Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SEVERNÍ I JIŽNÍ THAJSKO

S MOŽNOSTÍ ROZŠÍŘENÍ O NÁVŠTĚVU KAMBODŽI

Kód zájezdu: THA333-18 Počet nocí: 11 Strava: snídaně Ubytování: hotel

Letecky
Cena od 56 990 Kč

Bonus

Vydejte se s námi do exotického Thajska za kulturními památkami připomínajícími bohatou historii i přírodní skvosty země.BANGKOK - MAEKLONG - DAMNOEN SADUAK – AYUTHAYA - LOP BURI – PHITSANULOK – SUKHOTAI - CHIANG MAI - NP DOI ITHANON – PHUKET – PHI PHI - PHANG NGA Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
THA333-18-2 od: 03.11.2018
do: 15.11.2018
zobrazit 11 56 990 Kč Na vyžádání
KódTHA333-18-2
Termínod: 03.11.2018 do: 15.11.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí11
dospělá osoba - snídaně56 990 Kč
Na vyžádání

Vydejte se s námi do exotického Thajska za kulturními památkami připomínajícími bohatou historii i přírodní skvosty země.

BANGKOK - MAEKLONG - DAMNOEN SADUAK – AYUTHAYA - LOP BURI – PHITSANULOK – SUKHOTAI - CHIANG MAI - NP DOI ITHANON – PHUKET – PHI PHI - PHANG NGA
1. den zájezdu
Odlet do Bangkoku.

2. den zájezdu
Přílet do Bangkoku. Tento den program v BANGKOKU záleží na času příletu, památky mohou být navštíveny až další den. Z letiště okružní jízda městem, návštěva nejstaršího chrámu ve městě Wat Po, khmérského chrámu Wat Arun, místních trhů a Čínského města s chrámem Wat Traimit se sochou zlatého Buddhy. Pozdě odpoledne odjezd na hotel do čtvrti Sukhumvit.

3. den zájezdu
Celodenní BANGKOK, brzy ráno navštívíme pompézní Royal Palace, projedeme loďkou část řeky Chao Phraya a jejích přilehlých kanálů. Odpoledne procházka po první baťůžkářské ulici Khao San Road, Projížďka tuk tuky (motorizované tříkolky) k chrámu Wat Saket s vyhlídkou.

4. den zájezdu
Výlet na severozápad od hl. města. Městečko MAEKLONG, známé svým trhem na vlakových kolejích. Plovoucí trh v okolí městečka DAMNOEN SADUAK, projížďka loďkami po kanálech kde se vaří a obchoduje na loďkách. Odpoledne železniční známý most přes řeku Kwai, proslavený z knižního a film. zpracování.

5. den zájezdu
Dopoledne se po cestě na sever Thajska podíváme do starého královského města AYUTHAYA (UNESCO). Prohlídky chrámů Wat Phra Ram, Wat Phra Si Sanphet, Wat Mahathat aj. Dále pokračujeme k prohlídce LOP BURI, jedno z thajských nejstarších měst, nádherný příklad kmérského umění a architektury. Dojezd na nocleh do oblasti Phitsanulok. Večerní procházka po nábřeží řeky Nan a místním nočním trhu.

6. den zájezdu
PHITSANULOK, prohlídka, chrám Wat Phra Si Rattana Mahathat s bronzovou sochou Buddhy. Město SUKHOTAI (UNESCO), klenot Thajska, historický park s mnoha chrámy. Chrám Wat Maha Dhat, hl. královský chrám s 240 menšími pagodami. Přejezd na sever do Chiang Mai.

7. den zájezdu
Návštěva krásných chrámových komplexů v CHIANG MAI - chrámy Wat Chedí Luang a Wat Phra Singh, poznáme starou chrámovou architekturu z doby království Lanna. Následuje klidná venkovská krajina, vesnice jako skanzen thajských horských kmenů, kde nechybí ani proslulé ženy s žirafími krky. Odpoledne návštěva sloní farmy s možností projížďky na slonech. Poslední zastávkou bude chrám Wat Doi Suthep nacházející se v 1000 m n.m.

8. den zájezdu
Hory severního Thajska. NÁRODNÍ PARK DOI ITHANON s nejvyššími vrcholky až do výšky 2565 m n.m., úchvatné scenérie, vodopády, divoká příroda. Návštěva vesnice kmene Karen, vodopád WACHIRATHAN, plantáže kmene Hmong, královské pagody. Dojedeme až na nejvyšší vrchol Thajska DOI ITHANON do výšky 2565 m n.m., vegetace deštného tropického pralesa. Večer návrat do Chiang Mai, odjezd na letiště, odlet na Phuket, transfer na ubytování.

9. den zájezdu
Ostrov PHUKET, největší ostrov Thajska, 17 krásných pláží s průzračnou vodou, jedinečné vápencové útvary, podmořský svět. Volný den k odpočinku na pláži Kata Noi Beach. (V případě, že by z důvodu změny let. řádu nebylo možné odletět na Phuket 8. den večer, bude přelet v tento den, a zbytek dne odpočinek na pláži).

10. den zájezdu

Plavba lodí na krásné thajské ostrovy v Andamanském moři PHI PHI OSTROVY. Okružní plavba kolem neobydleného ostrova Phi Phi Ley, možnost šnorchlování. V zátoce ostrova Phi Phi Don možnost koupání. Krásné přírodní scenérie, kombinace nádherné vody, bílého písku a vápencových skalních útvarů. Během výletu možnost koupání, oběd.

11. den zájezdu
Celodenní výlet do provincie PHANG NGA, zde je v zátokách Andamanského moře největší koncentrace vápencových útvarů v celém Thajsku. Podíváme se na místo, kde volně žijí makakové, projedeme loďkou mezi mangrovy až k ostrovu Jamese Bonda. Odpoledne strávíme v muslimské rybářské vesnici na kůlech, kde jako by se zastavil život. Možnost nákupu suvenýrů, cestou zpět koupání.

12. den zájezdu
Celodenní výlet po ostrově PHUKET, západní MYS PROMTHEP s vyhlídkami, barevný chrámový komplex Wat Chalong, návštěva Čínské čtvrti v hl. městě PHUKET TOWN. Odpoledne koupání na pláži Surin Beach.

13. – 14. den zájezdu
Odlet do Bangkoku a do Evropy. Přílet do ČR buď ještě 13.den nebo 14.den.


Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu
 • letištní taxy a poplatky
 • dopravu na sever Thajska mikrobusem
 • místní přelety Chiang Mai – Phuket, příp. Phuket – Bangkok
 • výlety na ostrov Phi Phi a do provincie Phang Nga
 • 11x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 11x snídaně
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakultativní výlety
 • spropitné, služby
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • komplex. pojištění vč. léčebných výloh a vyššího připojištění storna zájezdu 1050 Kč

Nástupní místa

03.03. - 15.03. trasa L2
03.11. - 15.11. trasa L2
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • Váš BONUS při objednání zájezdu do 28.2.2018 sleva 2000 Kč u termínu 3.11.-15.11.2018!

Vstupní vízum

 • bezvízový styk pro občany České i Slovenské republiky

Očkování

 • Při vstupu do Thajska není vyžadováno žádné očkování. Lékařská péče je na vysoké úrovni.

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů