Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SARDINIE

RAJSKÝ OSTROV NURÁGŮ V TYRKYSOVÉM MOŘI

Kód zájezdu: IT419-18 Počet nocí: 7 Strava: Ubytování: hotel/chatka

Autokarem
Cena od 16 990 Kč

Pobytový zájezd s turistickými výlety po provincii Nuoro a ubytováním v Cala Gonone s průvodkyní Ing. Ivou Bártovou (autorka průvodce Sardinie). Zavedeme vás do jednoho z nejzajímavějších koutů „ostrova nurágů“, do přímořského letoviska Cala Gonone. Poznáte celý ostrov, přírodu, památky a kouzelné pláže. Můžete odpočívat u průzračného tyrkysového moře, koupat se v nejprůzračnějších zálivech a slunit se podle libosti na nejbělejších, nejčervenějších a nejčernějších plážích, obdivovat tisícileté… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba - Chata
-
IT419-18-1 od: 20.09.2018
do: 29.09.2018
zobrazit 7 16 990 Kč Na vyžádání
KódIT419-18-1
Termínod: 20.09.2018 do: 29.09.2018
Nástupní místa Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí7
dospělá osoba - Chata16 990 Kč
Na vyžádání

Pobytový zájezd s turistickými výlety po provincii Nuoro a ubytováním v Cala Gonone s průvodkyní Ing. Ivou Bártovou (autorka průvodce Sardinie). Zavedeme vás do jednoho z nejzajímavějších koutů „ostrova nurágů“, do přímořského letoviska Cala Gonone. Poznáte celý ostrov, přírodu, památky a kouzelné pláže. Můžete odpočívat u průzračného tyrkysového moře, koupat se v nejprůzračnějších zálivech a slunit se podle libosti na nejbělejších, nejčervenějších a nejčernějších plážích, obdivovat tisícileté nurágy (UNESCO).


1. den zájezdu
Odjezd z Prahy časně ráno do LIVORNA k trajektu (noční trajekt, 6–8 hodin na lodi a v přístavech) na Sardinii.

2. den zájezdu
OLBIA/ GOLFO ARANCI, kouzlo přístavu, cesta za krásami severního pobřeží ostrova podél Smaragdového pobřeží přes pověstnou Costa Smeraldu na úchvatné Capo d´Orso, půvabné městečko SANTA TERESA DI GALLURA, procházka skalami, výhled na ostrovy v průlivu Bonifacio a na Korsiku, CASTELSARDO, tradiční sardinský přístav s atmosférou starého města, možnost ochutnávky vína, skalní „slon“ se zbytky megalitické hrobky, cesta do letoviska CALA GONONE, ubytování u nejkrásnější pláže Sardinie (chaty v kempu**** se nachází v piniovém háji nedaleko pláže nebo hotel Cala Luna*** ), koupání a odpočinek na růžové pláži.

3. den zájezdu
Koupání a odpočinek u moře nebo fakult. lodní výlet okolo romantického pobřeží s koupáním a zastávkami (petroglyfy, jeskyně, kde se množí mroži a krápníková jeskyně Grotta del Fico (48 €), zpět lodí nebo turistika nad pobřežím (3 h). Ochutnávka slavných sardinských vín s výkladem.

4. den zájezdu 
Celodenní výlet za kulturou západního pobřeží, zachovalý nurág Santa Sabina, Algherský záliv a katalánské ALGHERO, věž Torre di Porta Terra a dóm ze 16. st., nebo půvabné PORTO TORRES, dále vápencový mys Capo Caccia s krásnými výhledy, romantika krajiny s nurágem Sabina. Nejvýznačnější románská památka kostel Santissima Trinitā di Saccargia u SASSARI (freskový cyklus ze 13. stol), cesta divokým pobřežím do přístavního městečka BOSA, historická čtvrť Sa Costa, aragonský gotický dóm, řemeslné barvířské dílny, krajkářské dílny, nenapodobitelná atmosféra, ochutnávka vína malvásie

5. den zájezdu
DORGALI
, kouzelné kamenné městečko plné umělců a řemeslníků, význačné megalitické stavby a toulání exotickou krajinou s dolmeny, turistika k unikátní jeskyni Ispinigoli s říčkou Su Anzu, léčivé termální „lázně“ San Giovanni, koupání v termálech, návštěva nurágové vesnice, turistika s výhledy na zátoku, variantně celodenní odpočinek u moře, koupání a turistické procházky.

6. den zájezdu 
Celodenní koupání a relaxace na plážích nebo variantně fakultativně celodenní výlet na jih ostrova. CAGLIARI, hlavní město ostrova, vysoko položená čtvrť Castello, římské památky a nejrozsáhlejší muzeum ostrova, ochutnávka vína, Su-Nuraxi, nurágový komplex u BARUMUNI (UNESCO), nejvýznamnější megalitická památka v přírodě nurágového typu, unikátní Casa Zapata. NORA, nejstarší město ostrova, úchvatné mozaiky a antické vykopávky.

7. den zájezdu
Celodenní výlet do hor a dvě sardinská nej: pohledy na kaňon řeky Gorropu barevné skály mysu Capo Bellavista u přístavu Arbatax, pohoří Gennargentu, turistika s možností výstupu na nejvyšší horu ostrova La Marmora , horské louky s divokými koňmi, nejvýše položená rázovitá horská víska FONNI s malovanými domy, fakultativně výborná typická sardinská večeře.

8. den zájezdu 
Pěší výlet k unikátnímu nurágu Mannu, variantně možnost zapůjčení kol a cesta na vyhledávanou pláž Cala Luna, návrat turistickou cestou, nebo variantně koupání a pěší výlet kolem sopky na unikátní bílou pláž Cala Cartoe, návrat turistickou cestou nebo fakult. turistika v horách s najatými terénními vozy do odlehlé oblasti Baunei, pastevecký oběd a pobyt na pláži Sisine, možnost návratu čluny (60 €-100€).

9. den zájezdu 
Odjezd z Cala Gonone, rozloučení s plážemi, cestou případně krátké, ale romantické toulání u přírodní rezervace Capo Comino. Turistika v rezervaci Capo Comino, relax a koupání na písčitých plážích, přejezd do přístavu OLBIA / GOLFO ARALCI, trajekt ze Sardinie do LIVORNA, cesta do ČR.

10. den zájezdu
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • trajekty
 • přístavní poplatky
 • 7x ubytování v chatách (2lůžk. pokoje s možností vaření), nebo 7x ubytování v hotelu s polopenzí
 • průvodce 

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakult. služby, příp. pobytové taxy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • obsazení chaty 1 osobou 3900 Kč
 • sardinská večeře (pouze chaty) 750 Kč
 • 1lůž. pokoj v hotelu 4900 Kč
 • pokoj s balkónem 2300 Kč
 • pokoj s balkónem a výhledem na moře 4700 Kč
 • fakult. výlet 6. den (min. 20 osob) 850 Kč
 • večerní ochutnávka sardinských vín 400 Kč
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč

 

Nástupní místa

20.09. - 29.09. odjezd J*
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů