Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SKVOSTY ITÁLIE

PŘÍRODNÍ A HISTORICKÉ POKLADY

Kód zájezdu: IT607-18 Počet nocí:4 Strava: polopenze Ubytování: Hotel***

Autokarem
Cena od 9 790 Kč

55+

Lago di Garda, antické a středověké památky, pobřeží Tyrhénského moře.Do Itálie bez nočního přejezdu, hotely s polopenzí, plavby po jezeře, po moři i v jeskyni, nejmalebnější italská městečka, to je naše pozvání na krásný zájezd do Itálie. Zájezd provází Mgr. Michal HrazdilLago di Garda – Limone – Riva – Malcesine – Orvieto – Paestum – Herkulaneum – Oplontis – Salerno – Amalfi – Atrani - Ravello – Monte Faito - Sorrento – Positano Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
IT607-18-1 od: 15.05.2018
do: 20.05.2018
zobrazit 4 9 790 Kč Rezervovat místa
KódIT607-18-1
Termínod: 15.05.2018 do: 20.05.2018
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Zábřeh na Moravě
Počet nocí4
dospělá osoba - polopenze9 790 Kč
Rezervovat místa

Lago di Garda, antické a středověké památky, pobřeží Tyrhénského moře.
Do Itálie bez nočního přejezdu, hotely s polopenzí, plavby po jezeře, po moři i v jeskyni, nejmalebnější italská městečka, to je naše pozvání na krásný zájezd do Itálie.

Zájezd provází Mgr. Michal Hrazdil

Lago di Garda – Limone – Riva – Malcesine – Orvieto – Paestum – Herkulaneum – Oplontis – Salerno – Amalfi – Atrani - Ravello – Monte Faito - Sorrento – Positano


1. den zájezdu 
V časných ranních hodinách odjezd z ČR. Odpoledne příjezd k největšímu italskému jezeru – LAGO DI GARDA, jehož břehy svírají kolmé útesy alpských štítů. Prohlídka malebného městečka RIVA na severním břehu jezera. Poté lodní výlet na západní břeh do městečka LIMONE, kde se v závětří alpské skalní stěny pěstují citróny, a do středověkého MALCESINE s hradem a úzkými uličkami na východním břehu. Poté přejezd na hotel. Večeře a nocleh.

2. den zájezdu  
Průjezd severní a střední Itálií. Odpoledne prohlídka působivého středověkého města ORVIETO, do kterého se stylově přijíždí lanovkou. Procházka městem a prohlídka jedné z nejpůsobivějších italských gotických katedrál, výhledy na zvlněnou umbrijskou krajinu. K večeru přejezd na hotel v oblasti Neapolského zálivu. Večeře a nocleh.

3. den zájezdu  
Okruh po jedinečných antických památkách UNESCO: dopoledne zachovalé starověké řecké chrámy a hradby v PAESTU, prohlídka unikátních antických fresek v tamějším muzeu. Odpoledne prohlídka zakonzervovaného antického města HERKULANEUM, které pohřbil přes 20 m vysoký proud lávy z Vesuvu. Poté návštěva vily manželky císaře Nerona v OPLONTIS s lázněmi, freskami, luxusními salóny, zachovalou antickou toaletou i bazénem. Večeře a nocleh.

4. den zájezdu
Program na Božském amalfitánském pobřeží UNESCO: Přejezd k Salernskému zálivu do SALERNA, druhého největšího města Kampánie. Prohlídka katedrály svatého Matouše, významné normanské památky s hrobem evangelisty. Následuje výlet lodí podél Amalfitánského pobřeží – výhledy na útesy, skalní městečka i visuté zahrady a sady. Prohlídka AMALFI, které bylo ve středověku mocnou námořní republikou – katedrála s hrobem apoštola Ondřeje, příkré uličky, středověké výrobny papíru. Procházka do městečka ATRANI, které leží na konci Dračího kaňonu. Možnost vykoupání v Tyrhénském moři, lodního výletu do působivé SMARAGDOVÉ JESKYNĚ (sluneční paprsky pod vodou vytváří efekt smaragdu, krápníky) a výletu najatým busem do středověkého města RAVELLO ve výšce 350 m nad Amalfi – fantastické výhledy na pobřeží, rozkvetlé zahrady, středověký palác Rufolo. Večer návrat do Salerna a přejezd na hotel. Večeře a nocleh.

5. den zájezdu
Program na Sorrentském poloostrově: Po snídani výjezd lanovkou na vrchol MONTE FAITO v pohoří Monti Lattari do výšky 1130 m nad Neapolský záliv (panoramatické výhledy), poté přejezd do malebného města SORRENTA, které se rozprostírá na ploché tufové skále nad mořem. Výlet najatým busem po vyhlídkové silnici s výhledy na ostrůvky Galli, kde podle mýtů měly žít Sirény, do malebného POSITANA, které bývá označováno za nejkrásnější italské městečko. Večer odjezd do ČR.

6. den zájezdu
Odpoledne návrat domů.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 4x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 4x polopenzi
 • pobytovou taxu
 • průvodce 

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakultativní a lodní výlet
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“ 

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1990 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč

Nástupní místa

15.05. - 20.05. Odjezd A, B + České Budějovice
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny -3% 

Ubytování

 • 1x nocleh s polopenzí ve 2lůžk. pokojích (s vlastním příslušenstvím, TV a fénem) v hotelu*** v Affi poblíž jezera Lago di Garda. 3x nocleh s polopenzí ve 2lůžk. pokojích (s vlastním příslušenstvím, TV a fénem) v hotelu*** v oblasti Neapolského zálivu Tyrhénského moře. Strava je servírovaná, večeře se skládají ze tří chodů (zpravidla těstoviny, hl. jídlo a ovoce nebo zákusek).

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů