Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Namibie

Namibie je destinací, kterou stačí jednou navštívit, a vždy se budete rádi vracet. Navštivte i Vy nádhernou a bezpečnou africkou zemi s jedinečným přírodním bohatstvím, která se zároveň pyšní nejstarší pouští světa. Vydejte se na cestu, kde budete moci pozorovat zvířata, která znáte ze zoologické zahrady, opravdu zblízka. Kromě nádherné přírody si zde můžete plnými doušky užívat také dobré pivo nebo skvělé steaky.

V Namibii žijí pouze 2 miliony obyvatel a je tak ideální destinací pro cestovatele, kteří si přejí nerušeně vychutnat pohled na panenskou přírodu. V této zemi se domluvíte také německy a milovníky piva jistě potěší, že zde mohou ochutnat výborné pivo německého typu. Navštívit zde můžete také nevšední místa, jako jsou hadí farma nebo zátoky, kde žijí delfíni. Navštivte s námi zdejší národní parky, poznejte místní obyvatele a ???

 
Upřesnit výběr

Namibie

 - NAMIBIE

NAMIBIE

VZPOMÍNKY NA AFRIKU

Termín: 21.05. - 08.07.2018 Počet nocí: 9 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Zájezd do Namibie vám představí Afriku tak, jak ji znáte z řady filmů či knih minulého století. Největší turistickou atrakcí Namibie je národní park Etosha, jeden z nejúžasnějších parků divoké… (Kód zájezdu: NAM331-18)

od 74 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů