Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Arménie

Arménie je zapomenutý poklad, který se nachází za hranicí Evropy. Poznejte, jak žijí lidé na východě v zemi, jejíž dominantou je národní hora Ararat. Seznamte se s místními obyvateli, kteří jsou ve většině případů chudí, ale velmi přátelští. Lidé v Arménii mají rádi turisty a nezřídka se zde setkáte s tím, že vás pozvou na pohoštění k sobě domů.

Vydejte se s námi do tajemné a tolik jiné Arménie, kterou mnoho cestovatelů díky velkému množství architektonických památek a přírodních skvostů považuje za jedno z nejkouzelnějších míst na Zemi. Navštivte s námi zemi, kterou ještě nezasáhla globalizace a zachovala si tak svou původní tvář. Vydejte se s námi za exotikou a dopřejte si jedinečný zážitek z cestování!

 
Upřesnit výběr

Arménie

 - ARMÉNIE - ZEMĚ NEOMOVA

ARMÉNIE - ZEMĚ NEOMOVA

ZEMĚ HOR A KLÁŠTERŮ

Termín: 07.06. - 14.06.2018 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Historická a tradiční křesťanská Arménie, země hor s všudypřítomným pohledem na biblickou horu Ararat, s bezpočtem pitoreskních hřbitovů se starobylými kačkárovými kříži a především se skvosty… (Kód zájezdu: ARM307-18)

od 34 990 Kč
 - ARMÉNIE, GRUZIE

ARMÉNIE, GRUZIE

DIVOKÝM KAVKAZEM KE KOLÉBKÁM CIVILIZACE

Doprava: Letecky

Pojeďte s námi za poznáním Arménie a Gruzie, dvou zemí, které je možno díky obrovské koncentraci architektonických památek a přírodních skvostů považovat za nejkouzelnější místo na naší planetě. Obě… (Kód zájezdu: ARM308-18)

cena na vyžádání
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů