Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Francie

Vysoké hory snoubí na Korsice svou krásu s divokostí, která se spolu s hrdostí stala jedním ze symbolů tohoto francouzského ostrova v severní části Středozemního moře. Nikoliv náhodou se právě tady narodil Napoleon, a nikoliv náhodou právě sem míří proudy turistů, aby odjížděli nadšeni nádhernou přírodou, plážemi i dlouhou, vše prostupující historií.

Pod Monte Cinto, proti dujícímu větru Scirocco

Korsické Alpy přesahující 2 700 metrů, hluboká údolí pokrytá hustou vegetací, bublající potůčky, sněhem pocukrované štíty, kaňony – při našich poznávacích zájezdech na Korsiku si horské romantiky užijete dosyta. Těšit se můžete na neopakovatelné skály Calanche a věže Bavella, vodopády Polischella či soutěsku Spelunca. Rozhledy na krajinu tady nemají chybu.

Výprava za slavnými Korsičany

Přesvědčte se při prohlídce památek Korsiky, že piráti v jejím názvu nejsou pouhou ozvěnou zašlých časů. Bonaparteho muzeum v Ajacciu, menhiry ve Filitose, útesy v Bonifaciu, přístavní Bastia i rozjuchané Sartene, tady všude dýchá velkolepá minulost ostrova. Jeho členité západní pobřeží rozeklané mnoha fjordy si vychutnáte například na pláži Roccapina.

Upřesnit výběr

Korsika

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů