Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Gargáno

Názvem možná někomu může připomínat zemi obrů, ve skutečnosti se jedná o nevelký poloostrov v jihovýchodní Itálii vybíhající do Jaderského moře. Gargáno však množstvím přírodních krás i kulturních skvostů hravě předčí leckterou mnohem větší oblast. A prohlídka bělostného městečka Peschici na divoké skále nad Jadranem či poutního místa San Giovanni Rotondo prostě stojí za to.

Apulijská překvapení

Naše poznávací zájezdy do Gargána nejsou omezeny pouze na tento krásný hornatý kraj se statusem národního parku. Z kopců u jezera Varano, v zimě pokrytých sněhovými čepicemi, se vydáte do dalších částí regionu Apulie. Čeká na vás křižácká Barletta, katedrála v Trani i císařská pevnost Castel del Monte.

Zkuste výlety Garganem

Bari, Lecce, vznešená Foggia, Manfredonia a její památky – Gargáno a okolí nabízí spoustu zajímavých míst. Vydejte se s námi do Alberobella s válcovitými domky trulli, lodí na Tremitské ostrovy a užijte si také koupání na zdejších romantických plážích.

Upřesnit výběr

Gargáno

 - GARGÁNO A APULIE

GARGÁNO A APULIE

PAMÁTKY I MOŘE POLOOSTROVŮ GARGANO A SALENTINO

Termín: 02.09. - 10.09.2018 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Navštivte s námi jižní Itálii. Kouzelný poloostrov Gargáno s fascinujícím pobřežím lemujícím tento výběžek země, budeme obdivovat vápencové útesy, koupat se v smaragdovém moři a obdivovat typická… (Kód zájezdu: IT413-18)

od 14 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů