Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Madagaskar

Lemuři, vzácní chameleoni, tisícileté baobaby a přátelští Malgašové. Vydejte se na cestu čtvrtým největším ostrovem světa - Madagaskarem! Čeká vás zážitek na celý život. Madagaskar je v mnoha ohledech unikátem. Díky své poloze se život na ostrově vyvíjel po miliony let izolovaně. Proto na 90 procent zdejší fauny a flóry tvoří endemity. To, co uvidíte na Madagaskaru, neuvídíte nikde jinde na světě.
 
Během poznávacího zájezdu Madagaskarem navštívíte fascinující přírodní scenérie tropických pralesů, bylinných stepí a rýžových polí. Spatříte chlupaté lemury poskakovat ze stromu na strom. Ostražitě pozorovat vás budou barevní chameleoni. Projdete se alejí baobabů, které se staly symbolem ostrova. Během dovolené se seznámíte s kulturou a tradičním způsobem života místních malgašských kmenů. Těch je v současnosti na Madagaskaru více jak 20. Místní lidé jsou přátelští a usměvaví. Budete je moci pozorovat při práci, rybaření a třeba si od nich na památku koupit dřevěný výrobek, který sami vyřezali.

Během poznávací dovolené zažijete i rušnou atmosféru panující v hlavním městě Antananarivo a vykoupete se v teplých vodách Indického oceánu. Rozhodně byste neměli z Madagaskaru odjíždět, aniž byste neochutnali vynikající exotické ovoce a chutné pokrmy z čerstvých ryb. Příležitostí k tomu budete mít dostatek.
 
Upřesnit výběr

Madagaskar

 - MADAGASKAR – PŘÍRODNÍ RÁJ PLANETY

MADAGASKAR – PŘÍRODNÍ RÁJ PLANETY

ZEMĚ LEMURŮ A BAOBABŮ - DOVOLENÁ MADAGASKAR 2021

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NA MADAGASKAR, DOVOLENÁ V EXOTICE

Termín: 26.10. - 07.11.2021 Počet nocí: 10 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Poznávací zájezd na jedinečný Madagaskar, čtvrtý největší ostrov planety, kde se místní příroda po mnoha milionů let vyvíjí zcela izolovaně od okolního světa. Madagaskar je živoucí přírodní laboratoř… (Kód zájezdu: RM305-21-1)

Bonus za včasné přihlášení Náš tip

od 80 900 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout