Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Itálie

Ač se nachází na samém jihu italské boty a řadí se mezi zdejší nejchudší regiony, ukrývají Apulie a Kalábrie rozsáhlé přírodní i historické bohatství. Na některých místech, například ve starobylém Grisolie, Cirelle nebo uhrančivém Morano Calabro, se tu takřka zastavil čas. Spojení s divokým pásmem Apenin a roztomilými políčky vytváří neopakovatelný obraz pohádkové krajiny.

Kalabrijské perly pod vrcholky parku Pollino

Úzký pruh země omývaný vodami Jaderského, Jónského a obzvláště čistého Tyrhénského moře, na dohled sopečné Liparské ostrovy a spousta skvělých lokalit k potápění a koupání. Takové scenérie jsou pro naše poznávací zájezdy do Kalábrie a Apulie typické. Stejně jako rezervace Foresta Umbra plná dubových lesů, jeskynní labyrint Castellana či téměř nekončící Cedrátová riviéra.

Z apulijské metropole Bari za sluncem a poznáním

Vydejte se s námi na výpravu do kamenných měst, do Lecce na poloostrově Salentino, za památkami Kalábrie a Apulie. Domy trulli s kruhovým půdorysem, Tropea přilepená k útesu v provincii Vibo Valentia, aragonské Pizzo Calabro, neuvěřitelná Matera a další neznámé skvosty čekají pouze na své objevení!

Upřesnit výběr

Apulie a Kalábrie

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů