádhernou krajinou národních parků. Vystoupáte na nejvyšší velšskou horu Snowdon. Projdete se středověkými opevněnými městy a slavnými hrady. Kuriozním zážitkem jistě bude procházka vesnicí s nejdelším názvem na světě. Zkuste vyslovit její jméno Llanfairpwllgwyngyllgogrychwrndrobwllllantysiliogogogoch!
 
Wales se vyznačuje mírným podnebím. Nejvhodnější dobou pro poznávací dovolenou jsou letní měsíce, kdy tolik neprší. Při nepřízni počasí je ideální volbou se schovat v typické velšské hospůdce a u piva nebo skleničky whiskey nasávat zdejší atmosféru. Na cestě Walesem budete mít možnost ochutnat vyhlášené speciality, které vycházejí z keltských tradic. Věděli jste, že pórek je velšskou národní zeleninou? Vyzkoušejte třeba velšskou národní polévku cawl!
 
Upřesnit výběr

Wales

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit