Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

VÝHLEDY DOLOMIT

NEJKRÁSNĚJŠÍ A JEDINEČNÉ VYHLÍDKY,

HORSKÁ JEZERA, LEGENDÁRNÍ MISURINA

Kód zájezdu: IT591-18 Počet nocí: 3 Strava: snídaně Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena od 6 550 Kč

55+

Zájezd za poznáním těch nejkrásnějších a nejznámějších koutů Dolomit s ubytováním v oblasti Alta Badia. Seznámíme se o masivem Sella, vyjedeme na “Terasu Dolomit” i na jejich nejvyšší horu Marmoladu, nevynecháme průsmyk Falzarego, chatu Lagazuoi, sestoupíme do nitra hory. Po celou dobu zájezdu jedinečné vyhlídky, horská jezera, lehká turistika v oblasti Cinque Torri, Sella i Tre Cime di Lavaredo. údolí Pustertal - Lago di Braies – Passo Pordoi – Terasa Dolomit - Marmolada – Passo Falzarego –… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT591-18-1 od: 05.09.2018
do: 09.09.2018
zobrazit 3 6 550 Kč Rezervovat místa
KódIT591-18-1
Termínod: 05.09.2018 do: 09.09.2018
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Tábor, České Budějovice, Ostrava, Olomouc, Chrudim, Holice, Benešov
Počet nocí3
dospělá osoba - snídaně6 550 Kč
Rezervovat místa

Zájezd za poznáním těch nejkrásnějších a nejznámějších koutů Dolomit s ubytováním v oblasti Alta Badia. Seznámíme se o masivem Sella, vyjedeme na “Terasu Dolomit” i na jejich nejvyšší horu Marmoladu, nevynecháme průsmyk Falzarego, chatu Lagazuoi, sestoupíme do nitra hory. Po celou dobu zájezdu jedinečné vyhlídky, horská jezera, lehká turistika v oblasti Cinque Torri, Sella i Tre Cime di Lavaredo.

údolí Pustertal - Lago di Braies – Passo Pordoi – Terasa Dolomit - Marmolada – Passo Falzarego – Cinque Torri – Cortina d´Ampezzo – Misurina – Tre Cime di Lavaredo
1. den zájezdu 
Odjezd z ČR v ranních hodinách (Praha 6:00) do Itálie. Průjezd údolím PUSTERTAL přes středisko Toblach, v jehož okolí se nachází pověstný Alpský val. Cestou zastávka u kouzelného jezera LAGO DI BRAIES (1493 m n.m. ). Večer ubytování v hotelu v oblasti Alta Badia.

2. den zájezdu
Poznávání oblasti SELLA (3152 m n.m.). Výjezd do průsmyku PORDOI (2242 m n.m.) a odtud lanovkou na „Terasu Dolomit“ (2950 m n.m.) s nezapomenutelnými výhledy na Antelao, Pelmo, Civettu, Marmoladu, Pale di San Martino, Lagorai, Latemar, Catinaccio, Sasso Lungo, Piz Ciavaces. Poté turistika BINDELOVOU CESTOU s výhledy na Marmoladu k přehradě Fedaia (2053 m n.m.), napájené vodami z tajícího ledovce. Méně zdatní mohou cestu absolvovat autobusem. Od přehrady Fedaia přejezd do Malga Ciapely a výjezd lanovkou na MARMOLADU (3343 m n.m.), setkání s ledovcem, krásné vyhlídky z nejvyššího vrcholu Dolomit. Návrat na ubytování.

3. den zájezdu  
Po stopách 1. sv. války. Výjezd do průsmyku FALZAREGO (2105 m n.m.) a odtud kabinkovou lanovkou k chatě LAGAZUOI. Sestoupíme do nitra hory a vydáme se 1100 m dlouhým tunelem, který je největší turistickou atrakcí oblasti. Méně zdatní návrat lanovkou. Odpoledne turistika k CINQUE TORRI (Pět věží) s nádhernými rozhledy na „růžový“ masiv Tofana (3243 m n.m.), rozeklaný masiv Fanes (3077 m n.m.) a další vrcholy. Muzeum pod širým nebem – připomínka krutých bojů 1. sv. války. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu
Prohlídka známého lyžařského střediska CORTINA D´AMPEZZO. Průjezd podél legendárního jezera MISURINA (1756 m n.m.) s překrásnými výhledy na Monte Cristallo (3216 m n.m.) a Sorapis (3205 m). Výjezd vysokohorskou silnicí k symbolu Dolomit – TRE CIME DI LAVAREDO (2999 m n.m.) - 3 hodinová turistika s nezapomenutelnými výhledy na Sextenské Dolomity. Odjezd, noční průjezd Itálií a Rakouskem.

5. den zájezdu
Příjezd do ČR v ranních hodinách.


Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
 • pobytovou taxu
 • 3x snídani
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • lanovky, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1300 Kč
 • 3x večeře 1080 Kč
 • komplexní pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč 

Nástupní místa

05.09. - 09.09. odjezd D + Ostrava (+500)
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů