Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Sardinie

Divoce vyhlížející ostrov plující v křišťálově čistém Tyrhénském moři, stovky úchvatných, bělostných pláží a pomníky prastaré historie v podobě záhadných nurágů. Italský prázdninový ráj Sardinie vás svou krásou oslní a nepustí. Prozkoumejte ho od vykopávek antického amfiteátru v metropoli Cagliari až po vrchol nejvyšší hory Punta la Marmora.

Kolem sardinských zátočin, potápěčského eldoráda

Druhý největší středomořský ostrov ukrývá skalnaté výspy Capo Bellavista či Capo Caccia, megalitické komplexy u Barumuni a luxusními resorty lemované Smaragdové pobřeží. K přírodním skvostům se řadí souostroví Maddalena, záliv Orosei, ostrov Asinara a laguny s hejny plameňáků na jihu. Naše poznávací zájezdy na Sardinii míří i do jeskyně Ispinigoli a na báječnou pláž Cala Luna.

Nuraghy, antický Tharros a horolezci u Cala Gonone

Z mnoha historických památek Sardinie stojí za vidění starobylá města Oblia, Alghero, Castelsardo, Porto Torres, Arzachena či Sassari. Uvidíte také gotický chrám v městečku Bosa, typické horské vesničky jako Fonni a či kamenné Dorgali.

Upřesnit výběr

Sardinie

First minute
 - SARDINIE

SARDINIE

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

Termín: 11.06. - 20.06.2021 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova nás zave¬de na krásné bělostné pláže, které směle konkurují tropickým letoviskům, mezi skalní útvary, rozeklané pobřeží, k prehistorickým památkám a do… (Kód zájezdu: IT430-21-1)

14 590 Kč od 13 423 Kč
First minute
 - SARDINIE

SARDINIE

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

Termín: 03.09. - 12.09.2021 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova nás zave¬de na krásné bělostné pláže, které směle konkurují tropickým letoviskům, mezi skalní útvary, rozeklané pobřeží, k prehistorickým památkám a do… (Kód zájezdu: IT430-21-2)

14 590 Kč od 13 423 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů