Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Indie

Kdyby to šlo, jako mávnutím kouzelného proutku za týden, dva objevit bohatství a krásu celého Indického subkontinentu. S naším poznávacím zájezdem do Indie však máte jistotu, že vám nic důležitého z druhého nejlidnatějšího státu světa neuteče. Ani poslední asijští lvi v Gírském pralese, ani sloní vyjížďka u pevnosti Amber v Rádžastánu, ba ani džinové z chrámů v Dilváře.

Na rozhledu z Himaláje

Přesvědčte se, že Indie nabízí mnohem více než tančící kobry a koupání v posvátné řece Ganga. Navštívíme jezera poutního Puškaru, Velkou červenou pevnost v Agře, poušť Thár a horskou stanici Mount Abu v Rádžastánu.

Je libo bengálský Kašmír?

Vymyslete si jakkoliv nádhernou stavbu a mezi památkami v Indii najdete nějakou ještě více fascinující a vznešenější. Chrámové komplexy v Arávalí, úžasný Ašokův sloup v Sarnathu, erotická sousoší v Khajuraho nebo pohádkový Udajpur jsou pouze špičkou ledovce indických zázraků. A to jsme se ještě nezmínili o slavných místech jako Kalkata, Tádž Mahal v Uttarpradéši, Bombaj či Dillí.
Upřesnit výběr

Indie

Sleva
 - INDIE - ZLATÝ TROJÚHELNÍK A KRAJ MAHARÁDŽŮ RADŽASTHÁN

INDIE - ZLATÝ TROJÚHELNÍK A KRAJ MAHARÁDŽŮ RADŽASTHÁN

+ VÁRÁNASÍ, ÓRČHA, EROTICKÉ KHAJURÁHO

Termín: 13.11. - 29.11.2018 Počet nocí: 14 Doprava: Letecky

Zájezd nás zavede k nejvelkolepějším památkám Indie, ke kterým bezesporu patří Taj Mahal, růžové město Jaipur i pevnosti a paláce maharádžů v kraji Radžasthán. Zajedeme i na jih Radžasthánu, kde se… (Kód zájezdu: IND327-18)

Bonus

65 990 Kč od 64 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů