Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SLAVNÁ ITALSKÁ MUZEA

FLORENCIE, ŘÍM A NEAPOL

Kód zájezdu: IT591-19 Počet nocí: 3 Strava: snídaně Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena od 7 290 Kč 7 490 Kč

Bonus

Návštěvu proslulých muzeí vám nabízíme prakticky u každého zájezdu do historických italských metropolí, avšak kvůli jiným lákadlům bývají tyto galerie většinou opomenuty. Proto jsme vypsali speciální zájezd pro milovníky umění. V mimosezónním termínu vás zveme do světa antického ideálu krásy ve vatikánském Belvedereru, do starověké každodennosti i erotické provokace v neapolském muzeu, na Michelangelovy nebo Donatellovy sochy do florentského Bargella, na Botticeliho nebo Tiziana do galerie… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT591-19-1 od: 25.10.2019
do: 30.10.2019
zobrazit 3 7 490 Kč
7 290 Kč
Rezervovat místa
KódIT591-19-1
Termínod: 25.10.2019 do: 30.10.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Zábřeh na Moravě
Počet nocí3
dospělá osoba - snídaně7 290 Kč
Rezervovat místa

Návštěvu proslulých muzeí vám nabízíme prakticky u každého zájezdu do historických italských metropolí, avšak kvůli jiným lákadlům bývají tyto galerie většinou opomenuty. Proto jsme vypsali speciální zájezd pro milovníky umění. V mimosezónním termínu vás zveme do světa antického ideálu krásy ve vatikánském Belvedereru, do starověké každodennosti i erotické provokace v neapolském muzeu, na Michelangelovy nebo Donatellovy sochy do florentského Bargella, na Botticeliho nebo Tiziana do galerie Uffizi, na Michelangelovy fresky do Sixtinské kaple, na Berniniho sochy a Caravaggiovy obrazy do Gallerie Borghese, na Raffaelovy fresky a antické sochy do vatikánského Apoštolského paláce.

Galerie Uffizi a Bargello ve Florencii - Vatikánská muzea a Gallerie Borghese v Římě - Národní archeologické muzeum v Neapoli


1. den zájezdu
Ve večerních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu 
Ráno příjezd do toskánské metropole FLORENCIE. Celodenní program, procházka městem, dopoledne prohlídka GALERIE BARGELLO, kde středověký palác ukrývá soubor renesančních plastik od Donatella, Ghibertiho nebo Michelangela. Odpoledne prohlídka OBRAZÁRNY UFIZZI, která sbírkou 4 tisíc obrazů patří k největším galeriím světa, díla Botticeliho, Tiziana, Rubense a dalších slavných malířů. Večer přejezd z Florencie na nocleh.

3. den zájezdu  
Celodenní program v ŘÍMĚ. Prohlídka nejvýznamnějších památek, antický Řím – Pantheon, pradávná sláva Fora Romana - pupek antického římského impéria, slavné Koloseum – symbol města a jeden ze 7 novodobých divů světa, Palatin, Kapitol - náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci se vzácnými sbírkami soch i obrazů, kašnou a jezdeckou sochou Marca Aurelia aj. V podvečer prohlídka GALLERIE BORGHESE s jedinečnými sochami od Berniniho a Canovy a obrazy od da Vinciho, Caravaggia nebo Raffaela. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu
Dopoledne prohlídka VATIKÁNSKÝCH MUZEÍ, které zabírají velkou část nejmenšího státu na světě a jsou prohlídkovou délkou 7 km jednou z největších uměleckých sbírek světa. My si z nich vybereme to nejcennější, nejdříve se zaměříme na antické plastiky – Apollón belvedérský nebo Laokoon, pak na fresky od Raffaela a nakonec na výzdobu Sixtinské kaple – fresky renesančních mistrů, strop a stěna Posledního soudu od Michelangela. Prohlédneme i interiér největšího historického kostela na světě – CHRÁMU SVATÉHO PETRA. Poté procházka Římem a dokončení prohlídky historické části města. Ubytování.

5. den zájezdu
NEAPOL, procházka historickým centrem města. Možnost návštěvy interiéru Královského paláce. Prohlídka NÁRODNÍHO ARCHEOLOGICKÉHO MUZEA, které ukrývá sbírky Bourbonů a rodiny Farnese – antické sochy a nálezy z Pompejí a Herkulanea – předměty denní potřeby včetně nádobí nebo šperků, cenné mozaiky a sbírka erotických zobrazení z Pompejí. Odpoledne možnost návštěvy neapolského podzemí a nákupů v ulici betlémů. Program A Večer odjezd. Program B Transfer na letiště a odlet do Prahy. V návaznosti na aktuální let. řád a dodržení plného programu zájezdu v Neapoli, je možné, že odlet bude ráno 30.10. V tomto případě bude zajištěna 1 noc navíc, návrat 30.10.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 3x snídaní
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • pobytovou taxu
 • místního průvodce
 • fakult. služby a vše ostatní co není zahrnuto v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1800 Kč
 • 3x večeře 660 Kč
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč
 • Možnost rezervací vstupného 2. den programu:
 • Galerie Uffizi 650 Kč* (18-25 let 300 Kč, do 18 let 120 Kč)
 • Galerie Bargello 330 Kč (18-25 let 210 Kč, do 18 let 90 Kč)
  * Galerie Uffizi navýšila cenu pro rok 2019
 • Možnost rezervací vstupného 3. den programu:
 • Galeria Borghese 450 Kč (18-25 let 250 Kč, do 18 let 70 Kč)
 • Vatikánská muzea 590 Kč (do 18ti let 350 Kč) 
 • Možnost rezervací vstupného 4. den programu: 
 • Národní archeologické muzeum Neapol 420 Kč (18-25 let 290 Kč, do 18 let 70 Kč)
 • Ve všech případech nutné nahlásit rezervaci do CK min. 1 měsíc před odjezdem. V případně mimořádné výstavy se může cena vstupenky zvýšit, vzniklý rozdíl je hrazen na místě průvodci. 

Nástupní místa

25.10. - 30.10. Odjezd A, B + České Budějovice
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 28.2.2019

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací