Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

PROVENCE VE STYLU KORSIKY

AKTIVNÍ POBYT S VÝLETY

Kód zájezdu: FR424-18 Počet nocí: 7 Strava: bez stravy Ubytování: mobilhome

Autokarem
Cena od 13 690 Kč

Zájezd za kouzlem středověkých městeček i římských památek, za odpočinkem u moře, za načerpáním energii a vychutnání si atmosféry prosluněné krajiny plné vůně, vinic i olivových hájů. Pojeďte objevovat aktivně kouzlo Provence, nechte se okouzlit přírodními scenériemi, hlubokými kaňony, vápencovými pohořími i divokou krásou přírodní rezervace Camargue.Ardeche – Sauze – Les Saintes Maries de la Mer – Arles – Saint Rémy – Les Baux de Provence – NP Luberon – Roussillon – Aigues-Mortes – Avignon –… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
bez stravy
FR424-18-1 od: 31.08.2018
do: 09.09.2018
zobrazit 7 13 690 Kč Rezervovat místa
KódFR424-18-1
Termínod: 31.08.2018 do: 09.09.2018
Nástupní místa Praha, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Brno
Počet nocí7
dospělá osoba - bez stravy13 690 Kč
Rezervovat místa

Zájezd za kouzlem středověkých městeček i římských památek, za odpočinkem u moře, za načerpáním energii a vychutnání si atmosféry prosluněné krajiny plné vůně, vinic i olivových hájů. Pojeďte objevovat aktivně kouzlo Provence, nechte se okouzlit přírodními scenériemi, hlubokými kaňony, vápencovými pohořími i divokou krásou přírodní rezervace Camargue.

Ardeche – Sauze – Les Saintes Maries de la Mer – Arles – Saint Rémy – Les Baux de Provence – NP Luberon – Roussillon – Aigues-Mortes – Avignon – Pond du Gard - Collias – Cassis - Camargue


1. den zájezdu 
Odjezd z ČR do Francie.

2. den zájezdu 
Ráno zastávka v soutěsce řeky ARDECHE u skalního oblouku Le Pont d‘Arc, dále busem po panoramatické cestě nad kaňonem s vyhlídkami na vápencové skalní útvary. Odpočinek na pláži v městečku SAUZE spojený s koupáním, procházka podél řeky do St. Martin d‘Ardeche a středověkého městečka Aigueze, spojená s ochutnávkou vína, čas chůze 2 hod. V podvečer přejezd na ubytování k moři do Saintes Maries de la Mer. Fakult. možnost splutí řeky Ardeche za příplatek.

3. den zájezdu 
Seznámení s městečkem LES SAINTES MARIES DE LA MER a jeho pamětihodnostmi, koupání a pobyt u moře. Odpoledne bývalé hl. město římské provincie ARLES, aréna, římské divadlo, románský klášterní komplex St. Trophime. Večer návrat do kempu.

4. den zájezdu 
Výlet do městečka SAINT RÉMY, možnost návštěvy románského kláštera St. Paul de Mausole, kde se léčil van Gogh, případně i archeologického naleziště Glanum s galořímskými památkami. Odtud přejezd podél pohoří Les Alpilles. Zastávka u Daudetova mlýna, procházka v okolí. Přejezd do středověkého městečka na skále LES BAUX DE PROVENCE - jedno z nejnavštěvovanějších městeček Francie, prohlídka hradu. Fakult. možnost cyklovýletu na kole z půjčovny za příplatek.

5. den zájezdu 
Ráno odjezd do NP LUBERON, procházka cedrovým lesem. Zastávka v kamenném městečku na kopci, tzv. orlích hnízd - Lacoste. Dále se u románského cisterciáckého kláštera Abbey de Senanque, který je obklopen políčky levandule, projedeme podél Gordes (nejfotografovanější městečko v Provence) do městečka ROUSSILLON, které je vybudované na výběžku okrových skal a nese označení jedné z nejkrásnějších vesnic Francie. Příjezd do kempu pozdě večer.

6. den zájezdu 
Koupání, zastávka ve vinném sklepu na ochutnávku, návštěva opevněného AIGUES-MORTES, možnost procházky po hradbách a ochutnávky místních specialit. Návrat do kempu.

7. den zájezdu
Ráno výlet do AVIGNONU a okolí. Zastávka u řeky Gardon v historickém COLLIAS s možností koupání. Přejezd k mimořádně zachované stavbě, k římskému akvaduktu Pond du Gard (UNESCO), prohlídka, možnost koupání, případně kratší procházka v okolí. Odpoledne AVIGNON, návštěva opevněného centra, zejména papežského paláce, největší gotické stavby v Evropě, slavného mostu St. Bénézet známého z písničky „Sur le pont d‘Avignon“ a skalní vyhlídky Rocher des Doms. Večer návrat do kempu. Fakultativně možnost splutí řeky Gardon za příplatek.

8. den zájezdu 
Přejezd do oblasti LES CALANQUES do Azurového pobřeží, městečko CASSIS, kratší pěší výlet většinou po skalnatých útesech okolo zálivu Port-Miou a Port Pin s možností koupání ve druhém zálivu. Eventuálně projížďka lodí podél zálivů a prohlídka městečka CASSIS rozloženého na svazích s vinicemi, někdy přirovnávaného ke slavnému St. Tropez.

9. den zájezdu 
Pěší turistika v deltě Rhony (délka dle vlastního výběru), podél jezera Vaccares po hrázi okolo písečných dun směrem k majáku La Gacholle (12 km) a zpět po mořském břehu přírod. rezervace CAMARGUE, event. možnost plavby výletní lodí po Malé Rhoně. Možnost připojení ke skupině zájezdu Provence lodí, na kole a pěšky, zapůjčit si kolo a projet s ním krajinu Camargue. V podvečer odjezd směr ČR.

10. den zájezdu
Návrat do ČR.


Cena zahrnuje

  • dopravu klim. busem
  • 7x ubytování v mobilhomech
  • ochutnávku vína
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 4900 Kč (povinné při nedoobsazení)
  • 6x česká polopenze 1680Kč
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč

Nástupní místa

31.08. - 09.09. Odjezd J + Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Ubytování

  • Mobilhome (4 osoby) - dva oddělené pokoje se společným sociálním zařízením a kuchyňkou vybavenou sporákem, lednicí a nádobím. Ubytování se nachází v kempu s bazénem. 

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů