Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Zanzibar

Bělostné pláže lemované kokosovými palmami, které omývají tyrkysové vody Indického oceánu. Orientální vůně koření a lahodná chuť exotického ovoce. Usměvaví lidé a uvolněná atmosféra. To je africký tropický ráj - ostrov Zanzibar.
"Hřebíčkový ostrov", jak se Zanzibaru přezdívá, leží u východního pobřeží Afriky a je součástí Tanzánie. V poslední době se Zanzibar těší velké turistické oblibě a to nejen mezi novomanželi, kteří se sem vydávají na romantické líbánky, ale i běžnými cestovateli, kteří během poznávacího zájezdu spojují dobrodružné safari národními parky pevninské Tanzánie s relaxem na nádherných plážích Zanzibaru.
 
Oblast Zanzibaru, která zahrnuje i severněji položený ostrov Pemba, má za sebou pestrou minulost. Zanzibar byl významnou obchodní metropolí Indického oceánu. Zdejší kultura a architektura odráží arabské, indické, africké, perské a evropské vlivy. Na ty narazíte při procházkách starými uličkami města Stone Town i v tvářích místních obyvatel. V době, kdy ostrov ovládal osmanský sultanát, byl Zanzibar dokonce centrem obchodu s otroky pro celé východoafrické pobřeží.

Během poznávacího zájezdu na Zanzibar si nejen užijete koupání v teplém oceánu, šnorchlování na korálových útesech a přátelské úsměvy místních obyvatel, ale ochutnáte místní speciality z čerstvých ryb a darů moře. Vyzkoušejte například grilovanou chobotnici! A jako suvenýr si můžete domů odvézt voňavé koření.
 
 
Upřesnit výběr

Zanzibar

 - TANZÁNIE a ZANZIBAR

TANZÁNIE a ZANZIBAR

SAFARI V SERENGETI, NGORONGORO, LAKE MANYARA + ZANZIBAR A INDICKÝ OCEÁN

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO TANZÁNIE, SAFARI + DOVOLENÁ ZANZIBAR

Termín: 02.12. - 12.12.2021 Počet nocí: 8 Strava: 8x snídaně, 4x oběd, 3x večeře Doprava: Letecky

Splňte si svůj sen, staňte se na chvíli těmi pravými cestovali a vydejte se na poznávací zájezd na africké safari, pod Kilimandžáro - nejvyšší horu Afriky. Objevte s námi jedinečnou Tanzánii –… (Kód zájezdu: TZ311-21-1)

Náš tip

Na dotaz
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout