Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Nepál

Navštivte s námi tento nádherný stát v podhůří Himálaje a objevte kouzlo, které Nepál nabízí. Vydejte se do Nepálu a zažijte neobvyklou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Právě v této zemi můžete vidět posvátná místa hinduismu i buddhismu a navštívit různorodé architektonické památky.

V Nepálu se ale setkáte také s exotickými zvířaty, jako jsou sloni nebo nosorožci. Příznivce turistiky nadchne rozmanitá příroda a mnoho turistických tras, které vedou horskými krajinami, ale také džunglí. Setkáte se zde s milými domorodci a poznáte blíže jejich způsob života. Po mnoha zemětřeseních byly zdejší památky opraveny a turismus je zde na vzestupu. Návštěvou této země zároveň pomůžete mnoha rodinám, kteří desítky let žily právě z turistiky. Vyrazte do Nepálu s námi. Vydejte se vstříc zážitkům, na které budete ještě dlouho rádi vzpomínat. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Nepálu. 

 
Upřesnit výběr

Nepál

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - NEPÁL  ŠTÍTY HIMALÁJÍ

NEPÁL ŠTÍTY HIMALÁJÍ

A PŘIHLEHLÁ KRÁLOVSKÁ MĚSTA

Termín: 15.03. - 23.03.2020 Doprava: Letecky

Pojeďte s námi poznat krásnou zemi ve stínu Himalájí s velmi přívětivými lidmi pod „střechou světa". Působivá majestátnost hor v nás vzbudí pocit svobody a volnosti, na nejvyšší hory světa Himaláje… (Kód zájezdu: NPR338-20-1)

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů