Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Francie

Vysoké hory snoubí na Korsice svou krásu s divokostí, která se spolu s hrdostí stala jedním ze symbolů tohoto francouzského ostrova v severní části Středozemního moře. Nikoliv náhodou se právě tady narodil Napoleon, a nikoliv náhodou právě sem míří proudy turistů, aby odjížděli nadšeni nádhernou přírodou, plážemi i dlouhou, vše prostupující historií.

Pod Monte Cinto, proti dujícímu větru Scirocco

Korsické Alpy přesahující 2 700 metrů, hluboká údolí pokrytá hustou vegetací, bublající potůčky, sněhem pocukrované štíty, kaňony – při našich poznávacích zájezdech na Korsiku si horské romantiky užijete dosyta. Těšit se můžete na neopakovatelné skály Calanche a věže Bavella, vodopády Polischella či soutěsku Spelunca. Rozhledy na krajinu tady nemají chybu.

Výprava za slavnými Korsičany

Přesvědčte se při prohlídce památek Korsiky, že piráti v jejím názvu nejsou pouhou ozvěnou zašlých časů. Bonaparteho muzeum v Ajacciu, menhiry ve Filitose, útesy v Bonifaciu, přístavní Bastia i rozjuchané Sartene, tady všude dýchá velkolepá minulost ostrova. Jeho členité západní pobřeží rozeklané mnoha fjordy si vychutnáte například na pláži Roccapina.

Upřesnit výběr

Korsika

 - KORSICKÉ \"ALPY\" A TYRKYSOVÉ MOŘE

KORSICKÉ "ALPY" A TYRKYSOVÉ MOŘE

LEHKÁ TURISTIKA

Termín: 30.06. - 08.07.2018 Počet nocí: 6 Doprava: Autokarem

Poznávací zájezd na Korsiku s lehkou turistikou. Ostrov nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů a romantické kaskády. Navštivte tedy Korsiku s námi, projdeme… (Kód zájezdu: FR731-18)

cena na vyžádání
 - V SRDCI KORSIKY

V SRDCI KORSIKY

POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU A UBYTOVÁNÍM V HOTELU

Termín: 10.08. - 18.08.2018 Počet nocí: 8 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Užijte si pravou, typickou a nefalšovanou Korsiku. Uvítá vás drsná krása horských vesniček v samém srdci ostrova, starobylá města s pohnutou historií, vůně bylin z macchie. Zažijete putování horskou… (Kód zájezdu: FR732-18)

od 18 990 Kč
 - V SRDCI KORSIKY

V SRDCI KORSIKY

POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU A UBYTOVÁNÍM V HOTELU

Termín: 11.08. - 17.08.2018 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Užijte si pravou, typickou a nefalšovanou Korsiku. Uvítá vás drsná krása horských vesniček v samém srdci ostrova, starobylá města s pohnutou historií, vůně bylin z macchie. Zažijete putování horskou… (Kód zájezdu: FR733-18)

od 29 990 Kč
 - SARDINIE A KORSIKA

SARDINIE A KORSIKA

KRÁSNÉ OSTROVY STŘEDOMOŘÍ

Termín: 08.09. - 16.09.2018 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Doprava: Autokarem

Na ostrově Korsika navštívíme Ajaccio i Bonifacio. Druhým z ostrovů bude Sardinie, krásné moře a pobřeží se zálivy, mořskými jeskyněmi, vnitrozemí ostrova s horskými masívy a památkami na různá… (Kód zájezdu: IT476-18)

od 15 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů