Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Malajsie

Hodně divoká, a zároveň nesmírně krásná, pro našince neznámá krajina a kultura jihovýchodní Asie se ve své nejlepší a nejhezčí podobě protíná na území Malajsie. Poznávací zájezd do země kontrastů, symbolizovaných hlubokým deštným pralesem a nebetyčnými mrakodrapy, rozhodně stojí za to. Průvodce vám bude dělat samotný Sandokan, tygr z Mompracemu.

V zemi kolem Jihočínského moře

Malajská monarchie se rozkládá v jižní části Malajského poloostrova a na severozápadě obřího ostrova Borneo, kde se nachází provincie Sarawak. Především v ní najdete hluboké lesy s chráněnými živočichy jako orangutan či nosorožec sumaterský, jeskyně Gomantong, visutou lávku v Sepiloku či Kinabalu, nejvyšší horu Kalimantanu.

Tajemství, ukrývající malajského draka

Uvidíte taktéž spoustu z početných památek Malajsie, mezi nimiž vyčnívá mešita v Masjid Jamek, pevnost Cornwallis v Georgetownu a pagoda deseti tisíců Buddhů Ban Po Thar v Chrámu nejvyšší blaženosti Kek Lok Si. Opomenout nesmíte ani koloniální přístav Malakka, futuristické centrum metropole Kuala Lumpur s věžemi Petronas Twin Tower, džungli Tehuk Balang, krokodýlí farmu u vodopádu Temurun a plavbu na ostrov Beras Basah.
Upřesnit výběr

Malajsie

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit