Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ÚDOLÍ AOSTA, PIEMONT, NP GRAN PARADISO

KOUZELNÁ SEVEROZÁPADNÍ ITÁLIE

Kód zájezdu: IT587-18 Počet nocí: 4 Strava: snídaně Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena od 8 590 Kč

Zajímavý zájezd nás zavede k ryzí kráse jezera Lago d´Orta, navštívíme údolí Vall d´Aosta s výhledy na Mont Blanc a Matterhorn i turisty nedotčenou krajinu Národního parku Gran Paradiso. Za gurmánskými zážitky se vypravíme do oblasti vína a lanýžů do jižního Piemontu. Na závěr Turín, město s bohatou historií, které má rozhodně co nabídnout a možnost návštěvy největšího gastronomického nákupního centra na světě Eataly. Lago d´Orta - Orta San Giuluo – Aosta – Valle d´Aosta – Courmayeur –… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT587-18-1 od: 13.07.2018
do: 19.07.2018
zobrazit 4 8 590 Kč Rezervovat místa
KódIT587-18-1
Termínod: 13.07.2018 do: 19.07.2018
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Zábřeh na Moravě
Počet nocí4
dospělá osoba - snídaně8 590 Kč
Rezervovat místa

Zajímavý zájezd nás zavede k ryzí kráse jezera Lago d´Orta, navštívíme údolí Vall d´Aosta s výhledy na Mont Blanc a Matterhorn i turisty nedotčenou krajinu Národního parku Gran Paradiso. Za gurmánskými zážitky se vypravíme do oblasti vína a lanýžů do jižního Piemontu. Na závěr Turín, město s bohatou historií, které má rozhodně co nabídnout a možnost návštěvy největšího gastronomického nákupního centra na světě Eataly.

Lago d´Orta - Orta San Giuluo – Aosta – Valle d´Aosta – Courmayeur – Aiquille du Midi – údolí Valtournenche – Breuil-Cervinia – Plateau Rosa - NP Gran Paradiso – Cogne - údolí Valnontey – Venaria Reale - Asti – Alba – Barolo – Bra - Turín


1. den zájezdu
Odjezd ve večerních hodinách do Itálie.

2. den zájezdu 
V krajině alpského podhůří navštívíme jezero LAGO D´ORTA s ostrůvkem Isola San Giulio s dochovanou bazilikou s pozoruhodnou kazatelnou z černého mramoru. Prohlídka městečka ORTA SAN GIULUO, historické jádro vyniká zejména paláci a domy s železnými kovanými balkony, Piazza Principale s katedrálou, kostel Santa Maria Assunta s románským portálem a freskami. Nad městem spatříme kostel Sacro Monte, který je zasvěcen sv. Františkovi z Assisi. Pokračujeme do údolí Valle d´Aosta, do stejnojmenného města AOSTA, obklopeného horami a věčně zasněženými vrcholy. Procházka a prohlídka vč. významných římských památek, Augustův oblouk, římský most z 1. stol., Porta Pretoria, katedrála, Sant´Orsso aj. Ubytování.

3. den zájezdu
Výlet do údolí VALLE D´AOSTA. Přitažlivé městečko COURMAYEUR, majestátní alpské štíty. Lanovkou vyjedeme z Entrèves na AIQUILLE DU MIDI (3482 m), závratné výhledy na Alpy a Mont Blanc (Monte Bianco). Údolím VALTOURNENCHE pokračujeme pod Matterhorn (Monte Cervino). Horské středisko BREUIL-CERVINIA u švýcarských hranic, lanovkou možnost vyjet na PLATEAU ROSA (3480 m), úžasná podívaná na okolní hory. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu 
Jedinečný kout přírody s impozantními horami Národní park GRAN PARADISO. Dopoledne městečko COGNE, proslulé výrobou krajek, vstupní brána parku a údolí VALNONTEY, které skýtá podmanivou podívanou na ledovce. Odpoledne návštěva největšího zámeckého areálu v Piemontu VENARIA REALE, ubytování v Turíně a poté budeme mít možnost navštívit největší gastronomické nákupní centrum na světě Eataly, moderní tržnici s výrobky producentů sdružených v organizaci Slowfood, jedinečné možnosti nákupů, součástí je i několik restaurací.

5. den zájezdu 
Celodenní výlet do JIŽNÍHO PIEMONTU – to jsou bukolické kopce, údolí, vinice, čerstvé italské produkty, neuvěřitelně sladké lískové oříšky, vzácné bílé lanýže. Celá oblast je proslulá bohatou kulinářskou tradicí a i v těch nejmenších vesničkách najdeme vynikající restaurace a vinné sklípky. ASTI, městečko spojováno nejčastěji se sladkým šumivým vínem, ležící uprostřed nejprestižnější italské vinařské oblasti, prohlídka historického centra vč. románsko-gotické katedrály a vyhlídky z věže Torre Troyana. ALBA, městečko obklopené háji lískových oříšků, které chrlí nejlépe prodávané čokolády na světě, Ferrero Rocher, pralinky MonCheri nebo krém Nutella. Prohlídka impozantní katedrály a středověkého centra s dlážděnými ulicemi, které je lemované elegantními butiky, kavárnami a restauracemi, nákupy místních výrobků. Vesnička BAROLO střežená stejnojmenným hradem, vynikající robustní červená vína s vůní po lanýžích a pomerančích, návštěva Muzea vína Barolo, ochutnávka vína. Přes BRA s barokním centrem, řadou rodinných prodejen, organickými salámy a ručně vyráběnými cukrovinkami se vrátíme na ubytování.

6. den zájezdu
Prohlídka TURÍNA, města se slavnou minulostí, bývalého hl. města Sardinsko-piemontského království, jehož barokní stavby jsou zde zasazeny do scenérie alpského podhůří. Elegantní náměstí Piazza Castello, Královský palác, Turínská katedrála s proslulou turínskou rouškou, hrad Borgo Medievale, výstřední projekt Mole Antonelliana (167 m vysoká věž), fakult. lze vyjet výtahem na vyhlídkovou plošinu, odkud je nádherný výhled na město i na Alpy a údolí řeky Pád. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

7. den zájezdu
Předpokládaný návrat v ranních hodinách.Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem
  • 4x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  • pobytovou taxu
  • 4x snídani
  • průvodce 

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. výlety, lanovky, ochutnávky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“. 

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 1790 Kč
  • 4x večeře 1290 Kč
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč

Nástupní místa

13.07. - 19.07. Odjezd A, B
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů