Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

VIETNAM - VELKÝ OKRUH

Kód zájezdu: VN323-18 Počet nocí: 11 Strava: snídaně Ubytování: hotel***

Letecky
Cena od 57 990 Kč 59 990 Kč

Vietnam, země fantastických hor a velkolepé mozaiky krajiny, mořské zátoky s nezapomenutelnou scenérií ostrovů v zátoce Ha Long, starobylým městem Hoi An s památkami pod ochranou UNESCO, městem Hanoi pulsují životem 21.stol. a venkovem s tradičními způsoby života od řemesel po pěstování rýže.Hanoj – Sa-Pa – Cat Cat – Phin – Lao Chai - vodopád Bac – Ha Long – jeskyně Thien Cung – Hue – Hoi An – Saigon – Cu Chi – řeka Mekong Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
VN323-18-1 od: 06.11.2018
do: 18.11.2018
zobrazit 11 57 990 Kč Na vyžádání
KódVN323-18-1
Termínod: 06.11.2018 do: 18.11.2018
Nástupní místa Praha
Počet nocí11
dospělá osoba - snídaně57 990 Kč
Na vyžádání

Vietnam, země fantastických hor a velkolepé mozaiky krajiny, mořské zátoky s nezapomenutelnou scenérií ostrovů v zátoce Ha Long, starobylým městem Hoi An s památkami pod ochranou UNESCO, městem Hanoi pulsují životem 21.stol. a venkovem s tradičními způsoby života od řemesel po pěstování rýže.

Hanoj – Sa-Pa – Cat Cat – Phin – Lao Chai - vodopád Bac – Ha Long – jeskyně Thien Cung – Hue – Hoi An – Saigon – Cu Chi – řeka Mekong


1. den zájezdu
Odlet z Prahy.

2. den zájezdu

Přílet do Hanoje, ubytování v hotelu.

3 den zájezdu
Prohlídka hlavního města HANOJE, návštěva mauzolea zakladatele Vietnamu Ho Chi Minha, Pagoda jediného sloupu, Tran Quoc Pagoda – nejstarší svatyně ve městě, položená na okraji Západního jezera. Po obědě Chrám literatury a vietnamská nejstarší universita z 11.stol., udržované zahrady a historické budovy. Projížďka rikšami ulicemi Staré čtvrti. Zastávka u jezera Hoan Kiem, které je spojeno s místními legendami, chrám Ngoc Son, návštěva představení vodních loutek. Noční lehátkový vlak do Lao Cai.

4. den zájezdu
Výjezd do horské vesnice SA-PA při úpatí nejvyšší hory Vietnamu (Fan Si Pan 3143 m) nedaleko čínských hranic. Sapa je obklopena bujnou zelení a rýžovými terasami. V okolních kopcích žije řada horských etnik. 2 km trek do jedné z domorodých vesnic CAT CAT, jež je domovem národa H´mong, příležitost poznat zdejší způsob života. Dále návštěva vesnice PHIN, kde žije jiné etnikum – Dzaové. Možnost nákupu ručně tkaných výrobků od místních žen. Prohlídka JESKYNĚ TA PHIN. Nocleh v hotelu v Sa-Pa.

5. den zájezdu
Výlet do domorodé vesnice LAO CHAI (H´mongové), lehký trek ÚDOLÍM MUONG HOA, s nádhernými sceneriemi do vesnice Ta Van (Dzaové). Jízda do průsmyku TRAM TON a vycházka ke Stříbrnému vodopádu BAC. Návrat do Lao Cai a noční lehátkový vlak zpět do Hanoje.

6. den zájezdu

Cesta do zátoky HA LONG (UNESCO) s více než 3000 vápencovými ostrůvky vystupujícími ze smaragdově zbarvené vody Tonkinského zálivu. Nalodění na tradiční místní loď (džunka), plavba po zátoce, pozorování útesů, skalních výběžků, pláží, plovoucích ostrovů, jeskyní. Návštěva jedné z nejkrásnějších JESKYŇ THIEN CUNG. Koupání, odpočinek, jídlo a nocleh na lodi.

7. den zájezdu
Časně ráno cvičení Tai Chi na palubě lodi a pozorování východu slunce. Brunch během plavby zpět po zátoce Ha Long, transfer na letiště, přelet do Hue, ubytování v hotelu.

8. den zájezdu
HUE
, sídelní město poslední vietnamské královské dynastie, první místo ve Vietnamu zapsané do seznamu UNESCO. Návštěva pagody Thien Mu stojící na břehu Voňavé řeky, prohlídka královského paláce, kde žila vládnoucí dynastie mezi lety 1802 -1945 (Vlajková věž, brána Ngo Mon, palác Thai Hoa, Zakázané Purpurové město aj.). Odpoledne hrobka Tu Duc krále-básníka, která je umístěna uprostřed nádherné zahrady s jezerem a elegantními pavilóny. Poté přejezd do historického přístavního města Hoi An ubytování v hotelu.

9. den zájezdu
Svatyně MY SON, kdysi hlavní náboženské centrum Chamů, významem srovnatelné s kambodžským Angkor Watem, thajskou Ayutthayou a indonéským Borobudurem, věže a malé chrámky postavené v období mezi 7. a 13. stol. z červených cihel. Odpoledne pěší prohlídka starého města HOI AN (UNESCO). Japonský krytý most, čínský společenský dům, museum, místní tržiště, umělecké galerie, suvenýry, krejčovské dílny. Návštěva lampiónové dílny, seznámení s druhy svítidel, jejich výrobou, možnost vlastní tvorby. Nocleh v Hoi An.

10. den zájezdu
Přelet do SAIGONU, ubytování v Saigonu.

11. den zájezdu

Návštěva tunelů CU CHI. Jedná se o rozsáhlý systém tunelů vyhloubených během let 1948-1968. Toto podzemní město sloužilo k úkrytu vojáků i obyvatel, ke skladování zbraní, byla zde nemocnice, kuchyně. Za vietnamské války bylo místo těžce bombardováno. V roce 1988 byla část areálu zpřístupněna turistům. Návrat do SAIGONU a prohlídka sídla bývalých indočínských guvernérů a později prezidenta Jihovietnamské republiky – tzv. Paláce Sjednocení. Katedrála Notre Dame a živý trh Ben Thanh, nocleh v Saigonu.

12. den zájezdu

Výlet do delty MEKONGU, nejmohutnější řeky JV Asie, plavba po kanálu Vam Xep podél sadů s tropickým ovocem, krátká procházka pod palmami, pozorování každodenního poklidného života místních vesničanů. Zastávka na tradiční čaj s medem, možnost ochutnávky exotického ovoce, seznámení s jeho pěstováním. Návštěva manufaktury na zpracování kokosu. Návrat do Saigonu, nocleh.

13. den zájezdu
Volno před odletem ze Saigonu do Prahy.

14. den zájezdu:

Návrat do Prahy 13. nebo 14.den dle časů letu.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu do Vietnamu a zpět
 • letištní taxy
 • vnitrostátní lety
 • lodní plavby
 • dopravu busem/minibusem
 • 11x ubytování (2x noční lehát. vlak, 8x v hotelu***, 1 x na lodi (džunka)
 • 8x snídani
 • 7x oběd nebo večeři
 • vstupy dle programu
 • český a místní průvodce

Cena nezahrnuje

 • fakult.výlety
 • vízum
 • vše ostatní co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • komplexní cest. pojištění s vyšším připojištěním storna 1060 Kč
 • vstupní vízum do Vietnamu 2900 Kč

Nástupní místa

06.11. - 18.11. odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • Váš BONUS při objednání zájezdu do 28.2.2018 sleva 1 000 Kč (na vyžádání v CK)

Orientační ceny vstupného

Vstupy dle programu jsou již zahrnuty v ceně zájezdu.
Ve Vietnamu je zvykem věnovat za veškeré poskytnuté služby – nosiči v hotelu, řidič v autobusu, místní průvodci, recepční apod.) spropitné - bakšišné!

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů